Trending News

Cilvēki, ir laiks iesaistīties. Piesakies komandā tagad!

Maskas jāvalkā tāpēc, ka ir izdoti noteikumi. Noteikumi izdoti tāpēc, ka ir ārkārtas stāvoklis. Ārkārtas stāvoklis ir tāpēc, ka to pasludināja valdība. Valdība pasludināja tāpēc, ka esot pandēmija. Pandēmija ir tāpēc, ka tādi ir statistikas dati un statistika ir MELI. Realitāte, nevis skaitļi ekrānā. Valdība, kurai maksājam algu no saviem nodokļiem, mūs apkrāpj. Covid-19 ir tikai aizsegs genocīdam pret cilvēci. Laika nav daudz!

Piesakies - [email protected] - uzraksti savu 
vārdu, uzvārdu, 
pieteikšanās motivāciju, 
telefonu un 
savas kompetences.

Īpaši aicināti juristi, ārsti, PR speciālisti, reklāmas speciālisti, izdevēji, psihologi u.c.

Covid-19 genocīds skar katru, apvienojam spēkus tagad!

Policisti, kuriem maksājam savu nodokļu naudu, biedē mūsu bērnus un jauniešus, nevis ķer tos, kas mūs apkrāpj. Morālie zaudējumi, dzīves kvalitātes zaudējumi, apmelošana, veselības stāvokļa pasliktināšana, ekonomikas graušana. Viņa izdara kaitējumu Tev, Tavam dzīvesbiedram, Taviem bērniem, Taviem vecākiem, Tavam kaimiņam. Šī slimība ārstējas kā gripas paveids (3-10 dienas) un mirstība ir zemāka, kā citus gadus gripai. (Latvijā šogad ir ZEMĀKAIS mirstības rādītājs pēdējo 10 gadu laikā.) Un kuras profilakse ir laba imunitāte – (sports, smaidīšana, apskāvieni, pirts, vitamīni utml.)

PCR tests NAV paredzēts vīrusa noteikšanai.

Ja esi jurists – izveido aizsargājošu dokumentu, lai veikala vadītājam nav jāterorizē apmeklētāji, lai policistam nav jāizsēdina omīte no transporta, lai policists ar kolēģiem var iesniegt iesniegumu savai priekšniecībai, ka atsakās valkāt masku un biedēt bērnus, ka policijas kompetence ir ķert krāpniekus un ļaundarus, nevis spiest savai pusaugu meitai vai dēlam vilkt masku. Izveido dokumentu, kuru var paņemt katrs vecāks vai katrs cilvēks, kuru piedāvāt parakstīt vakcinētājam, ka viņš uzņems pilnu atbildību par tava bērna veselību, komplikācijām vai nāvi pēc vakcīnas, un ka personiski kompensēs visus izdevumus, un morālo un veselības kaitējumu, kuru var radīt vakcīna. Izveido dokumentu, ar kura palīdzību ikviens var atteikties no testa veikšanas.

Ja esi izmeklētājs – atrodi veidu, kā atklāt melus un krāpšanu, un iesēdini neliešus aiz restēm. Ierosini krimināllietu par noziegumu – krāpšanu un kaitējumu valsts apmēros. Ja proti labi zīmēt – uzzīmē uzskatāmi vakcīnu saturu. Vai patieso apkrāpēju. Vai patieso situāciju.

Ja proti labi runāt – stāsti patiesību visiem, kurus satiec.Ja esi policists – lūdzu, meklē veidu, kā ķert krāpniekus un ļaundarus, nevis jauniešus un cilvēkus, kuri negrib bojāt savu veselību.

Ja esi veikala vadītājs – pieliec informatīvu lapiņu pie veikala durvīm blakus noteikumiem, par reālo situāciju, par zemo mirstību un par to, ka, ja cilvēks būs bez maskas, viņam neviens nebruks virsū. Sargā savus pārdevējus. Izdod piespraudes ar uzrakstu – es Tevi apkalpošu arī tad, ja nebūsi maskā.

Ja esi izdevējs, – informē par patiesību, ieraksti datus – reālos datus savā izdevumā, kuru lasa cilvēki. Ja esi žurnālists – meklē patiesību, stāsti patiesību, analizē faktus. Palūdz, lai cilvēki, kuri šobrīd atrodas slimnīcās, nofotografē uzņemšanas nodaļu 3 reiz dienā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ja esi reklāmas aģentūra – izlaid piespraudes ar kādu iedvesmojošu tekstu – piem. “Es Tevi samīļošu, lai Tava imunitāte ir stipra”, “Es zinu, ka pandēmija ir INSCINĒTA”, “kam Tu uzticies – veselajam saprātam vai farmācijai.” Ja Tev ir skatlogs, izliec tur informāciju par to, pēc kādām pazīmēm var pateikt, ka pandēmijas nav. Ja proti meditēt – māci citiem.

Ja proti pētīt analizēt, domāt un veidot loģiskus spriedumus – nesūti visu pilno analīzi cilvēkiem, kuriem nav iespēju iedziļināties, labāk noformulē to tā, lai IKVIENS spētu saprast, (ņemot vērā to, ka cilvēkiem daudziem no ekrāniem jau IR uzmanības deficīts un ir grūtības ilgstoši noturēt uzmanību).

Ja esi ārsts – neliec cilvēkiem, kuri vēršas pēc palīdzības, un kuri cieš, vēl visu laiku būt maskā un bez tuvinieku atbalsta. Vai Tu pats gribētu mirt ar masku uz sejas palātā, kurā neielaiž Tavus tuviniekus. Varbūt uzliec uz savām durvīm informāciju, ka slimība ir ārstējama kā gripveida, un ka no tās nemirst vairāk cilvēku kā no gripas, un ka palīdzēsi cilvēkam BEZ maskas. Kā arī uzliec paziņojumu, kas ir vakcīnas saturā un kādas komplikācijas tā rada. Un veidus, kā paaugstināt imunitāti.

Ja esi psihologs, psihoterapeits – apvienojieties un iesniedziet protestu par to, ka tiek grauta visas sabiedrības psiholoģiskā, emocionālā un garīgā veselība.

Ja Tu esi slavens cilvēks – izmanto savu talantu, lai palīdzētu citiem. Tevī ieklausīsies vairāk.Ja ir sabiedēti vecāki cilvēki apkārt – palīdzi, kā nu proti, viņiem, paskaidro, kas notiek, ka mirstība ir mazāka kā gripai, samīļojiet viņus un palīdziet viņiem paaugstināt imunitāti, un neļaujiet viņus muļķot.

Ja esi sieviete – sargā un saudzē savus bērnus un sevi pašu, kā nu proti, samīļo savus un kaimiņu bērnus, uzsmaidi ikvienam, kuru satiec.

Ja esi vīrietis – sargā savas sievietes un bērnus šajā laikā – ej uz veikalu pats, lai viņai nav jāstrīdas ar pārdevējām vai policistiem un jāattaisnojas, kāpēc viņa negrib bojāt savu veselību, sargā savus bērnus no tā, ka viņi redz, kā viņu vecāki bezspēcīgi padodas, tiek pazemoti un apkrāpti.

Nezināms autors, meklējam autoru! Lūdzu uzrakstiet komentārā.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment