Trending News

COVID mirstība samazinājās, kad ārsti pārtrauca lietot plaušu ventilatorus

Mirstības iespējas intensīvās terapijas nodaļā samazinājās līdz ar mehānisko ventilatoru izmantošanas samazināšanos. Vai atceraties valdības biedēšanu, “Viņi cēla paniku – mums pietrūks ventilācijas iekārtas”? Bet tagad ir izrādījies, ka to lietošana vispār nebija vajadzīga un tā nodarīja tikai ļaunu.

Nāves gadījumu skaits smagi slimu Covid-19 pacientu vidū strauji samazinājās, kad ārsti pārstāja izmantot plaušu ventilācijas iekārtas. Izredzes nomirt intensīvās terapijas nodaļā (ICU) no 43 procentiem ar samazinājās līdz 34 procentiem, kad plaušu ventilatoru lietošana tika apturēta.

Anglijas Reanimācijas audita un pētījumu centrs (Intensive Care National Audit & Research Centre) savā pētījumā secināja, ka šajā periodā netika ieviestas jaunas zāles, kā arī netika viektas izmaiņas klīniskajās vadlīnijās, kas varētu palīdzēt mazināt nāvju skaitu. Tomēr mehānisko ventilatoru izmantošana būtiski samazinājās.

Pirms uzņemšanas maksimuma 1. aprīlī 75,9 procenti Covid-19 pacientu 24 stundu laikā pēc nokļūšanas reanimācijā tika intubēti, proporcija pēc maksimuma samazinājās līdz 44,1 procentam.

Tikmēr intensīvās terapijas pacientu īpatsvars, kas tika pieslēgti pie ventilatoriem samazinājās par 22 procentpunktiem līdz 61 procentam. Pētnieki pieļāva, ka tas varētu būt ārstu praktiskās pieredzes rezultāts, ka pacientiem ar ventilatoriem kļūst daudz sliktāk, nekā gaidīts.

Kembridžas universitātes intensīvās terapijas medicīnas lektore Dr. Šarlote Sammersa sacīja: “Cilvēki ir veidoti skābekļa saņemšanai plaušās, iesūcot to – negatīvā spiediena veidā -, savukārt ventilators iepūš skābekli plaušās ar pozitīvu spiedienu.”

“Tātad katram cilvēkam, kurš tiek pieliekts pie ventilatora, tas ir savādāks elpošanas veids salīdzinājumā ar to, kā tas notiek dabīgi.”

Tāpat ir zināms, ka Covid ārstēšanā būtiski palīdz pret-malārijas zāles – hidroksihlorihīns, pret kura lietošanu iestājās visa Deep State mediju mafija visrupjākā veidā cenzējot un dzēšot šo informāciju.

Neskatoties uz to, Deep State ar pērkamu ielikteņu palīdzību dzēš šo ārstu viedokli, jo vēlas uzspiest vakcīnu.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment