Friday, October 23, 2020
Trending News

COVID-19 nāves gadījumi arī Kanādā samazinās līdz nullei

Saskaņā ar federālās sabiedrības veselības aģentūras datiem Kanāda pirmo reizi sešu mēnešu laikā ziņoja, ka nāves gadījumu skaits, kas saistīti ar koronavīrusu ir nulle.

Ziņojums, ka nāves no koronavīrusa ir nulle piesaistīja Ontario ārstu organizācijas “Your Ontario Doctors”, uzmanību.

Ārsti dalījās ar informāciju Twitter, lai pievērstu uzmanību faktam, ka nāves gadījumiem un intensīvajā terapijā esošo skaits ir nokritis līdz apaļai nullei visā Kanādā, neskatoties uz acīmredzamo saslimušo skaita pieaugumu.

“2020. gada 11. septembris: kaitīgās lokdauna 178. diena, kas sākās kā “vajadzīgas 2 nedēļas, lai izlīdzinātu līkni ”
0 nāves gadījumi, par kuriem ziņots visā Kanādā (iedzīvotāju skaits 37 971 020)
66 764 papildu testi, lai apstiprinātu 702 papildu saslimušos (1,05%)
1,8 aktīvi saslimušie uz 10 000 iedzītoājiem Kanādā
#EndLockdown #ReturnToNormal, ”12. septembra tvītā rakstīja grupa.

Dati arī rāda, ka, lai gan pēdējās nedēļās ir palielinājušies COVID-19 saslimšanas gadījumi, hospitalizācijas līmenis, ieskaitot intensīvo terapiju un arī nāves gadījumu skaits joprojām ir zems.

Tieši tāpat Covid-19 attīstība norisinās Eiropas valstīts – inficēto ir daudz, bet nāves gadījumu skaits ir tuvu nullei.

Tas jo īpaši attiecas uz Ontario un Kvebekas provincēm, kas ir lielākais vairums gan COVID-19 nāves gadījumu, gan gadījumu Kanādā.

Dr. Kulvinder Gil, Ontario ārstu organizācijas prezidente un līdzdibinātāja, ir bijusi kritiska pret lokdauna pasākumiem un vakcīnas nepieciešamības propagandu. Viņa nesen teica, ka

ir jāpārtrauc “pretestība pret hidroksihlorohīnu”. Tieši hidroksihlorohīns nodrošina efektīvu COVID-19 ārstēšanu.

Viņa saskārās ar propagandistu uzbrukumiem, jo sociālajos tīklos teica, ka COVID-19 vakcīna nav nepieciešama un ka pagarināts lokdauns neko nepalīdz. Arī ārsti ASV arī paziņoja, ka ir zāles no Covid-19, bet viņi tika rupji cenzēti no Deep State pārvaldīto sociālo mediju puses.

Reaģējot uz ziņojumu par jaunu nāves gadījumu neesamību, Džila uzsvērta ganāmpulka imunitāti kā efektīvu stratēģiju cīņā ar vīrusu. Šādu stratēģiju pielietoja Zviedrija un šobrīd jau ir zināms, ka tā ir attaisnojusies, jo Zviedrijā, atšķirībā no citām valstīm samazinās ne tikai mirušo, bet arī inficēto skaits.

“ASV un Lielbritānijas mediji beidzot ziņo par to, ko mēs mēnešiem ilgi esam zinājuši no zinātniskajiem pētījumiem: jau esoša krusteniski aizsargājoša Tcell imunitāte un spēcīgas Tcell reakcija liecina par ilgtermiņa # SARSCoV2 imunitāti un pūļa imunitātes esamību” Džila rakstīja tviterī.

Jēlas universitātes epidemiologs doktors Hārvijs Rišs pastāstīja, ka Kanādai “nevajadzētu atkārtot Izraēlas pieredzi” attiecībā uz to, ko Izraēla darīja, lai apkarotu koronavīrusu. “Sākotnējais Izraēlas lokdauns divas nedēļas nebija saistīts ar jauniem gadījumiem, un tomēr, kad to piemēroja atkal vienalga notika milzīgs otrais vilnis, jo iedzīvotājiem nebija izpratnes par asimptomātiski inficētu cilvēku daudzumu.”

Rišs arī aptiprināja, ka vienīgais COVID-19 risinājums ir ganāmpulka imunitāte.

“Vienīgais risinājums tam ir ganāmpulka imunitāte. Tā sāk parādīties, kad 40-50 procenti cilvēku būs kļuvuši imūni, ” skaidroja epidemiologs Dr. Risch.

“Ņemot vērā to, ka pandēmija turpināsies neatkarīgi no tā, lokdauni vienkārši atliek nenovēršamo, vienīgais veids, kā to pārvaldīt, ir aizsargāt cilvēkus ar vidēji vai augstu risku. Šie cilvēki var vai nu palikt pilnīgi izolēti, kamēr visi pārējie atsāk normālu dzīvi, vai arī viņiem ir pieejama ātra ambulatorā ārstēšana, ja viņiem tas ir nepieciešams.

Ātra ambulatorā ārstēšana, protams, ir hidroksihlorohīns vai ivermektīns, kā arī cinks, un papildus azitromicīns vai doksiciklīns, kā arī D vitamīns. ”

Jēlas universitātes epidemiologs doktors Risch ir apstiprinājis hidroksihlorokvīnu (HCQ) kā efektīvu Covid-19 ārstēšanu. Nesen viņš teica, ka HCQ pretiniekiem nav zinātnisku argumentu, kas pamatotu viņu iebildumus pret zālēm, kuras gadu desmitiem ir apstiprinātas cīņai pret malāriju.

Intervija ar Jēlas univirsitātes epidemiologu – Hidroksihlorihīns ir efektivas zāles pret Covid-19
Rišs par HCQ sacīja šādi: “Cilvēki var politizēt šīs zāles un sevi iznīcināt, vai arī tās var izmantot un izdzīvot. Tāda ir izvēle.”

Ontārio premjerministrs Dags Fords, kurš atbalsta un ievieš lokdaunus nesen draudēja ieviest jaunu lokdaunu, ja inficēto skaits turpinās pieaugt.

“Mēs ieviesīsim visus nepieciešamos pasākumus, ieskaitot turpmāku lokdaunu,” Fords sacīja nedēļas sākumā.

Fords ir kritiski vērtējis arī to, kā Trampa administrācija ir rīkojusies ar koronavīrusa krīzi Amerikas Savienotajās Valstīs.

Šodien Ontario ārstu organizācijas prezidente Džila tviterī asi kritizēja politiķus plānus ieviest jaunus ierobežojumus.

“Kāpēc politiķi, kuri slepeni ir pārkāpuši savus lokdauna noteikumus un patvaļīgos ierobežojumus bez sekām, paši pieprasa / uzliek pilsoņiem vēl neloģiskākus, neētiskākus un nezinātniskākus ierobežojumus? Viņu klajā liekulība / mūsu brīvību ignorēšana ir šausminoša,” tviterī raksta Džila Kulvinder Kaur.

Kas jādara, lai totalitārismu nepieļautu Latvijā?
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment