Trending News

Cik vēl atlicis ASV kā valstij?

Nav tādas situācijas, kuru valdības nevarētu padarīt vēl sliktāku. Kas attiecas uz ASV kolapsu, kas ir plāns jau krietni sen, tagadējā situācija Afganistānā iedarbina veselu domino efektu, kas pavisam noteikti novedīs pie ASV pilnīga sabrukuma.

Par ko ir runa – tas saistīts ar to, ka šīs valsts kā pasaules policista statuss visu laiku tika nodrošināts ar to, ka tās valūta – dolārs  – vienlaicīgi bija maksāšanas līdzeklis visā pasaulē un tas ir bijis arī naftas dolārs. Tas ļāva ASV valdībām nemitīgi drukāt bezgalīgus triljonus, kas tika izmantoti visas kriminālās pasaules kabalas finansēšanai, sākot ar ieroču industriju līdz lielajai Farmai, maksāt cilvēkiem par sēdēšanu mājās, izpestīt bankrotējušos baņķierus un kontrolēt veselas valstis. Un šis dolārs balstījās ne jau uz reālu vērtību vai zeltu, bet uz ticību Amerikas varenībai un aviācijas bāzes kuģiem.

Bet tagad pasaule redz pavisam ko citu – sabrukums Afganistānā, nesenais sprādziens un 12 ASV karavīru bojā eja un nespēja evakuēt pat savējos – tas viss apliecina to, kas patiesībā šodien ir ASV – tā ir pederastu ģenerāļu un lgbt virsnieku pārņemts joks, ne armija.

Patreizējais ASV preaidents ir demences slimnieks, režīma politika ekonomikā un robežas kontrolē ir katastrofa. Nu jau pat daudzi demokrāti skumst pēc Trampa un viņa twittera – toreiz vēl degvielas cena bija normāla, strādāja loģistika un armija vēl bija kaut cik kaujas spējīga. Un tā visa pasaule redz, ka dolāra balsts ir sabrucis. Šis process nenotiek vienā dienā, jau gadiem ilgi ir runas par to, ka valstis grasās pāriet uz citu norēķinu formu, apejot dolāru, jau sen ir izveidots BRICS un daudz kas cits. Tomēr visam šim procesam vajadzēja pamatīgu grūdienu un tas ir noticis tagad. Tikko arābu šeihi atsakās no dolāra, tā ASV ir beigušas eksistēt.

Bez reliģiskas ticības varenajam dolāram, ASV zaudē arī iespējas bezgalīgi to drukāt – tad sākas dabiskie hiperinflācijas procesi, kā tas ir visur citur, kā tas bija Veimāras republikā – tālāk sabrūk federālā valdība, kas vairs nevar izsniegt čekus vai izmaksāt algas un pensijas, kas nozīmē visas šīs koruptīvās sistēmas sabrukumu. Tas nozīmē to, ka redzēsim arī atsevišķu štatu atdalīšanos un pastāvēšanu kā atsevišķām valstīm, kas tās sākotnēji arī bija.

Protams, tāds process nozīmē haosu visā pasaulē, zelta drudzi un banku sistēmas sabrukumu un vispār sabiedrības apokalipsi. Taču, ja tas ir globālo gangsteru lielais plāns, tad līdz tam mums ir burtiski dažas minūtes.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Neaizmirsīsim faktu- vienošanos ar Taleban par armijas izvešanu parakstīja Tramps,Baidens tikai izpilda iepriekšēju republikāņu līgumu.

  augusts 30, 2021
 • Aivi neuztraucies ASV kā varenākā pasaules lielvalsts vēl gadsimtiem tāda būs.
  Bet tava krievija, gan ir atkarīga no ASV . Cik ilgi amerikāņi gribēs, tik ilgi krievija būs.

  Bet izskatās, ka tas ir neizbēgami un krievija tuvākajā laikā sadalīsies mazās valstiņās.
  Nu nemāk čekisti vadīt valsti. Varbūt vienīgi kādu noindēt, bet pat to līdz galam nespēj kā tas bija ar A.Navaļniju.

  augusts 30, 2021
 • Aivi! Tā turpini! Veiksmi! Un uzspļauj tiem apmaksātajiem “trollīšiem”. Viņi arī grib dzīvot savā bezapziņas miglā, mūžu velkot no dienas dienā un nesasaistot dienu gaitu jēgā vienā.

  augusts 30, 2021
  • Valērij, beidz troļļot, un turpini domāt tālāk, ka zeme ir plakana 🙂

   augusts 30, 2021
   • Anufrihs, Tu uzskati zeme ir apaļa? Atver acis , mēs nekur nelido kam kosmosā kājām gaisā, neviens kuģis nepeld pa okeānu , ja būtu tik spēcīgs zemes pievilkšanās spēks kas varētu noturēt kuģus kājām gaisā , tu paiet nevarētu vai roku pacelt … Mēs nekur nelido kam , zeme ir nekustīgs objekts , to var palasīt NASA datos , to pat pilotiem apmācībās māca , vispār uzprasi jebkuram pilotam kāda ir zeme… Tāpēc ir jābūt fiktīvām dalbajobam , lai domātu , ka zeme ir apaļa.. esi redzējis kādreiz izliektu ūdeni!? Ja esi , tad atsūtī kur , un es sākšu ticēt globusa teorijai )))

    augusts 31, 2021

Leave A Comment