Trending News

CVK maldina rīdziniekus, ka maskas esot obligātas

Viltus mediji Delfi un Tvnet izplata sagrozītas ziņas, ka vēlēšanu iecirknī jāvalkā maskas. Jānis Pļaviņš uzrunā izskaidro, ka vēlēšanu dienā prasība pēc maskām nemaz nav obligāta. CVK ir izdevuši tikai ieteikumus. Meklējiet ieteikumu 2.5. punktu. Par maskas nevilkšanu nevar uzlikt nekādu sodu. Maska nevar būt nosacījums, lai jums atļautu balsot vai ielaistu iecirknī. CVK cenšas manipulēt ar Satversmi, likumiem, liekot cilvēkiem domāt, ka viņu ieteikumi ir ar vienādu juridisko spēku. Patiesībā tiem vispār nav nekāda juridiskā spēka. Tie ir ieteikumi.

Tas ir tikai sabiedrības kārtējais iebiedēšanas mēģinājums, –

skaidro Jānis Pļaviņš, komentējot CVK obligātos ieteikumus.

Ar vēsu prātu padomājiet, kā dokuments ar nosaukumu ieteikums var būt obligāts. Tā ir lēta manipulācija, ko realizē vecās sistēmas ielikteņi līdzīgi kā citās valstīs cenšas piespiest nēsāt maskas. Arī Kariņš pāris nedēļas atpakaļ mēģināja nākt klajā ar šādu ierosinājumu, bet saņemot spēcīgu sabiedrības nosodījumu, vēlāk noklusa.

Arī vasaras sākumā, kad bija obligātas maskas sabiedriskajā transportā varēja novērot, ka tikai 10-20% pakļāvās šim cilvēktiesību pārkāpumam. Veselības ministrija, kuras pakļautībā ir SPKC un citas iestādes nemaz nespēja pamatot ar zinātniskiem faktiem masku nēsāšanas ietekmi uz vīrusa samazināšanu.

Tagad arī ASV slimību kontroles centrs publicējis pētījumu, kurš apstiprina, ka masku nēsāšanai vīrusa profilakses nolūkā nav zinātniska pamatojuma.

Pat kritiski vērtētā Pasaules veselības organizācijas augsta amatpersona atzina, ka Covid-19 asimptomātiska inficēšanas iespējamība tuvu nullei.

Veselam cilvēkam valkājot masku Co2 līmenis sasniedz veselībai kaitīgu līmeni, kas var radīt citas slimības un samazina imunitāti.

Šeit vēl papildus informācija par 7 masku nēsāšanas blakusefektiem.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment