Saturday, August 15, 2020
Trending News

Britu princis Endrjū aiziet no karaliskās dzīves

Tiek ziņots, ka princis Endrjū (Andrew) ir aizgājis no karaliskās dzīves uz visiem laikiem pēc tam, kad tika atmaskota viņa saistība ar pedofīlijā apsūdzēto un iepriekš par seksuāliem noziegumiem notiesāto miljardieri Džefriju Epšteinu. Jorkas hercogs – princis Endrju atkāpās no sabiedriskās dzīves 2019. gada novembrī pēc tam, kad bija paziņojis par savu draudzību ar Epšteinu.

Avoti tagad apgalvo, ka karaliene Elizabete savam dēlam ‘neredz atpakaļceļu’, ziņo The Sunday Times. Endrjū, kurš ir princešu Beatrises un Eigenijas tēvs, kā ziņots, bija cerējis atgriezties, bet avots viņa klātbūtni raksturoja kā “toksisku”. Karaliskajai ģimenei tagad nav “plānu pārskatīt” viņa nostāju, teikts publikācijā. Tagad viņš būs spiests atteikties no saviem militārajiem tituliem, tostarp no sava Grenadieru gvardes pulkveža lomas, kuru viņš saglabāja, neskatoties uz to, ka vairs neveic sabiedriskos pienākumus.

Viņš atkāpās no saviem “karaliskajiem pienākumiem” pēc tam, kad atklājās detaļas, ka princis Endrjū Virginia Giuffre lika nodarboties ar seksu, kad viņai bija 17 gadi.

Hercogs nepārtraukti ir noliedzis jebkādu saikni ar Giuffre kundzi, kura ir viena no 16 sievietēm kas atklāti saka, ka Epšteins viņas ir ļaunprātīgi seksuāli izmantojis.

Intervijā ar Newsnight Emīliju Maitlisu viņš sacīja, ka viņam nav bijis neatceras tikšanos ar Giuffre kundzi, un viņš apgalvoja, ka vienā no dienām, kad viņa saka, ka viņiem ir sekss, viņš bija Pizza Express to norādot kā savu alibi. Viņš piebilda, ka atkāpsies no oficiālajiem pienākumiem, atzīstot, ka “apstākļi, kas saistīti ar manu līdzšinējo saistību ar Džefriju Epšteinu, ir kļuvuši par būtisku traucējumu manas ģimenei.

Virginia Giuffre intervija, kur viņa paziņoja par savu seksuālo izmantošanu
Džefrijs Epšteins, apsūdzēts par pedofiliju un miris cietumā

Epšteins tika atrasts miris cietuma kamerā pagājušā gada augustā, gaidot tiesas procesu par apsūdzībām bērnu seksa tirdzniecībā. Viņa nāve tika uzskatīta par pašnāvību. Tomēr tā tiek apšaubīta, jo izrādās tieši viņas nāves brīdi cietumā neesot strādājušas novērošanas kameras.

Pastāv otra versija, ka Epšteins ticis nogalināts, jo viņš plašai pasaules elitei organizēja seksa un pedofīlijas izklaides. Uz viņa slaveno salu neskaitāmas reizes braukušas daudzas slavenības – arī Bils Klintons.

Džefrijam Epšteinam bija sava privātā lidmašīna “Lolita Express” un sava sala, kur viņš regulāri veda pasaules elites pārstāvjus seksa izklaidēs. Šo salu dēvē arī par pedofīlijas jeb orģiju salu. Vairāk par šo stāstu iespējams noskatīties 60 minutes Australia.

Epšteins jau 2008. gadā tika notiesāts un ieslodzīts par nepilngadīgas meitenes pārdošanu prostitūcijai. Endrjū paziņojumā iepriekš sacīja, ka turpina “viennozīmīgi nožēlot” savu “nesavlaicīgo” saistību ar finansistu. Viņš turpināja: “Viņa pašnāvība ir atstājusi daudz neatbildētu jautājumu, jo īpaši viņa upuriem, un es izsaku dziļu līdzjūtību visiem, kas ir cietuši. Es varu tikai cerēt, ka laika gaitā viņi spēs atjaunot savu dzīvi.”

Princis Endrjū šobrīd ir iesaistīts tiesvedībā ar bijušo sievu Sāru Fergusoni par parādu 18 000 000 sterliņu mārciņu vērto Verbjē slēpošanas namiņu. Isabelle de Rouvre pārdeva kupejas kalnu namiņu 2014. gadā, taču apgalvo, ka viņi joprojām ir viņai parādā 6 000 000 sterliņu mārciņu. Pēc ASV žurnāla Air Mail ziņām, karaliene palīdz Endrjū nomaksāt parādu, bet Bekingemas pils pagaidām komentē šo lietu publiski.

Pilnu prinča Endrjū pilnu interviju ar Emīliju Maitlisu var noskatīties šeit –

Atgādinām, ka iepriekš ziņojām par dīvainām norisēm Bekingemas pilī.

Informācijas avots –
Metro

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment