Trending News

Cik Reseti bijuši planētas vēsturē?

Ja mēs paskatāmies vēsturē tā plaši un vispārēji, tad redzam dīvainas lietas. Kāpēc civilizācijas attīstība nenotiek vienmērīgi, bet ik pa laikam tās visas aiziet bojā un pazaudē uzkrātās zināšanas un kultūru?

Grēku plūdi droši vien ir labāk zināmais piemērs, kas vieniem saistās ar mitoloģiju, citiem ar reāliem notikumiem. Bet vēl ir teiksma par Atlantīdu, seno indiešu eposi, kur aprakstītas augsti attīstītas tehnoloģijas un ieroči. Ir vēl senākas vēstis par Hiperboreju un daudzām citām mistiskām senām un augstu attīstītām civilizācijām, kas reiz apdzīvojušas šo Zemi. Un visur šajos stāstos mēs redzam, ka tās sasniedz kaut kādu robežu, pēc kuras kaut kas notiek un tās aiziet bojā. Paliek neizskaidrojami artefakti, megalīti, piramīdas un tehnoloģiju pēdas, kādas šodien mums pat nav pazīstamas. Atomsprādzienu pēdas, kā Mohendžo –Daro un citviet liecina par tādu vēsturi, par kuru mums pat nojausmas nav, kas šeit patiesībā ir noticis. Bet kāpēc tad mēs par to neko nezinām?

Nevajag pat tik dziļi noslēpumainu mistiku. Arī akadēmiskajā vēsturē taču redzams tieši tas pats. Ir neskaitāmas civilizācijas, kuras attīstās un sasniedz kaut kādu līmeni, bet tad tās pazūd ar visiem sasniegumiem. Šumeri, senā Ēģipte, Roma, Grieķija – visām tām bija sasniegts kaut kāds zinātnes un kultūras līmenis, bet tā vietā, lai tas turpinātu vienmērīgi attīstīties un pieaugt, visas šīs kultūras tika degradētas, izpostītas un atkal sākās tumšie laiki. To visu pavada arī dažādas lielas epidēmijas, kad ievērojami samazinās iedzīvotāju skaits. Tas tā ir bijis visu cilvēces apzinātās un neapzinātās vēstures laikā, kad kultūra un tajā dzīvojošie tiek burtiski nopļauti ar visu to, ko viņi zināja un prata, tad kā jauna zālīte parādās kaut kādas citas civilizācijas, bet tām nav šo iepriekšējo zināšanu un tās atkal sāk visu no jauna.

Tipisks piemērs ir Gizas piramīdas un viss, kas ar tām saistīts. Tagadējie ēģiptieši neko nesaprot no tā, kas tur notika pirms daudziem tūkstošiem gadu, tāpat arī Indijā ir lidojošo gaisa kuģu un pat pilsētu – Vimanu, dažādu varenu un mistisku ieroču apraksti, bet viņi taču neko no tā neprot izveidot šodien.

Tepat viduslaikos celtās varenās katedrāles ar visiem tiem mākslas šedevriem taču nav salīdzināmas ar šodienas betona kastītēm. Un ko gan mēs vispār saprotam no gaišspējām un prasmēm sazināties telepātiski vai ar dzīvo Dabu?

Vārdu sakot, lai kā mēs skatītos uz vēsturi, tad redzam vienu un to pašu atkal un atkal – jautājums vien par to, cik dziļā pagātnē to spējam izdarīt. Katru reizi, kad civilizācija vai sabiedrība sasniedz kaut kādu noteiktu līmeni, notiek kaut kāda pārstartēšana, kataklizmas, degradācija vai pat atomkarš, ja mazliet ticam alternatīvai vēsturei un attīstība sākas no jauna. Un tad rodas jautājums, kāpēc tā notiek un vai tas ir dabiski?

Neizskatās vis, jo dabiski sabiedrībai vajadzētu uzkrāt aizvien vairāk zināšanu un vienmērīgi attīstīties, kad katra paaudze sasniedz aizvien lielākas iespējas. Bet mēs redzam to, ka visu laiku notiek kaut kāda cikliska atmešana atpakaļ un katra sabiedrība kaut kādu iemeslu dēļ tiek izpostīta. Varbūt kāds tic tam, ka cilvēce cēlusies no pērtiķiem, bet varbūt tomēr tas ir tikai pašreizējā kārtējā cikla sākums, kad aizgāja bojā iepriekšējā civilizācija un atkal visas iepriekš uzkrātās zināšanas un tehnoloģijas ir pazudušas, izņemot tos artefaktus, kas neiekļaujas oficiālajā vēstures versijā? Nav nekāds noslēpums, ka vēsturi raksta uzvarētāji un pirmais viņu darbs ir nojaukt iekaroto teritoriju kultūras un zināšanu glabātuves, pieminekļus, ieviest savu kārtību un struktūru. Vairāk vai mazāk to mēs taču esam redzējuši pavisam nesenā vēsturē, kā tika dedzinātas grāmatas, vieni pieminekļi nomainīti ar citiem un pasniegta pavisam cita vēsture pat cilvēka dzīves laikā.

Vai iespējams aptvert, cik reizes un kādos apmēros tas viss ir noticis daudzu tūkstošu vai pat simtiem tūkstošu gadu senā pagātnē un kas vispār ir patiesā Zemes vēsture? Jo visas senās kultūras taču runā par ienācējiem, dieviem, mistiskām būtnēm, kas te ieradušies aizvēsturiskos laikos un sākuši te valdīt. Un ja tā, kas tad te bija pirms tam? Ja senā indiešu filozofija runā par dažādiem laikmetiem, ko sauc par Jugām, kas katra ilgst simtiem tūkstošu gadu, tad šobrīd mēs esam Kali Jugā, kas ir pati tumšākā ēra, bet kādreiz taču bija arī Zelta laikmets un kādreiz tas atkal būs. Iedomājieties, kā būtu tad, ja kāda sabiedrība mierīgi attīstītos piemēram, 10.000 vai pat simts tūkstošus gadu bez kaut kādām katastrofām vai degradācijas. Ko mēs prastu šobrīd, ja visu laiku nebūtu šie cikli, kad atkal viss sākas no jauna?

Visa šī tēma ir pacelta ar domu par to, ka tieši šobrīd mēs taču savām acīm vērojam kārtējā cikla nobeigumu jeb Restartu. Amizanti, ka tas tieši tā arī saucas un informācija par to ir plaši pieejama. Arī tagad ir spēki, kas grib veikt to pašu pļauju, ko ir darījuši iepriekš un atmest cilvēkus atpakaļ gan skaita, gan attīstības ziņā. Tas atkal ir tas pats process, kas ir bijis neskaitāmas reizes Zemes vēsturē – tikai šoreiz tie esam mēs, ko viņi cenšas nopļaut un pakļaut verdzībā atlikušos. Atliek tikai saprast, kas tie tādi ir. Šeit, protams, katrs var saprast tik, cik atļauj apziņa.

Tas, kas attēlots uz dolāra kā visu redzošā acs, apzīmē šo struktūru, kas nemainīgi atrodas virs pārējā un ir nesasniedzama apakšējai daļai. Te arī ir tas noslēpums, kas tad patiesībā pārvalda pasauli. Tā ir šī noslēgtā apziņas forma, kura glabā visas līdzšinējo civilizāciju zināšanas, kas padara tos par prasmīgiem manipulatoriem ar jebkuru sabiedrību un faktiski neuzvaramiem šajā viņu spēlē, ja reiz sabiedrība darbojas un dzīvo saskaņā ar viņu izveidotām struktūrām. Tā jau vispār par to visu plaši stāsta tas pats Deivids Aiks. Ja reiz tik daudz kas no tā, ko viņš teica pirms 20 gadiem, šodien ir precīzi piepildījies, tad jau nebūs ilgi jāgaida, kad patiesība atklāsies arī par visu pārējo.

Jo aizvien vairāk cilvēku mostas un saprot, ka šo planētu ir pilnībā okupējuši kaut kas, ko nekādi nevar nosaukt par cilvēkiem, jo viņus vada absolūts naids pret visu dzīvo, tīro, svēto un dabisko. Bet visās varas un finanšu struktūrās ir tieši tādi radījumi un tā tas ir jau tūkstošiem gadu. Varbūt arī senāk un kaut kad taču ir tas brīdis, kad sākās šī totālā kontrole pār visām sabiedrībām. Mainās tikai metodes, kā tās pārvaldīt, no atklātas verdzības iekārtas līdz modernajai ilūziju brīvībai, grēku plūdi vai planētas nošpricēšana ar indēm – rezultāts taču ir tas pats. Kārtējā pļauja un Resets, lai atkal viņi varētu valdīt pār atlikušo primitīvo ļaužu bariņu, cik nu paredzējuši atstāt Zemes  atjaunošanai.

Kāpēc šoreiz pļauja var nesanākt? Tāpēc, ka šoreiz starp mums ir ļoti daudz to, kas redz šiem plāniem cauri un kam pieejamas tās pašas  zināšanas un izpratne par to, ko viņi plāno izdarīt. Jo ir viena lieta, pret ko tie ir bezspēcīgi un tā ir Patiesība un Sirds enerģija.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Nav globālisti visuvarošie dievi.Tas,kas notiek ir saskaņā ar Dieva Plānu.Jo Dievs negrib tehnokrātisku civilizāciju,bet augsti garīgu un tikumisku civilizāciju.Viņš grib lai mēs attīstam savas garīgās spējas,nevis ieslīgstam intelekta prātojumos.Viņš grib,lai mēs attīstam Dievišķās īpašības.Piemēram:Mīlestību,Drosmi,Žēlsirdību,Nesavtīgumu utt. Lai atmodinam savas snaudošās Gara spējas.Tad nevajadzēs tehnoloģijas,jo cilvēks apgūs teleportāciju,telepātiju,levitāciju utt.
  Tāpēc tās civilizācijas,kuras izvēlas materiālos labumus un turpināt attīstīt prātu tiek iznīcinātas.Būtībā cilvēki paši sevi iznīcina izvēloties tumsu.Civilizācija,kura sevi ir atdalījusi no Dieva nevar ilgi pastāvēt,jo attīstās nepareizā virzienā….

  jūnijs 14, 2021
 • Cilvēki paši izvēlējās pielūgt nevis Dievu un visu Labo,bet mantu,naudu,varu,statusu,tehnoloģijas.Izvēlējās tumsu,kuru pārstāv globālisti un ,kuriem tiek atļauts rīkoties tik daudz,lai cilvēki sajūt savas izvēles sekas.Karma.
  Galvenie un nemainīgie Visuma Likumi ir Karmas likums,Reinkarnācija un Evolūcija.
  Nāk Jaunais Laikmets un tajā varēs iesoļot tikai paši Drosmīgākie,Patiesākie,Mīlošākie,Neatlaidīgākie……
  Kad viss būs iztīrīts un palikuši Labākie,Dievam tuvākie,tad viss nokārtosies.

  jūnijs 14, 2021
 • Šobrīd vienkārši notiek cilvēku šķirošana Dieva kuļmašīnā.Kurš pie kā pieder un kurš,ko izvēlēsies.

  jūnijs 14, 2021
 • Kas tas par murgojumu ar kaut kādām indiešu un austrumu ezotērikām!
  PATIESĪBA IR ŠĀDA:
  1) Cilvēku, zemi un visumu ir radījis Radītājs un vienīgais Dievs.
  2) Visa cilvēce ir sākusies ar Ādama un Ievas (pirmo divu radīto cilvēku) nākšanu pasaulē, kas notika apmēram 4000 g. p.m.ē (pirms apmēram 6000 gadiem).
  3) Kopš Ādams un ieva krita grēkā, pasaule guļ ļaunumā (Jāņa 1. vēst. 5:19 “Mēs zinām, ka esam no Dieva, un visa pasaule ir grimusi ļaunumā.”) un tajā valda šīs pasaules dievs – sātans (velns, lucifers, gaismas enģēlis, visu melu tēvs, slepkava). viņa galvenais uzdevums ir nomaitāt pēc iespējas vairāk cilvēku (jebkādā viedā), lai cilvēks ietu mūžīgajā pazušanā un nonāktu uguns ezerā kopā ar sātanu, kas viņu, viņa kalpus un pieviltos sagaida pēc pastarās Tiesas. To sātans ir darījis visos laikos, visus šos 6000 gadus, ar savu kalpu (piemēram – Hitlers, Staļins, Mao, utt) palīdzību. To sātans turpina darīt arī šodien un cilvēki, kas vada ļaunos procesus pasaulē, ior sātana kalpi.
  Bet Tev, mīļais cilvēk, ir iespēja izkļūt no šī sātana apmāna un ļaunuma, nākot pie Glābēja Jēzus Kristus, kurš ir Ceļš, Patiesība un Dzīvība.
  Ja Tu vēlies uzzināt patiesību – lasi Bībeli (svētos Rakstus), ko mūsu Kungs un vienīgais Dievs Tev un visiem ir atstājis, pēc kā vadīties un dzīvot šajā dzīvē un kur arī ir atbildes uz visiem jautājumiem, tai skaitā vēsturi.
  Viss gods un slava mūsu Kungam, vienīgajam Dievam Jēzum Kristum!

  jūnijs 14, 2021

Leave A Comment