Trending News

Cilvēks vai svītru kods?

Pēc vakardienas pašvaldības policijas rīcības atkal paceļas jautājums – kas ir lielākā ilūzija, kādā šobrīd daudzi joprojām dzīvo? Droši vien tas, ka mums ir sava suverēna valsts un valdība, kas cīnās ar krīzi un rūpējas par mūsu veselību.

Fašistiskais uzbrukums Dainim Mičelim Rīgā, 2021. gada 16. oktobrī. Šo video cenzēja no FB 18. oktobrī, 2021.

Patiešām, daudzi taču vēl tam tic. Arī tam, ka mums ir armija un policija, kas rūpējas par pilsoņu drošību. Lai arī iepriekš daudziem bija skaidrs, ka nekādas suverēnas valsts te nav, armija kalpo svešzemju interesēm un spēka struktūras aizstāv tikai režīmu un tam pietuvinātos. Vēl labāk to apliecina pēdējā laika notikumi, kuros tas atklājas vēl labāk.

Tagad pašvaldības policistiem ir tikai identifikācijas numuri – tieši tāpat, kā lopiem. Arī uzvedība dažiem ir tāda pati. Kā līdz tam varēja nonākt? Te jau atkal ir tas pats lielais dehumanizācijas un postcilvēku sabiedrības veidošanas plāns. Vispirms viņi to sāka darīt ar mājlopiem – mūsu senčiem katram lopiņam bija vārds –īpaši govīm, katrs no tiem bija kā ģimenes loceklis. Tad pēc iestāšanās globālistu struktūrās sākās visas šīs prasības numurēt,vakcinēt, čipot un reģistrēt gan mājlopus, gan mājdzīvniekus dažādās sistēmās un likt numurus ausīs. Un tad parādījās suņu čipošana.

Un tagad varat palasīt visu to, kas attiecas uz dzīvniekiem un ielikt tur cilvēkus, jo tieši tas ir nākamais plāns. Kā skan tie likumi par dzīvnieku reģistrēšanu, atzīmēšanu, čipošanu tad, ja tur nomaina dzīvnieka jēdzienu uz cilvēku?

No 2019. gada 24. decembra visiem suņiem līdz 4 mēnešu vecumam jābūt apzīmētiem (implantētai mikroshēmai) un reģistrētiem valstī vienotajā informācijas sistēmā.

Bet ja no kāda 2025.gada katram bērnam? Protams, to jau nevar izdarīt vienā dienā  – tāpēc tas notiek pakāpeniski, caur Overtona logu – sākās tas viss ar personas kodu un cilvēka jēdziena aizvietošanu, tad jau bija vecāks viens un vecāks divi, tagad ir dzimums X un ‘zīdošie cilvēki’ vai ‘ķermeņi ar vagīnām’. Viss tas tiek darīts tieši tāpēc, lai degradētu cilvēka jēdzienu un padarītu viņu tieši par tādu pašu dzīvnieku, tikai bioloģisku būtni. Uz to strādā visa Holivudas industrija, atklātais sātanisms, dažādu perversiju pasludināšana par mākslu, ko vērojam arī tepat pie mums un visu iespējamo zemāko instinktu aktivizācija.

Un pēdējie 20 mēneši ir bijuši burtiski raķetes uzrāviens šai sabiedrības demontāžai, kad cilvēkus  šķeļ, tracina, sociāli distancē un dresē vienu pret otru. 30 gadus te nacionāļi tā smējās par rindām pie veikaliem padomju laikos un tukšajiem plauktiem, kas nemaz tik tukši nebija – nu ko tagad stāv tās bezgalīgās rindas pie Lidl dienām un naktīm puskilometra garumā un kāpēc bagātajos Rietumos un īpaši tepat UK plaukti paliek tukšāki ar katru dienu?

 Līdz ar to šādi vakcinēts un sistēmai paklausīgs režīma ķēdes suns ar numuru arī ir tas, kas ir – kāda tur vairs cilvēcība. Tās ir tikpat daudz, cik Aušvices apsargiem. Tieši tas ir globālistu lielais plāns, noreducēt cilvēku par dzīvnieku ar svītru kodu, kas klausa norādēm, kur tam iet, ko darīt un ko nē.

Vai šo milzīgo ceļa rulli kaut kā var apturēt, ja ar katru dienu spriedze sabiedrībā tikai pieaug, cilvēciskums mazinās un režīma sargsuņi kļūst aizvien agresīvāki? To neviens nezina, tas atkarīgs no Cilvēciskajiem cilvēkiem, vai viņi saņemsies un nosargās šīs īpašības, vai arī iestāsies postcilvēku –transhumānistu sabiedrība, kam viss dvēseliskais ir svešs.

Bet viens gan ir skaidrs – viss sākas ar iziešanu no ilūzijām. Par to, ka šī valsts domāta cilvēkiem, tautai, mūsu veselībai un labklājībai, ka spēka struktūras mūs sargā. Nē, šobrīd tās sargā ārprātīgo režīmu un daļēji švakcinētos, kaut tas būtu bijis injekcijas darbs. Veselus cilvēkus te nesargā nekas, tieši otrādi, režīms dara visu, lai izpostītu mūsu dzīves, padarītu tās neciešamas – un to nemaz neslēpj. Režīms vēlas mums atņemt dzīvību – tieši tā tas ir jāuztver.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un ziniet – kad to saprot, tad paliek vieglāk. Ne tāpēc, ka  automātiski kaut kas atrisinās, bet tāpēc, ka tad mainās visa apziņa, sajūtas, rīcības plāns. Ja saproti, ka esi dziļā ienaidnieka aizmugurē, tad arī taktika un darbība ir pavisam cita, kā partizānam, lai izdzīvotu un pašsaglabātos, bez iesaistīšanās atklātā karā, bet darboties pretēji režīma plāniem, kā vien var. Jo daudz labāk ir skaidri sajust un saprast, kādā stāvoklī esi, nekā dzīvot ilūzijā – tas dod iekšēju mobilizāciju un resursu apzināšanos, kā arī paredz maksimālu nesadarbošanos ar sistēmu. Būtu labi ja arī šie brašie puiši noņemtu uzpurņus, paprasītu atpakaļ vārdus un atcerētos ka ir cilvēki.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Jūs sakāt ka viņam uzbruka. Ok. Bet aizmirsāt, ka pirmkārt viņš nebija uzvilcis masku. Un nē Vjedo konvencija nav attiecināma uz masku valkāšanu! Otrkārt viņš izlikās par idiotu ateicās nosaukt savus datus, tajā pašā laikā pieprasot policistu datus, uzvedās agresīvi un izaicinoši, pretojās, rupji lamājās.. Viņam atlika tikai uzvilkt masku un nosaukt savus datus un viss būtu kārtībā. Policisti šajā gadījumā rīkojās ļoti adekvāti un ieturēti. Kad jūs beigsiet šādu klaji agresīvu dezinformāciju?

    oktobris 19, 2021

Leave A Comment