Friday, October 23, 2020
Trending News

CovidPass nozīmē – piespiedu vakcinācija

Jau 12. oktobrī arī Latvijā tiks ieviests CovidPass. Šīs sistēmas būtība ir tāda, ka turpmāk vietās, kur pulcējas daudz cilvēku – pasākumos, lidostā, stadionā, lielveikalā u.c. varēs ieiet tikai, ja būs Covidpass. Lai saņemetu Covidpass būs obligāta vai nu vakcinācija vai antivielu tests, kas pierāda, ka slimība izslimota. Tātad runa faktiski ir par obligāto vakcināciju, tikai pa sētas durvīm.

Viltus ziņu televīzijas raidījums Panorāma nemaz nestāsta visu patiesību par CovidPass, bet to pasniedz kā jaunu ceļošanas anketu. Šādā veidā šis raidījums sevi kārtējo reizi apliecina, kā propagandistu iestādi. Vairāk par Covidpass lasiet oficiālajā ārvalstu saitā – covidpass.io Latvijas valsts atsevišķā sistēma uzsāks darbu 2020. gada 12. oktobrī.

Šeit ir oficiālais garais video, kas skaidro piespiedu vakcinācijas sistēmas CovidPass darbību –

Iepriekšējo reizi viņi viltus ziņas izplatīja sižetā par to, ka it kā mazs zēns esot Vācijā miris, jo nav bijis vakcinējies. Šīs atklājās kā klajš safabricējums, kuru Panorāma nemaz nesteidza atsaukt. Šī ziņa ieguva plašu rezonansi sabiedrībā.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
REKLĀMA
Share With:
Rate This Article
Comments
 • Traki! Vajag uiztaisīt kkādu sistēmu kur var nobalsot , ka esi pret covid, lai varētu redzēt cik latvijā cilvēku ir pret šo afēru. Jāsāk apvienoties!

  oktobris 8, 2020
 • Vispār jau UK šitas sviests ir aizgājis tālu uz priekšu. Apmēram mēnesi atpakaļ biju UK, un tur ieejot bārā man lika aizpildīt analoģisku anketu, lai vispār tiktu ielaists. Nezinu vai tas ir visā valstī, jo tur reģioniem noteikumi mēdz atšķirties. Tad nu, padomājiet, nākamais solis veikals, un tt. Drīz uz ielas nevarēsi iziet. Rečeka “TVNET” šito nolika, kā melus. Viņi iet uz priekšu lēnām, soli pa solītim. Tikai pēdējie aitas var to neredzēt vai nesaprast.

  oktobris 12, 2020
 • Rattling great info can be found on web site.

  oktobris 13, 2020
 • Pajoli jus

  oktobris 13, 2020
 • Its such as you read my mind! You appear to grasp a lot about this, such as you wrote the book in it or something. I believe that you just can do with some to power the message house a little bit, however other than that, that is fantastic blog. A fantastic read. I’ll definitely be back.

  oktobris 14, 2020

Leave A Comment