Trending News

Vai Covid vakcīna sterilizēs sievietes un vīriešus, padarot tos neauglīgus?

1. decembrī bijušais Pfizer Zinātnisko pētījumu vadītājs Dr. Michael Yeadon un plaušu speciālists un bijušais sabiedrības veselības nodaļas vadītājs Dr. Wolfgang Wodarg iesniedza pieteikumu Eiropas Medicīnas aģentūrai (EMA), kas atbild par zāļu apstiprināšanu Eiropas mērogā, lai nekavējoties apturētu visus SARS CoV 2 vakcīnas pētījumus, jo īpaši BioNtech / Pfizer pētījumu par BNT162b (EudraCT numurs 2020-002641-42). Profesors sers Džons Bels atklāj, ka vakcīnas pilnībā nesterilizēs populāciju, to ietekme būšot 60 vai 70%.


Dr. Wodarg un Dr. Yeadon pieprasa, lai pētījumi brīvprātīgo dzīvības un veselības aizsardzībai netiktu turpināti, kamēr nav pieejams pētījuma plāns, kas ir piemērots, lai risinātu nozīmīgās drošības problēmas, kuras pauž arvien vairāk pazīstami mediķi un zinātnieki. Zinātnieki ir pret vakcīnu un pētījuma plānu.

Vakcīna satur smailes olbaltumvielu (skatīt attēlu), ko sauc par sincitīnu-1, kas ir vitāli svarīga cilvēka placentas veidošanai sievietēm. Ja vakcīna darbojas tā, ka mēs veidojam imūno reakciju PRET smailes olbaltumvielām, mēs arī apmācām sievietes ķermeni uzbrukt sincitīnam-1, kas sievietēm var izraisīt neauglību nenoteiktu laiku.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Pilns iesnieguma teksts pieejams šeit: https://2020news.de/wp-content/uploads/2020/12/Wodarg_Yeadon_EMA_Petition_Pfizer_Trial_FINAL_01DEC2020_EN_unsigned_with_Exhibits.pdf

Zinot PCR testa neprecizitāti būtu jāizmanto tā sauktā Sangera sekvencēšana. Tas ir vienīgais veids, kā iegūt ticamus datus par vakcīnas pret Covid-19 efektivitāti. PCR tests nav metode kā pārliecinoši var noteikt slimības risku, iespējamo ieguvumu no vakcīnas, tāpēc vakcīnas testēšana uz cilvēkiem ir neētiska.

Bažas jo īpaši attiecas uz šādiem jautājumiem:

  1. Tā saukto “neitralizējošo antivielu” veidošanās var izraisīt pārspīlētu imūno reakciju, īpaši tad, ja pārbaudāmā persona pēc vakcinācijas saskaras ar īstu, “savvaļas” vīrusu. Šī, tā sauktā, no antivielām atkarīgā amplifikācija, ADE, jau sen ir zināma, veicot eksperimentus, piemēram, testējot koronāro vakcīnu uz kaķiem. Šo pētījumu laikā visi kaķi, kuri sākotnēji labi panesa vakcināciju, pēc savvaļas vīrusa noķeršanas nomira.
  2. Paredzams, ka vakcinācija radīs antivielas pret SARS-CoV-2 smailes olbaltumvielām. Tomēr smaile olbaltumvielas satur arī sincitīnam-homoloģiskus proteīnus, kas ir būtiski placentas veidošanai zīdītājiem, piemēram, cilvēkiem. Ir absolūti jāizslēdz, ka vakcīna pret SARS-CoV-2 varētu izraisīt imūnreakciju pret sincitīnu-1, jo pretējā gadījumā vakcinētajām sievietēm ir risks kļūt neauglīgām uz nenoteiktu laiku. Neauglība draud arī vīreišiem jo sinticīns (Syncytin-1) ir arī spermā, tāpēc ne tikai sievietes tiks steralizētas, bet arī vīrieši.
  3. BioNTech / Pfizer mRNS vakcīnas satur polietilēnglikolu (PEG). 70% cilvēku izstrādā antivielas pret šo vielu – tas nozīmē, ka daudziem cilvēkiem var rasties alerģiskas, potenciāli letālas reakcijas uz vakcināciju.
  4. Pārāk īss pētījuma ilgums neļauj reāli novērtēt vēlīnos vakcinācijas blakusefektus. Tāpat kā narkolepsijas gadījumos pēc vakcinācijas pret cūku gripu, miljoniem veselīgu cilvēku būtu pakļauti nepieņemamam riskam, ja tiktu piešķirts ārkārtas apstiprinājums un sekotu iespējai novērot vakcinācijas novēlotos efektus.

Pfizer Covid vakcīna nav testēta uz bērniem, grūtniecēm, cilvēkiem, kuri lieto medikamentus.

Pfizer pat neplāno publiēt neatkarīgu drošības pētījumu datus ātrāk kā pēc 2 gadiem.

Pfizer nekonstatēja vakcīnas radītos efektus visos 43’000 cilvēku, tikai 8000 izvēlētos respondentos.

Pfizer paziņoja tikai par 2% cilvēku, kuriem bija nopietni blakusefekti. Pfizer neiesniegs pētījumus zinātniskajau recenzijai, kamēr netiks pabeigta drošības datu analīze.

Neskatoties uz to, BioNTech / Pfizer iesniedza pieteikumu vakcīnas ārkārtas apstiprināšanai jau 2020. gada 1. decembrī.

Tas ir nepieņemami - vakcīna tiek ražota, izplatīta, bet viņi nav pabeiguši analizēt drošības datus!

Oksfordas universitātes medicīnas profesors sers Džons Bels un daļa no GAVI komandas – sers Džons ir SAGE (Zinātniskā konsultatīvā grupa ārkārtas situācijām) loceklis un ir valdības vakcīnu darba grupas loceklis – izstrādājot AstraZeneca koronavīrusa vakcīnu, intervijā Džonam Snovam teica, ka –

“Maz ticams, ka šīs vakcīnas pilnībā sterilizēs populāciju. Ļoti iespējams, ka to ietekme būs, teiksim, 60 vai 70%.

Vakcīnu gadījumā eksistē arī tāds jēdziens kā vīrusu populācija. Tādēļ paliek atklāts jautājums, vai konkrētajā gadījumā tiek runāts par vīrusa vai populācijas kā iedzīvotāju skaita samazināšanu. Tomēr ir zināms, ka tieši par cilvēku sterilizāciju un neauglību kā vakcīnas blakusefektu runā arī citi šajā rakstā minētie zinātnieki.

Tātad tas atkal saskan ar globālistu populācijas samazināšanas plāniem –

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment