Trending News

Cik maksā zaļā afēra?

Zaļi un digitāli – viedā reindustrializācija, Resets un nulles izmeši –šīs tēmas un Tunbergas bļaustīšanos ANO tribīnēs noteikti esat dzirdējuši ne reizi. Bet vai zināt, cik tas maksā?

Šīs lietas ir ārkārtīgi svarīgas, jo kovidšovs ir tikai viens mazs solītis visā tajā, kas tiek plānots – bet histērijas laikā tās paliek ne visai labi izprastas. Tad kas īsti notiek šajā sfērā un kāpēc visi pasaules mediji, poltiķi un globālās organizācijas ir gluži apsēstas ar šīm zaļajām idejām par spīti tam, ka tas acīmredzami ved tiešā ceļā uz katastrofu un enerģijas krīzi, kādu pasaule vēl nebūs piedzīvojusi?

Respektīvi, jautājums ir ļoti vienkāršs – cik tad tas viss maksā, cik daudz naudas ir vajadzīgs, lai īstenotu planētas grandiozāko afēru? Atbildi uz to varam atrast Bank of America nesen publicētajā apjomīgā izpētes darbā ar nosaukumu Transwarming world. Tajā ir aprakstīta šī ‘nulles realitāte’, tur ir pilns ar grafikiem un statistiku. Tas gan ir maksas resurss.

Interesanti, ka šajā darbā netiek pieminēta Ķīna, kā galvenais planētas piesārņotājs – acīmredzot, ka tas arī ir tās pašas naudas jautājums. Ziņojuma autors ir –nu kas gan cits – Haims Israel.

Ievadā viņš atkal vēsta visu to pašu apnicīgo demagoģiju, ko Tunberga – lai sasniegtu šos nereālos mērķus, ir vajadzīga bezprecedenta transformācija visā pasaulē un visās industrijās – un tas ir jāizdara šajā dekādē. Jūs jau zināt – Resets un 2030. Faktiski visu šo propagandu var atrast google 5 minūtēs un zaļās afēras dogmas tur visas ir tās pašas.

Bet šajā gadījumā daudz interesantāks ir kas cits – ne grafiki un dogmas, bet tas, cik tad īsti šī utopija izmaksā. Cik maksā visa šī propaganda, kuru 24/7 stumj pasaules sabiedrībai smadzenēs. Izrādās, ka tā patiešām maksā daudz, ļoti daudz. Amerikas Bankas minētais cipars ir astronomisks – 150 triljoni. Tie sadalās uz 30 gadiem un tas nozīmē, ka turpmāk katru gadu šīs ‘zaļās investīcijas’ sastāda 5 triljonus – tas ir divreiz vairāk, kā visas pasaules IKP. Uzzinot šādus ciparus, lietas kļūst nopietnas. Kovid miljardi vēl ir sīkums, salīdzinot ar zaļās afēras triljoniem, bet kovidšovs ir prelūdija šai, daudz lielākai afērai.

Tā ir tik milzīga nauda un tik grandioza afēra, ka tā nodrošina nemitīgu naudas plūsmu un parādu audzēšanu kosmiskos apmēros, ko visu kontrolē centrālās bankas – tie, kas patreiz arī veic šo apvērsumu pasaulē. Šī plandēmija patlaban tiek mērīta ar aptuveni 30 triljoniem dolāru dažādu ekonomisko un finanšu stimulu paku veidā, ko sadrukājušas bankas un Federālā reserve. Bet vai tam ir kaut kāds efekts cilvēku dzīvēs? Tas viss ir kaut kur, virtualā vidē, projektos un mūsu daudz kovidnaudas par vienu gultu 666 tūkstošu apmērā ir tieši tas pats.

Lai varētu uzturēt šādu naudas plūsmu, ir vajadzīga nemitīga krīze – tā darbojas šodienas pasaule, lai cik paradoksāli tas būtu – tas ir visas šīs sistēmas noslēpums. Krusta karš pret klimatu ir tieši tāda krīze, kas aiz skaistas fasādes nozīmē nemitīgu elites bagātināšanos.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tātad pāreja uz zaļo klimatu līdz 2050 maksā 150 triljonus dolāru – un tā ir lielākā krāpšana, kas paredzēta, lai daži pasaules varenie kļūtu par šiem triljonāriem. No šejienes un attiecīgā ziņojuma kļūst pavisam skaidrs, ka  kovidšovs savā būtībā bija dūmu aizsegs tam, lai Centrālās bankas varētu apvienoties un nodibināt savu diktatūru, izlaižot šos 30 triljonus ‘helikoptera naudas’, tā arī zaļā afēra viņiem ļaus nodrošināt pamatu nebeidzamai printēšanai vēl 30 gadus – visu labumu no tā gust tikai un vienīgi jau esošie miljardieri, kuri tāpēc pa šo laiku ir kļuvuši daudz bagātāki. Un tas nebūt nenozīmē, ka nākamās paaudzes dzīvos tīrākā pasaulē – tas nozīmē tikai to, ka notiek kapitāla pārsūknēšana no zemākiem slāņiem uz augstākiem.

Tas nozīmē, ka tagad vienkārši ir attaisnojums nemitīgi sev drukāt tik daudz naudas, cik viņi grib – tā vairs nav jāpelna, nav vajadzīgs ražošanas, patēriņa cikls un kaut kāds sociālais nodrošinājums iedzīvotājiem, kas pie šīs afēras vienkārši kļūst par ‘liekiem ēdājiem’, ar kuriem jātiek galā. Tie, kas sēž būros un piketē par dzīvnieku tiesībām, šo sadaļu Jums nepastāstīs. Tāpēc ielaisties zaļo afēristu plānos noteikti nav ieteicams, lai cik tie reizēm šķiet pareizi.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment