Trending News

Covi-pass sistēma – nākamais solis uz cilvēku digitalizāciju

Aivis Vasiļevskis –

Kamēr cilvēki apspriež Latvijā parādījušos kovidšova izsekošanas aplikāciju, tikmēr vieni to naski lejupielādē, otri savukārt paziņo, lai viņiem ar to netuvojas – es ceru, ka šo saprātīgo būs vairāk, jo lai šī sistēma pilnvērtīgi strādātu, sabiedrībā jābūt vismaz 60% lietotāju. Šobrīd Latvijā šo aplikāciju ir lejuplādējuši tikai 3% un faktiskais lietotāju skaits ir vēl mazāks.

Taču tas ir tikai kārtējais solītis ceļā uz lielā plāna realizāciju. Ja cilvēki pašūmēsies, samierināsies un sāks lietot šo aplikāciju, tad nākamais solis ir šis te. Iepazīstamies ar Covipass sistēmu.
https://www.covipass.com

Tā ir tā saucamā digitālā veselības pase. Tā satur datus par cilvēka veselības stāvokli un protams, kovida testu rezultātiem. Ja šī informācija ir atbilstoša, tad tā ir atslēga, lai cilvēks var uzturēties sabiedrībā un atgriezties darbā.

Tas iepriekšējā QR koda vietā lieto jaunu tehnoloģiju, tā saukto Vcode, ko var noskanēt ātrāk un no daudz lielāka attāluma.

Un loģiski, ka ‘ērtību dēļ’ šī digitālā pase tiks piedāvāta arī kā rokā implantējamā čipa sastāvdaļa. Vai arī kā Bila quantum dot tatoo – digitālais maķieris uz ādas. Tehniski tā jau vairs nav problēma – protams, cilvēkiem iesākumā tas tiek piedāvāts kā biometrija un aplikācija tālrunī, tālākais ir tikai laika jautājums.

Pati ideja ir tajā, ka cilvēkam tiek piešķirts svītru kods – zīmogs, sauciet, kā gribat – kristiešiem Atklāsmes grāmatā ir minēta zvēra zīme, bez kuras vairs nelaiž sabiedrībā – lūk, šeit tas ir. Beidzot tie laiki ir pienākuši.

Šī digitālā pase darbojas līdzīgi kā luksofors – ja ir zaļš, tad cilvēks drīkst atrasties sabiedrībā, ja iedegas sarkans, viņš tiek izolēts no tās. Tā ir sistēma, uz kuru tik ilgi un cītīgi iet planetārie paverdzinātāji – kovidšovs tam bija vajadzīgais iegansts, bet pašas sistēmas iespējas ir grandiozas – jaunas, totāli paklausīgas sabiedrības formēšana, kurā piekļuve pakalpojumiem un ‘normālai’ dzīvei tiek atļauta vai aizliegta atkarībā sistēmas uzstādītiem parametriem, vai cilvēks tiem pakļaujas, vai nē. Neesat vakcinēts – nevarat iet uz darbu -nevarat izdzīvot – pat, ja vakcīnas ir nosacīti brīvprātīgas, tas nerisina šo problēmu, ja būs kompānijas, kuras vienkārši citādāk neļauj strādāt. Tā kā par visu ir padomāts.

Un šobrīd sāk krasi nodalīties šie divi sabiedrības slāņi- vieni ir tie, kas paklausīgi iet uz šo sistēmu un vēlas būt tās vergi, aktīvi ņemot pretī visu, ko tā iesaka vai liek darīt, otri meklē iespējas to visu apturēt, kamēr nav par vēlu.

Un viss sākas ar izvēlēm šeit un tagad – 5G tālrunis, aplikāciju ielādēšana, domājiet nu, vai jums to visu tiešām vajag un kur tas viss ved. Arī Aušvicē cilvēkus uzskaitīja un ar nacistiem sadarbojās tieši tās pašas IT kompānijas, kas šodien – IBM. Arī tad cilvēkus apzīmēja ar numuriem uz ādas, lai spriestu par viņu tālāko likteni. Viss tas jau bija un kāpēc cilvēki neko nav no tā mācījušies?

Covi-pass izskatās pēc tāda kā sagatavošanās posma ceļā uz ID2020 čipošanas programmu, par ko jau rakstījām iepriekš.

Šobrīd pazīstamo publicistu Aivi Vasiļevski Facebook ir nobloķējis. Cenzūras iemesls esot “naida runa” jeb citiem vārdiem sakot sava viedokļa paušana.

Aivis Vasiļevskis to komentē šādi:

“Es nezinu, kas tā par ‘naida runu’ rakstā par Rietumu praidošanos un Krievijas grozījumiem konstitūcijā. Tur netika lietots neviens no aizskarošajiem vārdiem un nekas tml. Bet bans ir 30 dienas, neko nevar rakstīt, komentēt, atzīmēt, messenger bloķēts- otru profilu uztaisīju pēc tam, bet to pēc 3 dienām tieši tāpat nobloķēja vispār bez paskaidrojuma – droši vien tāpēc, ka divi profili nevar būt vienam cilvēkam – nevar neko darīt ne no viena, tikai skatīties, ko citi dara.”

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment