Thursday, July 2, 2020
Trending News

Cilvēkus var kontrolēt ar vāju elektromagnētisko starojumu

Video autors – Gaismas tīmeklis, Andris Ciekurs

Video tiek stāstīts, ka izrādās jau 1950. gadā bija skaidrs, ka cilvēkus var ietekmēt un pat kontrolēt ar ļoti vāju elektromagnētisko (EML) starojumu. To atklāja un pierādīja krievu zinātnieks L.Rabičevs, kurš izgudroja LIDA iekārtu, lai ar to ārstētu neirozi, psihozi, bezmiegu, astmu un citas kaites. Šeit ir detalizēti apskatāms viņa iesniegtais patents šai iekārtai jau 1973. gadā. Astoņu gadu laikā šī iekārta tika testēta uz 740 cilvēkiem – gan bērniem gan pieaugušajiem. Pozitīvs efekts panākts vairāk kā 80% pacientu. Pētījums pieejams šeit.

Elektromagnētiskā lauka starojumu izstaro visas bezvadu iekārtas un mobilo sakaru torņi. Ir pasaulē pieejami daudzi pētījumi, kuri to apstiprina, ievērojamākais avots ir Bioinititaive.org un EMFscientist.org.

30. aprīlī 253 zinātnieki no 44 valstīm jau pirms papildu 5G ieviešanas ir izteikuši “nopietnās bažas” par visur augošo EML iedarbību, ko rada elektriskas un bezvadu ierīces.

Interesanti ka latviešu vietējais zinātnieks Kaščejevs bravurīgi visus šo pasaules zinātniekus nosauca par neprofesionāļiem, bet vēlāk izrādījās, ka viņam pašam nemaz nav nevienas recenzētas zinātniskās publikācijas par EML ietekmi uz cilvēka veselību, lai viņš būtu kompetents par šo jautājumu runāt no zinātniskā viedokļa.

Viņi atsaucas uz faktu, ka “daudzās nesenajās zinātniskajās publikācijās ir pierādīts, ka EML ietekmē dzīvos organismus daudz zemāk par starptautisko un nacionālo vadlīniju līmeni”. Starp sekām ir palielināts vēža risks, šūnu stress, kaitīgo brīvo radikāļu pieaugums, ģenētiski bojājumi, reproduktīvās sistēmas strukturālās un funkcionālās izmaiņas, mācīšanās un atmiņas deficīts, neiroloģiski traucējumi un negatīva ietekme uz vispārējo labsajūtu cilvēkiem. Kaitējums pārsniedz cilvēku rasi, jo arvien vairāk ir pierādījumu par kaitīgu ietekmi gan uz augiem, gan dzīvniekiem.

Svarīgi uzsvērt, ka šie nav parasti zinātnieki, kuri parakstījuši šo petīciju. Lai būtu tiesības parakstīt šo petīciju, ir nepieciešams vismaz viena recenzēta zinātniskā publikācija par EML ietekmi uz cilvēka veselību. Izrādās Latvijā nav neviena zinātnieka, kuram pat būtu tiesības šādu petīciju parakstīt.

Šī informācija tiešā veidā sakrīt ar bijušā Lielbritānijas karaliskās flotes mikroviļņu ieroču ekspertu Barrie Trower viedokli, kurš atklāti stāsta kā viņi paši šo ieroci ir izmantojuši pret konkrētām protestētāju grupām. Eksperts uzsver, ka mikroviļņu starojums ir izcils neredzams ierocis turklāt bažas pieaug, jo 5G darbosies tieši šajās frekvencēs, lai šo militāro tehnoloģiju varētu izmantot kā ieroci –

Jau ziņojām arī iepriekš, ka bijusī Pasaules veselības organizācijas darbiniece Olga Šīana – eksperte tieši EML jomā – atklāj PVO korupciju un par plānu kā kontrolēt pasauli. Viņa detalizētāk pastāsta kādu ļaunumu mums nodara mobilo telefona signāli 2G, 3G, 4G, 5G. Kāpēc viņa iesaka nevakcinēties, kā arī kāpēc izvairīties lietot mobilo telefonu. Atgādina par visiem zināmo faktu, ka mobilie telefoni izdala radiāciju, un tā ir kaitīga cilvēka veselībai. Viņa pastāsta par to, ko ir teicis Bils Geits, bet par to neviens nerunāja un medija noklusēja. Video ar latviešu subtitriem.

Ekspertiem vislielākās bažas rada tieši jaunās tehnoloģijas, kuras ir 5G standartā, īpaši – beamforming, kura spēj raidīt tiešu virzītu intensīvu staru uz vajadzīgo objektu vai cilvēku. Turklāt no 5G tehnoloģijas cilvēkiem nebūs nekāda ieguvuma, jo uzlabosies tikai interneta ātrums, kurš jau šobrīd ir augsts. Pie katra 5G tāpat ir nepieciešams pievilkt optisko interneta kabeli. Šādus raidītājus plāno izvietot pilsētās ik pēc 150 metriem.

Neskatoties uz augstākminētajiem faktiem oponenti nevis tos cenšas kompetenti atspēkot, bet primitīvā veidā šos riskus izsmiet. Ja paskatāmies arī Latvijas mainstream portālu Delfi vai Tvnet meklētājā atrodamo informāciju par 5G, redzami tikai to slavinoši raksti, bet nekāda žurnālistiska plusu un mīnusu analīze. Šis ir kliedzošs pierādījums, ka mediji Latvijā rupji pārkāpj sev pašiem saistošo ētikas kodeksu, kur 1.3. punktā ir teikts, ka

Žurnālistu pienākums ir gādāt, lai sabiedrība saņem pilnu informāciju par procesiem un notikumiem. Žurnālisti ir par daudzpusīgu viedokļu apmaiņu, analītisku un kritisku nostāju pret politisko, ekonomisko un tiesu varu, aizstāvot sabiedrības un indivīda tiesības.

Arī pazīstamais profesors Ivars Kalviņš polemizē ar Veselības ministri Ilzi Viņķeli un brīdina, ka nav nekāda loģika palaist tehnoloģiju, kuras ietekme nav izpētīta –

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Nav skaidrības kāpēc joprojām TVNET darboņi nesēž cietumā par tām “ziņām” ko piedāvā cilvēkiem.

    June 27, 2020

Leave A Comment