Trending News

CDC samazina PCR testēšanas ciklu skaitu..bet tikai saslimušiem pēc vakcīnas.

Vīrusa afēra izgaismojas ar katru dienu vairāk. Ikvienam saprātīgam cilvēkam jau sen ir saprotams, ka tās galvenais pamats ir tas pats PCR tests un ciklu skaits. Ir skaidrs arī tas, ka vakcīnas nepasargā no saslimšanas un cilvēki turpina slimot arī pēc tās. Bet ko darīt, lai šo statistiku pieregulētu?

Stāsts sākas ar publikāciju Science Daily – pirms dažām dienām tur tika publicēts Rokfellera Universitātes atzinums par to, ka testēšana būs vien jāturpina, jo arī pilnībā vakcinētie ar to tik un tā saslimst – tas ir viens būtisks moments, ka afēra turpināsies pilnā sparā.

Rokfellera Universitātes pētījums bija par diviem abas mRNA vakcīnas dozas saņēmušiem, kuri tik un tā saslima – viņiem tika konstatēti Āfrikas un kaut kāds Ņujorkā atrasts S477N variants, turklāt tie nebija vienīgie atrastie. Līdz ar to tika izdarīts secinājums, ka arī vakcinētie var turpināt izplatīt vīrusu un loģiski, ka līdz ar to izbeigt vakcinēto testēšanu ‘nebūtu laba doma’ Rokfellera pētnieki paziņo, ka pasaulē tagad ir milzīgs daudzums vīrusu un tie nemitīgi mutēsies un veidos aizvien jaunus variantus, kas būšot liels izaicinājums vakcīnu izstrādātājiem un ražotājiem vēl gadiem uz priekšu. Tātad Rokfellers mums paziņo, ka viss notiek un viss turpinās, vakcinējieties vai ne.

Un tad ir CDC – ASV slimību kontroles centra paziņojums, kas veltīts tieši šai problēmai – kā pārbaudīt tos, kuri saslimst pēc pilnas vakcinācijas. Tam ir veltīta īpaša sadaļa viņu mājas lapā un tam ir arī konkrētas instrukcijas, kā to darīt. Un šeit tad arī ir pats interesantākais. Proti, šajā ziņojumā tiek norādts PCR testam veicamais ciklu skaits. Un tas ir līdz 28 cikliem. Nevis 35-40, kas tiek rekomendēts veikt visos citos gadījumos, tai skaitā nevakcinētiem, par spīti tam, ka pats Fauči jau pagājušā gada maijā ir atzinis, ka virs 35 cikliem dzīvs vīruss nav iespējams.

Tās ir divas dažādas pasaules – miljoniem viltus pozitīvo testu pie 40 cikliem un tas, kas atrodams pie 28 vai mazāk – kāpēc tāda atšķirība un pilnīgi citāda pieeja nevakcinētajiem un vakcinētajiem? Ja visu šo laiku būtu izmantoti tikai 28 vai mazāk ciklu, vai vispār būtu iespējams uzburt pandēmiju?

Taču tad, kad vajag parādīt citu ainu, ka vakcinētie saslimst ‘ļoti reti’ – tad samazinām ciklu skaitu, veicam vēl visādu izmeklēšanu un veidojam pavisam citu statistiku, nekā tad, kad vajag satestēt miljonus viltus pozitīvo, lai attaisnotu fašismu. Ja vakcinētos testētu tādā pat kārtībā, kā pārējos, tad taču vispār nebūtu nekādas starpības, visi būtu atkal pozitīvi ‘asimptomātiski’

Ja tā nav afēra, tad kas ir?

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment