Trending News

Candida auris – vai nākamā epidēmija?

Daudziem no patreizējās afēras pētniekiem ir pamatotas aizdomas par to, ka ar šo kovid vīrusu globālistu plāni nebeigsies. Ka viņi plāno palaist kaut ko tādu, kas būtu daudz letālāks, kā šis televīruss, kas ir tikai baiļu iedzīšanai. Vai tā varētu būt sēnīšu infekcija?

Vai tā, vai citādi, taču lielie mediji jau ziņo par to, ka ASV šādas infekcijas uzliesmojumi parādās ilgtermiņa slimnīcās Teksasā un Vašingtonā D.C. Par to paziņojis CDC centrs. Runa ir par kādas sēnītes paveidu ar nosaukumu Candida auris un tā uzbrūk cilvēkiem ar novājinātu imūnsistēmu – kā gan citādi. CDC arī apgalvo, ka esot pierādījumi infekcijai no cilvēka uz cilvēku.

Šobrīd abi uzliesmojumi vēl netiek saistīti savā starpā, bet mirstība no tā ir diezgan ievērojami 30%, ne vairs kovids jeb Ķīnas gripa. Candida auris ASV tika atklāts 2013.gadā un tas ir izturīgs pret antibiotikām un arī pret visu to, kas tika lietots slimnīcā, lai iznīcinātu baktērijas un sēnītes – par to paziņoja Dr. Neeta Ogden vēl 2019.gadā, kad pirmo reizi parādījās ziņas par šādu infekciju. Kas tā ir par sēnīti, var izlasīt šeit. Tās simptomus ir grūti noteikt, jo tie parasti parādās cilvēkiem, kas jau ir slimi, bet parasti tas ir drudzis un aukstums, kas nepāriet arī pēc antibiotiku kursa iziešanas. Ir svarīgi to ātri diagnosticēt, bet to izdarīt var tikai ar rūpīgu laboratorijas testu. Bet varbūt derēs arī PCR tests?

Izplatās tā tieši slimnīcās un aprūpes centros, bet tā var izplatīties arī kontaktos ar cilvēkiem, caur ādas šūnām un saskarsmi. Līdz šim C.auris izplatība vērojama 30 dažādās valstīs, bet 2019.gadā jau tika atzīmēts, ka vienlaicīgi infekcija parādījusies 3 dažādos kontinentos un katram celmam bija savs ģenētiskais kods. Eksperti neesot droši, kāpēc tā, bet ir versijas par to, ka tur vainīgas klimata izmaiņas.

No 101 gadījuma, kas identificēts Vašingtonā D.C janvāra –aprīļa periodā, trīs gadījumi bijuši noturīgi pret visām zināmajām antibiotikām.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Savukārt no 22 Teksasas gadījumiem šai pašā laikā tādi bija 3 gadījumi. CDC savā ziņojumā atzīmē, ka tā ir pirmā reize, kad sākusi notikt infekcija no cilvēka uz cilvēku. Vai šis varētu būt jaunais bubulis, vai tomēr nē, rādīs laiks. Katrā ziņā pēc saviem parametriem un aprakstītajām īpašībām šāda infekcija tīri labi atbilst kārtējai globālai epidēmijai vai arī slimnīcu pacientu ātrākai likvidācijai.  Varbūt tā ir tikai kārtējā mediju histērija, kas liks cilvēkiem vēl vairāk izvairīties vienam no otra. Taču tas, ka ar kovidu viņi neapstāsies, šķiet visai droši.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment