Cilvēks piedzīvo to, ko viņš domā

Evija Branta

Vai ir iespējams atgūt veselību ar domām vien, neizmantojot medikamentus vai citus ārstniecības līdzekļus ?

Džo Dispenza ir medicīnas un zinātņu doktors, specializējies neiroloģijā un samadzeņu darbībā. Savā darbā viņš pierāda, ka tas notiek ļoti bieži. Džo parāda jaunākos atklājumus epiģēnētikā, neiroplastikumā un psihonerioimunoloģijā, nonākot pie loģiskā secinājuma – jūs tā pat kā ikviens cilvēks, viedojat savas smadzenes un ķermeni ar domām, ko domājat, emocijām, ko jūtat, saviem nolūkiem un transcentālajiem stāvokļiem, kurus piedzīvojat.

Atjaunošanās ir cilvēka organisma dabiska īpašība, bet slimība ir nevis norma, bet gan izņēmums. Ja saprotam, ka organisms sevi atjauno, varam sākt apzināti apgūt šos fizioloģiskos procesus un  paši sevi mācīties regulēt.

Lai to saprastu ir jāizpēta sava domāšana un to,  kas ir prāts un kā tas ietekmē mūsu organismu.

Vienas un tās pašas domas noved pie vienām un tām pašām izvēlēm, kuras veicina tādu pašu uzvedību, kuras veido tādus pašus pieredzējumus, kuri izraisa tādas pašas emocijas, kuras savukārt izraisa tādas pašas domas, proti, neiroķīmiskā ziņā jūs paliekat nemainīgs. Bet nesteidzietes, jums nav jāpaliek nemainīgam, smadzenes spēj mainīties visu mūžu. 

Lai mainītu uzskatus un uztvērumus, skaidrs nolūks jāapvieno ar pacilātām emocijām, kuras liek organismam uzkatīt, ka nākotnes iespēja, kura esat izvēlējies no kvantu lauka, jau ir īstenojies.

Pacilātām emocijām ir būtiska nozīme, jo tikai tad, kad izvēlei ir augstāka enerģijas amplitūda nekā stabilajām smadzeņu programmām un organisma emocionālajām atkarībām, jūs spējat mainīt smadzeņu „elektrisko shēmu“ un organisma gēnu aktivizāciju, kā arī pieradīnāt ķermeni pie jaunām domām * tā ir vecās shēmas izdzēšana un jaunas shēmas izveide .

 Pilnīgi vienādā vidē cilvēki ar pozitīvu prāta stāvokli tiecas radīt pozitīvas situācijas, bet cilvēki ar negatīvu prāta stāvokli tiecas radīt negatīvas situācijas. 

Varētu likties neticami, ka prāts patiešām varētu būt tik spēcīgs, bet pētījumi , kas veikti pēdējo gadu desmitu laikā, skaidri norāda uz dažām spēcinošām patiesībām : CILVĒKS PIEDZĪVO TO, KO VIŅŠ DOMĀ. 

To padara iespējamu brīnišķīgā cilvēka organisma farmakopija, kas automātiski un smalki pieskaņojas domām. Šī brīnišķīgā aptieka aktivizē dziedinošās molekulas, kuras jau pastāv organismā.

Visos pētījumos spēcīgas pozitīvas emocijas palīdzēja pētījuma dalībniekiem ierosināt reālas fiziskas pārmaiņas, kuras uzlaboja viņu veselību. Pozitīvas emocijas liek ķermenim un smadzenēm uzplaukt.

Raksts sagatavots no Džo Dispenzas grāmatas „Tu esi placebo. Veselības atgūšana dabīgas ārsniecības ceļā”.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment