Trending News

Covid-19 vakcīnas pirmie testi – 80% cilvēku ir nevēlami blakusefekti

Izvaicāts par Covid-19 Moderna vakcīnas blakusefektiem, Geits cenšas izvairīgi mazināt tās bīstamību un taisnojās par tās drošību. Neskatoties uz nepietiekamajām drošības pārbaudēm, Geits ar smīnu sejā paziņoja, par saviem nodomiem, vakcinēt 80% visu planētas iedzīvotāju. Izrādās, ka pēc otrās Moderna Covid-19 vakcīnas devas 80% cilvēku ir nevēlami blakusefekti. Tas protams rada milzīgas bažas, kādas būs sekas, ja vakcinēs visus.

Turklāt, jau ziņojām iepriekš, ka Moderna vakcīnas jau ir uzsāktas ražot pirms vispār pārbaudīta to efektivitāte un drošība. Šis apstāklis rada ļoti nopietnas bažas. Kopumā ASV vakcīnu upuru fonds ir izmaksājis kompensācijās jau vairāk nekā 4,4 miljardus ASV dolāru.

Turklāt ir izdoti īpaši likumi, kur vakcīnu ražotāji ir atbrīvoti no atbildības par zaudējumiem. Tāpat Bils Geits jau atkal biedēja, ka būs koronavīrusa otrais vilnis, kuru mēs visi gan pamanīšot. Atcerēsimies, ka viņa iepriekšējais “pareģojums” ir pilnībā piepildījies. Tāpat Geits biedē arī ar bio-teroristu uzbrukumu, kas izraisīs epidēmiju.

Šeit iespējams noskatīties pilnu raidījuma ierakstu, kas notika CBS TV kanālā 23. jūlijā.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment