Trending News

Brīvību arī Austrālijai!

Kā zināms, tad visāda veida protesti pret režīmu tirāniju risinājās daudzviet citur pasaulē un tie nebija ne Šlesera, ne kāda cita pasākumi. Tā bija un būs izmisumā iedzīto cilvēku pretošanās kroplajai fašisma ideoloģijai.

Vissmagāk šobrīd klājas Austrālijā, kur ir vieni no drakoniskākiem aizliegumiem visā pasaulē. Tieši tur šajās dienās bija arī kārtējās demonstrācijas pret lokdauniem un par spīti varas iestāžu centieniem šos protestus nepieļaut, tie vienalga notika.

Vispirms tas bija Melburnas Ričmondas piepilsētā, kur sestdienas rītā savācās vairāki simti protestētāju – policaji vispirms centās noslēgt visu satiksmi Melburnas Centrālajā biznesa rajonā, bet tas pamudināja cilvēkus mainīt protesta vietas. Notika pirmās sadursmes, kas tika uzfilmētas un dažas no tām atgādina filmas par viduslaikiem, kad viena armija brāžas cauri otras aizsardzības līnijām – un arī policistu skaits ap 2000 atbilst tādai vīzijai.

Viktorijas štatā mazliet atvieglojuši dzīvi cietumā – tur drīkst satikties ar kādu personu no citas mājsaimniecības uz veselām 4 stundām dienā. Drīkst arī satikties pieciem cilvēkiem no divām mājsaimniecībām – ja vien visi ir švakcinēti. Protams, ka tāda ņirgāšanās par cilvēkiem nevarēja atcelt viņu plānoto protestu tas notika tik un tā.

Viktorijas štata veselības gestapo priekšnieks Martins Foley ir paziņojis, ka štats būs aizslēgts, kamēr nebūs sašpricēti 70-80% tā iedzīvotāju. Tikmēr tikai špricētiem būs pieļautas kādas brīvības, kā satikties ar cilvēkiem no citas saimniecības. Šobrīd šis rādītājs ir tikai 42%. Līdz ar to cilvēku mocīšana var turpināties vēl ļoti ilgi, bet nevienai no starptautiskām cilvēktiesību organizācijām nekas nav par to sakāms – viņiem ir jārūpējas par praidiem un Navaļniju.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Melburna ir otra lielākā Austrālijas pilsēta un tā atrodas sestajā lokdaunā, kur cilvēki sēž mājās, izņemot nepieciešamo – darbu un kaut kādu ceļošanu, kam to prasa pienākumi. Un tas viss tiek pamatots ar ko? Tie ir nepilni 5000 pozitīvo ‘gadījumu’ šajā štatā.

Uz 6.6 miljoniem iedzīvotāju.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • nošpricēt 70procentus nozīmē realizēt plānu uz 2025 visās pasaules lielākajās valstīs paliek dzīvi 30 procenti cilvēku…

    septembris 20, 2021
  • Ainār, beidz slaukt govjzemieša elektorātu.šim arī vajag tikt sajemā.

    septembris 21, 2021

Leave A Comment