Trending News

Cīņa par lēto, efektīvo medikamentu “Ivermectin” un Merck loma tajā

Cilvēki visā pasaulē gaida, kad būs pieejamas lētas, efektīvas zāles pret Covid-19. Tās, kas jau ir izstrādātas, tagad noliedzis pats to ražotājs, nedodot tām iespēju nokļūt līdz pacientiem, turklāt saņemot miljardos mērāmu ASV valdības atbalstu citu, dārgāku medikamentu izstrādei.

Dučiem pētījumu un vairākas meta analīzes jau pierādījušas, ka lētais ivermektīns ir ļoti efektīvs medikaments pret Covid-19. Janvārī pat ASV Nacionālie veselības institūti (NIH) savu viedokli nomainīja no ‘negatīvs’ uz ‘neitrāls’. Ivermektīna pulgotājiem nācās rīkoties, taču tie jau zināja, ka šoreiz tas nenāksies viegli.

Cīņā pret lēto medikamentu HCQ (par to jau rakstījām šeit) – kas arī atzīts par efektīvu agrīnā augsta riska pacientu ārstēšanā, pateicoties tā pretiekaisuma un trombu veidošanos aizkavējošajām īpašībām – tā noliedzēji publicējuši safabricētu pētījumu laikrakstā “the Lancet” (saukts par “Surgisphere skandālu”) un veikuši izmēģinājumus ar pārmērīgām, kaitīgām devām pacientiem intensīvās terapijas nodaļās. Taču ivermektīnu ir grūti pārdozēt, un, atšķirībā no HCQ, tas darbojas profilaktiski pret infekcijām pat intensīvās terapijas pacientiem…

Tādējādi ir daudz sarežģītāk izveidot krāpniecisku pētījumu pret ivermektīnu.

Beigās radās ‘risinājums’ — ASV farmācijas kompānija Merck, viens no bezpatenta ivermektīna ražotājiem – nupat publicējis paziņojumu, kurā vienkārši, bez pierādījumiem, apgalvo – viņu (nepublicētajā) “analīzē” neesot atraduši “pirmsklīniskos pētījumos zinātnisku pamatu iespējamai [ivermektīna] terapeitiskai iedarbībai pret Covid-19; nekādus nozīmīgus pierādījumus klīniskai aktivitātei vai iedarbībai pacientiem ar slimību Covid-19, toties bažas raisošu drošības datu trūkumu lielākajā daļā pētījumu.”

Kāds NIH darbinieks ātri pārpublicēja Merck paziņojumu, piebilstot: “Merck paziņojums par ivermektīnu reprezentē to vadītspēju un nodošanos kvalitatīvai translacionālai zinātnei, kāda farmācijas un biotehnoloģiju nozarei jādemonstrē.” Patiesībā Merck paziņojumam nav nekāda pamata, turklāt tas ir ironisks

— droši pārdevuši ivermektīnu vairāku desmitgažu garumā, Merck tagad pēkšņi paši apšauba tā drošību.

Interesanti, ka Merck nesen parakstījis līgumu par darījumu 356 miljonu dolāru vērtībā par ASV nodrošināšanu ar daudz dārgāku, nesen attīstītu eksperimentālu pretkovida medikamentu. To viņi būtu varējuši izstāstīt savā paziņojumā, taču to neizdarīja. Vienlaikus Youtube izdzēsuši video, kurā alianses “FLCCC” (ar pacientiem strādājošo intensīvās aprūpes mediķu alianse, kas apkopo labākos profilakses un ārstēšanas protokolus) prezidents liecināja par ivermektīnu.

Alianses FLCCC atbilde uz Merck gājienu

Patiesība nu reiz ir tāda — tāds lēts un ļoti efektīvs medikaments pret kovidu kā ivermektīns traucētu ne tikai daudzu miljardu dolāru vērtai globālai vakcīnu kampaņai (kam patiešām trūkst datu par ilgtermiņa drošību un iedarbību!), bet jauktu arī tādus cilvēces kontrolēšanas plānotāju lock step pasākumus kā vakcīnu pases, vispasaules saziņas uzraudzību caur viedtālruņiem un citas programmas, ko virza vakcīnu investors Bils Geitss, Pasaules ekonomikas forums u. tml. grupējumi.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Pievērsīsim uzmanību tam, ka Merck nesniedza nekādus pierādījumus saviem apgalvojumiem, neapgāza nevienu pašu pierādījumu, ne pētījumus, ne meta analīzes un melīgi apgalvoja, ka [ivermektīna] ‘drošība nav pierādīta’. Viss viņu paziņojums ir izmisīga uz ‘eksperta autoritāti’ balstīta tēze (argumentum ad verecundiam), un jebkurš, kas to virza, vienkārši atklāj sevi kā lobija virzītāju, kuru neinteresē uz faktiskiem pierādījumiem balstīta medicīna.

Vēl interesantāk kļūst, kad uzzinām — gatavojoties attīstīt paziņotos medikamentus,

Merck izņem no apgrozības savas kovid vakcīnas un apgalvo: “Efektīvāk [nekā vakcinēties] ir inficēties ar vīrusu un atkal izveseļoties.”

Tā 26. janvārī ziņoja summit.news. Kā izlasāms arī uzņēmuma tīmekļa vietnē, Merck esot pārtraukuši iesākto divu koronavīrusa vakcīnu izstrādi, jo pēc apjomīgiem pētījumiem secinājuši, ka vakcīnas sniedz mazāku aizsardzību nekā inficēšanās ar pašu vīrusu un antivielu izstrāde cilvēka organismā. Testa pacienti esot “labi panesuši” Merck vakcīnas, taču salīdzinājumā ar dabisko infekciju un ar citām SARS-CoV-2 vakcīnām tās esot izraisījušas “mazvērtīgu” imūnās sistēmas reakciju.

Vakcīnu vietā Merck tātad pievērsīšoties divu terapeitisku medikamentu izstrādei ar nosaukumiem MK-7110 un MK-4482 (molnupiravīrs), šim nolūkam saņemot minētos 356 miljonus dolāru no ASV valdības.

Mums atliek minēt, vai Merck plāno veikli izsprukt no pašreiz stipri slidenās situācijas, kad cilvēkos aizvien vairāk rodas šaubas par vakcīnu lietderīgumu un nekaitīgumu, jo visā pasaulē parādās aizvien jauni gadījumi, kad ražotāju Pfizer, Astra Zeneca un Moderna vakcīnas izraisa smagus blakusefektus un vakcinēto nāvi*.

Vēlāk, ja izdosies attīstīt puslīdz efektīvu medikamentu, Merck varēs tēlot labiņo glābēju, vienīgi līdz tam laikam jau visiem būs aizmirsies, ka lēto, pārbaudīto ivermektīnu viņi noraka paši un turklāt vēl nepieklājīgi uzvārījās ar līgumu par jauno zāļu izstrādi.

Sagatavojusi Lauma Tjuniņa.

Galvenie avoti: https://swprs.org/fight-against-ivermectin-begins/

un https: //swprs.org/merck-claim-exposing-big-pharma-lobbyists.

* Ieskatam piedāvāju ASV ziņoto Covid-19 vakcīnu blakusefektu un nāves gadījumu sistēmas VAERS izrakstu uz 2021. gada 25. janvāri – dati tikai par ASV uz 714 lapām!

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Visi tak bļauj, ka kovida nav. Pamodāties realitātē?

  februāris 15, 2021
 • Kur ir pierādījumi, ka efektīvs? Varat ielikt linkus uz pētījumiem? Efektīvs ir tikai laboratorijas apstākļos uz stikliņa un milzīgās, cilvēkam nedrošās koncentrācijās. Efektivitāte lietošanā nav pārliecinoši pierādīta. Un ja jūs bļaujat par vakcīnu blakusefektiem un risku grūtniecēm, tad ivermektīnam arī tādi ir.

  februāris 18, 2021
  • Debīliķis vai debīliķe…😡😡😡

   marts 25, 2021
 • local girla near me personals
  [url=”http://datingfreetns.com/?”]free chat online singles [/url]

  aprīlis 16, 2021
 • cost of ivermectin medicine – ivermectin 500mg [дё»йЎµ]

  maijs 4, 2021
 • [дё»йЎµ] – ivermectin otc ivermectin oral

  maijs 10, 2021
 • tinder sign up , tinder app
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]browse tinder for free [/url]

  maijs 10, 2021
 • buy plavix 75 mg – plavix in india clopidogrel pharmacy

  maijs 12, 2021
 • bactrim 80 400 mg tablets – bactrim canadian pharmacy order pharmacy bactrim generic

  maijs 22, 2021
 • can i buy duloxetine online – order duloxetine online cost of duloxetine without insurance

  maijs 28, 2021
 • cost of synthroid – levothyroxine capsules synthroid 88 mcg in india

  maijs 30, 2021
 • mexican pharmacy online – ordering drugs from canada precription drugs from canada

  jūnijs 7, 2021

Leave A Comment