Brīvības brauciens uz Daugavpili – TIEŠRAIDE

Sestdien, 9. janvārī notiks Brīvības brauciens uz Daugavpili. Šeit skatāms paredzamais maršruts. Šobrīd katram ir jāceļas kājās, lai cīnītos par brīvību un cilvēktiesībām. Ir acīmredzami, ka ierobežojumiem nav saistības ar cīņu pret vīrusu, tas ir tikai aizsegs tehnokrātiskas diktatūras ieviešanai. Tava dalība ir izšķiroši svarīga!

Šī ir miermīlīga akcija, ar īpaši pozitīvu un cieņpilnu attieksmi pret policistiem, kuri rūpējās par drošību, un lai viss būtu kārtībā. Lai arī ir gadījušies daži policisti, kuri ņirgājās par cilvēktiesībām un mēdz pildīt noziedzīgas pavēles, tomēr lielākā daļa Latvijas policistu atbalsta Brīvības kustību. Visi aicināti nepārkāpt likumus (tsk. satiksmes noteikumus), braukt ar mašīnām, ievērot 2m distancēšanos, savākt atkritumus aiz sevis, jo šī ir mūsu pašu valsts un mūsu pašu pilsētas! 

Šeit skatāms video, kur detalizētāk izskaidrots brauciens un tā norise, mērķi un prasības –

Brauciena laikā katrs savā auto varēs skatīties tiešraidi, kur būs dažādas intervijas, runātāji un vērtīga informācija saistībā ar vīrusa afēru un jauno sabiedrību, veidojot jauno Latviju kā īstu brīvvalsti. Meklē tiešraidi MainamPasauli Telegram kanālā. Dažādas tiešraides par šo braucienu meklē ar tēmturi #Daugavpils9.

Brīvības kolonna dodas uz Liepāju, 2020.

Ir svarīgi pievienoties katram. Jo vairāk būs cilvēku, jo ātrāk Latvijā notiks pārmaiņas. Valdība, kura pilnīgi zaudējusi sabiedrības uzticību nav spējīga ne to pastāvēt, ne runāt tautas vārdā. Izrotājiet katrs savu auto ar mazajiem karodziņiem, plakātiem, uzrakstiem.

Šis ir turpinājums 12.12. pasākumam Rīgā, 19.12. braucienam uz Valku, kā arī 26.12. braucienam uz Liepāju. Mērķis ir veicināt diskusiju par to, ka virkne ierobežojumu ir nepamatoti un neloģiski un tie nepalīdz cīņai ar vīrusu, bet gan grauj ekonomiku, liek cilvēkiem zaudēt darbu un rada katastrofālas sekas uzņēmējiem. Arvien vairāk cilvēku saprot, ka vīruss tiek izmantots tikai kā aizsegs, lai demontētu demokrātiju. Tādējādi katra pienākums ir pret to iestāties. Vairāk nekā 15’000 zinātnieki jau vairākus mēnešus iepriekš pasauli brīdināja, ka visi vīrusa ierobežojošie pasākumi ir faktiski vērsti pret sabiedrības veselību. Tādēļ tie ir tik neloģiski un nedod nekādus rezultātus.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tāpat, ir jāveicina diskusija par to, ka nav pieļaujama to cilvēku ikdienas ierobežošana un diskriminēšana, kuri izvēlēsies nevakcinēties. Katrā pašvaldībā cilvēkiem ir jābūt iespējai uzdot jautājumus par šīm lietām, tikt sadzirdētiem un saņemt atbildes, kā arī spēt uzlabot esošos risinājumus un rast jaunus.

Ņemam līdzi tēju un kafiju termosos, pīrādziņus un piparkūkas! Mēs nenoliedzam vīrusu, kā to pārmet mēdiji, mēs esam par saprātīgākiem un konstruktīvākiem situācijas risinājumiem.

Lai pievienotos un atbalstītu brīvības kustību raksti – [email protected]

Reportāžu no iepriekšējā brīvības brauciena iespējams noskatīties šeit –

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment