Trending News

CDC pētījums – 4/5 saslimušiem ir potēti

Pēc tam, kad CDC pasludināja to, ka arī potētajiem atkal jānēsā uzpurņi, aģentūra to pamatoja ar savu veikto pētījumu. Tagad viss atkal ir otrādi – lai pamatotu vajadzību pēc maskām potētiem, jābūt uzliesmojumam starp viņiem, vai ne?

Tieši tā tas arī ir saskaņā ar šo pētījumu, kurā paziņots, ka apsekojot vienu no uzliesmojumiem, tika atklāts, ka ¾ no pozitīviem testiem bijuši starp sašpricētajiem. Tas tika publicēts piektdien, savukārt jaunās vadlīnijas nēsāt uzpurni visiem parādījās jau otrdien. Tam seko arī masveida obligāto pošu izziņošana daudzos valsts departamentos, lielajās kompānijās un dažādās vietējās jurisdikcijās. Direktore Ročele Valensky savukārt paziņoja, ka visi šie lēmumi esot balstīti..zinātnē.

Šī zinātne tad arī ir minētais pētījums par švakcinēto nedienām – tas ietver 469 vīrusa ‘gadījumus’ no kādas Masačūsetsas pilsētiņas ar nosaukumu Cape Cod. Tika secināts, ka 74% no tiem ir starp pilnībā špricētiem. Tātad 4/5 hospitalizētajiem bija tieši tādi un vidēji viņiem otrā doza bija tikai 86 dienas pirms infekcijas. Tās ir Pfizer un Moderna potes, bet bija daži gadījumi arī no Džonsona. Un jā, 90% no šiem gadījumiem ir Delta. Ziņojums secina to, kas ir skaidrs jau kādu laiku – pret Deltu potes nepalīdz. Turklāt tiek atzīmēts arī tas, ka gan špricētos, gan nešpricētos atrodamais vīrusa daudzums esot tāds pats. Līdz ar to arī špricētie izplata šo vīrusu tieši tāpat.

CDC direktore atzīmē, ka šis pētījums ir ļoti nozīmīgs lēmuma pieņemšanā par maskām. Nu jau kovidšovs kļūst par vēl lielāku šovu, jo šāds pētījums, ko CDC ir uzražojis, lai attaisnotu kontroli ar uzpurņiem, savukārt padara par neloģiskiem visus tos augstā līmeņa veselības ierēdņu apgalvojumus, ka pie nākamā viļņa vainīgi ir nevakcinētie. Runa, protams, ir par dakteri Fauči, bet ne tikai, līdzīga retorika izskan ne jau ASV vien, bet arī tepat pie mums. Vienlaicīgi tas arī ievērojami pazemina vēlmi vispār špricēties, jo izrādās, ka tam nav nekādas jēgas. Faktiski Baltais Nams un demokrāti ir palikuši bez īpašiem variantiem – viņi turpina pošu propagandu, tai pašā laikā šie uzpurņi parāda to bezjēdzīgumu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Atliek tikai viens variants, ko viņi var izmantot un ko vienkārši dara arī citi režīmi – tas ir atmest visus pēdējos melus un izlikšanos, vienkārši paziņojot, ka visiem jāšpricējas, jo tāda ir pavēle, kas nav apspriežama. Tā, kā tas ir armijā. Jo citādi viss pasākums neved nekur.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • virsrakstā viens burts par daudz, tas var jaukt galvu daudziem

    augusts 2, 2021

Leave A Comment