Trending News

COVID otro vilni fabricē visā Eiropā, izņemot Zviedrijā

Pagājušajā ceturtdienā Apvienotās Karalistes valdība klusi svītroja Zviedriju no to valstu saraksta, kurām nepieciešama karantīna. Covid “inficētie uz 100 000” līmenis, ir ievērojami zemāks nekā Anglijā un tālu zem noteiktā “20” sliekšņa, Lielbritānija vienkārši nevarēja attaisnot Zviedrijas atrašanos karantīnas sarakstā.

Vīrusu skaits ir sasniedzis pārsteidzoši zemu līmeni. Visizplatītākais ar Covid saistīto nāves gadījumu skaits, par kuriem paziņots pagājušajā nedēļā, Zviedrijā ir bijis nulle; kopējais intensīvās terapijas ar Covid skaits šajā valstī, kur dzīvo 10 miljoni cilvēku pašlaik ir tikai 13.

Kamēr Anglijā un citās valstīs atmosfēra kļūst izteikti satraucošāka, pieaugot gadījumiem, ienākot jauniem ierobežojumiem un valdības aktīvi aģitē “otro vilni”, Zviedrijā situācijas ir citāda.

Jau martā, atšķirībā no visām citām ES valstīm, viņi pieturējās pie sava plāna un atteicās ieviest obligātu lokdaunu, reaģējot uz Covid-19; uzreiz pasaules acis pievērsās “zviedru eksperimentam”.

 Visas skolas līdz 16 gadu vecumam, tāpat kā bāri un restorāni, palika atvērti, savukārt pasākumi tika ierobežoti līdz 50 cilvēkiem
Zviedrijas epidemiologs Anderss Tegnels

Varas iestādes mudināja uz sociālo distancēšanos un ieteica veciem un neaizsargātiem cilvēkiem pasargāt sevi, taču visas skolas jaunākiem par 16 gadiem, tāpat kā restorāni un bāri, palika atvērtas, kamēr turpinājās pasākumi līdz 50 cilvēkiem.

Zviedrijas stratēģijas arhitekta, valsts epidemiologa Andersa Tegnela sniegtajam pamatojumam bija jāņem vērā vispārējā sabiedrības veselība ne tikai Covid-19 un jāievieš tikai ilgtermiņā ilgtspējīgi pasākumi.

Šajā grafikā redzams, ka septembrī Zviedrijā saslimstība samazinās, kamēr kaimiņvalstīm sāk palielināties – šeit attēlota jaunu inficēto skaita dinamika

Sejas maskas nekad nav ieteiktas un gandrīz nekad nav Zviedrijā redzamas.

Kaut arī jūnijā pieauga jaunu gadījumu skaits, galvenokārt jauniešu vidū un galvenokārt milzīgās testēšanas dēļ (drīzāk, kā mēs to pašlaik redzam Apvienotajā Karalistē), tas nekad neizraisīja vairāk hospitalizācijas vai nāves gadījumu. Paši gadījumi sāka strauji samazināties jūlijā un augustā.

Zviedrija lepojas ne tikai ar zemākiem rādītājiem par Apvienoto Karalisti, bet arī zem Skandināvijas kaimiņvalstīm Dānijas un Norvēģijas, kuras par izlēmīgo rīcību tiek pasludinātas par “paraugnācijām”, bet tagad ir strauji palielinājies inficēto skaits.

Šeit redzama mirstības samazināšanās Zviedrijā ar pozitīvu Covid testu. Nav zināms cik cilvēki miruši no Covid kā vienīgo vai galveno nāves iemeslu.

Anderss Tegnels ir kļuvis par slavenību – viņam ir kritiķi, bet viņam ir daudz kaislīgu atbalstītāju. Viņa seja pat ir uztetovēta uz kāda jauna līdzjutēja rokas.

Klusās ielas un trimdas iedzīvotāji – Ņujorkas Kovida prāta stāvoklis

Ikvienam bija teorija par to, kas Zviedrijā varētu notikt, daudzi baidīja par ar 100’000 nāvēm. Tas izrādījās pilnīgi nepamatoti.

Zviedrijas veselības aizsardzības iestādes noteikti uzskata ka ir izdevies sasniegt zināmu tā saukto “ganāmpulka imunitāti”; citiem vārdiem sakot, ka pietiekami daudz cilvēku ir inficējušies ar vīrusu un tagad ir imūni, ka vīrusam ir grūti izplatīties.

Kādus secinājums varam izdarīt? Tas nozīmē, ka lokdauni un maskas var paplašināt, nevis risināt krīzi.

Neatkarīgi no tā, kas tuvākajos mēnešos notiks Stokholmā, tās realizētās pieejas konsekvence padara to unikālu Eiropā. Pēdējo sešu mēnešu laikā Zviedrija vispār nav bijusi karantīna vai lokdauni. Tas liecina, ka globālistu elitei Zviedrijā nav pietiekoša ietekme, lai realizētu savus noziegumus pret cilvēci.

Tātad, ja vēlaties rīkot ballīti vai vienkārši vēlaties atcerēties kaut ko tuvāku “ierastajam normālajam” tuvāko mēnešu laikā, kāpēc gan neapsvērt ceļojumu uz Stokholmu? Lidojumi ir lētāki nekā jebkad agrāk, bāri ir atvērti (tikai galda apkalpošanai), un Stokholmas operas nams turpinās darbu arī oktobrī ar Rufusa Veinraita rokoperas Prima Donna pirmizrādi.

Latvijā diemžēl viss izskatās pretēji – lai arī mums ir ļoti zema statistika globālistu pakalpiņi gatavo otro vilni, kam nav nekāda pamatojuma. Kā zināms Infekciju slimība – piemēram gripas epidēmija sākas tad, ja uz 100’000 iedzīvotājiem ir 100 inficēto 14 dienu laikā. Latvijā tas nozīmētu apmēram jaunu 150 inficēto dienā. Neskatoties uz to Viņķele taisās uzspiest maskas jau, konstatējot 33 jaunus saslimušos dienā. Turklāt pastāv lielas bažas par šo Covid PCR testu precizitāti.

Svarīgi atzīmēt arī, ka mirstība ir šobrīd tuvu nullei visās valstīs, lai arī inficēto skaits pieaug dēļ izmisīgi augstās testēšanas.

Tādēļ ir būtisks jautājums – vai mums ir panikā jāglābjas no vīrusa, kura izraisītā mirstība ir tuvu nullei?

Kāds ir vīrusa ažiotāžas mērķis?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment