Trending News

Britu statistika – virs 50 gadiem špricētie slimo un mirst vairāk, kā nešpricētie.

Tā pamazām sāk piepildīties vēl viena sazvērestība par to, ka piedāvātās injekcijas ir bezjēdzīgas un tās tikai izraisīs saslimšanas. Tieši tas sāk notikt britu karaļvalstī un to var redzēt oficiālajā statistikā.

Ziņojums saucas ‘SARS-CoV-2 variants of concern and variants under investigation in England’ un tas ir tehniskais ‘brīfings’ par dažādiem šmovid variantiem, kādi cirkulējot viņu zemē un kādi ir rezultāti saskarsmē ar tiem. Izrādās, ka jau tiek izmantoti arī citi grieķu alfabēta burti un šo tā saukto mutantu jau ir vesela kaudze. Taču aktuālais, protams, ir Delta variants un īpaši interesanti ir vērojumi vecuma grupā virs 50. Pareizāk teikt, tie ir diezgan traģiski. Tātad laikā no 2021.gada 1.februāra līdz 21.jūnijam reģistrēti 9571 Delta gadījumi šajā grupā. Taču no šīs statistikas redzams arī tas, ka šeit tikai 10% no tiem ir bijuši nešpricētie, savukārt 37% gadījumos tie ir abas dozas saņēmušie un 40% ir tie, kam vēl tikai viena doza vismaz 21 dienu pirms pozitīvā testa.

Jā, vecuma grupa zem 50 statistika ir citāda, kaut arī šeit redzams liels daudzums špricēto, kas tik un tā saslimuši. Bet grupā virs 50 statistika mainās dramatiski un šeit attiecība ir 3 špricētie uz vienu nešpricēto, bet ja saskaita kopā tos, kam ir tā viena doza, tad vispār iznāk neiedomājams cipars 9 uz 1.

Kad šīm injekcijām tika piešķirta atļauja tās izmantot ārkārtas stāvoklī, nevienam nebija sajēgas, vai tās strādās – ja neskaita, protams, globālistus. Testi vispār nebija paredzēti tam, lai pārbaudītu reinfekcijas, transmisijas un spējas novērst saslimšanu parametrus. Tie bija tikai vieglu simptomu novēršanai un tagad sāk parādīties pirmie auglīši tam, kas gaidāms nākotnē.

Un kā tad izskatās mirstības statistika? Visas pasaules veselības ierēdņi taču nemitīgi vaimanā, ka brīnumpotes ir vienīgais glābiņš no miršanas briesmīgā nāvē ar šīm Ķīnas iesnām. Nevar taču būt, ka viņi melo. Tomēr statistika atkal rāda ko citu. Šie paši dati demonstrē, ka arī mirstība no Deltas ir lielāka tiem, kuri sašpricēti ar abām dozām. Tie ir 50 gadījumi plus 17 ar vienu dozu pret 38 bez šprices. Tātad 60% pārsvars potētajiem par sliktu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Turpat tālāk redzams arī tas, ka vispārējā mirstība no Deltas vispār ir ļoti niecīga, tas ir tikai 0.1% – pilnīgi noteikti, ka ir vērts skriet potēties un dabūt daudz lielāku iespēju nomirt no vai ar visu švakcīnu. Uzticies zinātnei!

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Var redzēt, ka raksta autors nejēdz nolasīt statistiku. 38 no 976 un 50 no 3546 ir starpība ne? 0,04% nevakcinēto miruši un 0,01% vakcinēto. Pie tam tas ir delta variants pret kuru vakcīnas diemžēl ir mazāk efektīvas. Vispār tā neko idiotu ziņu saits te ir, ik pa laikam omas uzlabošanai te ienāku, lai pasmeltos idejas par ko smieties draugu pulkā. Nez vai šie brīvās runas mīlētāji šo komentāru nodzēsīs.

    jūlijs 5, 2021

Leave A Comment