Tuesday, September 22, 2020
Trending News

CDC varētu pārtraukt dēvēt COVID par “epidēmiju”, jo mirstības līmenis ievērojami samazinās

Koronavīrusa mirstības līmenis ASV ir samazinājies tik tālu, ka Slimību kontroles centrs (CDC) drīz varētu pārtraukt tā dēvēšanu par epidēmiju.

CDC skaidroja, ka COVID-19 mirstības līmenis ir samazinājies tik zems, ka “pašlaik procentuālais daudzums ir pie epidēmijas sliekšņa”. Turklāt šie dati ir, ja pieņemam, ka visa oficiālā statistika ir korekta. Kā zināms tas tiek nopietni apšaubīts.

"Balstoties uz miršanas apliecību datiem, mirušo procentuālais daudzums, kas attiecināms uz pneimoniju, gripu vai COVID-19, samazinājās no 8,1% 27. nedēļā līdz 6,4% 28. nedēļā," CDC raksta savā tīmekļa vietnē.

Saskaņā ar CDC, “epidēmija” ir “bieži pēkšņa slimības gadījumu skaita palielināšanās virs tā, kas parasti tiek attiecīgajā apvidū”. “Pandēmija” ir epidēmija, kas notiek globālā, starptautiskā mērogā.

Plašsaziņas līdzekļi nedēļām ilgi turpina uzturēt paniku par gadījumu skaita pieaugumu, ko daļēji veicina rekordlielais testu skaits.

Tomēr, valstu dati rāda, kā skaidroja CDC, ka mirstības līmenis pēc COVID-19 ir vienmērīgi samazinājies pēc augstākā punkta sasniegšanas aprīļa beigās.

Šis rādītājs kopsakarā ar antivielu testiem pierāda, ka vairāk cilvēku ir inficēti ar COVID-19, nekā liecina testēšanas dati. Tas nozīmē, ka COVID-19 mirstības līmenis, iespējams, ir vēl daudz zemāks, nekā varētu secināt no pašreizējiem testēšanas aprēķiniem.

Faktiski, Dr. Scott Atlas pirmdien Fox News paskaidroja, ka pašreizējie testēšanas dati ir maldinoši. Pieaug to iedzīvotāju skaits, kuriem ir izstrādājas imunitāte, saka Dr. Atlas.

Arī Latvijā mirstības līmenis (31 cilvēks) ir vairāk nekā 2 reizes zemāks nekā pagājušā gada gripas epidēmija, kad nomira vairāk nekā 80 cilvēki. Turklāt Latvijas SPKC vadība atzina, ka mirstības dati nav korekti (31 cilvēks), jo tie ir mirušie, kuri bijuši inficēti ar Covid un miruši. Tomēr viņu patiesais nāves cēlonis varbūt cits. SPKC nespēj atbildēt cik cilvēku nāvē Covid-19 ir nāves cēlonis.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment