Trending News

Cyberpolygon 2021 – tuvojas digitālais feodālisms

Pagājusi gandrīz nedēļa kopš Cyberpolygon 2021 un varam izdarīt secinājumus par to, kas tur tika pavēstīts pasaulei. Šādi notikumi ir ļoti būtiski, jo tajos tiek iezīmēti daudzi būtiski nākotnes trendi, kurus globālisti pēc tam cenšas realizēt arī praksē.

Galvenie atslēgas punkti no šī pasākuma ir sekojoši:

Vēlme ‘imunizēt’ internetu ar ‘digitālām antivielām’ lai ‘aizsargātu sabiedrību’ no kiber uzbrukumiem un ‘dezinformācijas’, izmantojot kā ieganstu izpirkuma prasīšanas uzbrukumus, kas tiek inscenēti pēdējā laikā un publisko veselības krīzi, lai attaisnotu vēl lielāku varas sagrābšanu un kontroli.

Visa veida kriptovalūtu demonizācija, to vietā atbalstot Centrālo banku digitālo naudu, kur visi darījumi ir redzami un kontrolējami, lai pastiprinātu varu un kontroli.

Ciešāka korporāciju un valdību saplūšana kā risinājums jebkurai krīzei, vai tā būtu plāndēmija, vai klimata afēra, vai kiber drošība. Visas šīs lietas ir skaidri vērstas uz varas sagrābšanu un tas tiek darīts, pilnībā apejot jebkādu sabiedrības iesaisti procesos, balsošanu vai domas izteikšanu par šiem procesiem.

Ko nozīmē imunizēt Internetu? Pirms šī gada kiber uzbrukumiem, kur tika prasīta izpirkšanas maksa, Davosas forums jau izlaida savu reklāmas rullīti vēl janvārī, brīdinot par kibervīrusu un tam sekojošu kiberpandēmiju. Tieši tāpat, kā kovids esot bijis zināms risks, tāpat ir ar šo. Arī risinājums ir līdzīgs.

Mums vajadzīgas vakcīnas, lai imunizētu sevi. Tāpat tas attiecas uz kiber uzbrukumiem. Arī te mums jāpāriet no vienkāršas aizsardzības uz imunizāciju. Mums jābūvē IT infrastruktūras, kurām ir digitālās antivielas – Klauss Švābs 2021.

Turklāt šis digitālās imunizācijas projekts ir atrodams Davosas foruma plānos jau kopš 2012, kad tika atzīts – karš ar kiber noziegumiem var kļūt karš par interneta brīvību. Tas izlasāms jau tā laika ziņojumā. Lai varētu imunizēt internetu, ir nepieciešama publiskā un privātā sektora sadarbība. Kur valdībai pietrūkst zināšanu un spēka, tur iejaucas korporācijas. Cyberpolygon 2021 izskanēja arī konkrētāki vārdi, ko tas viss nozīmē.

 Kamēr jūs varat noslēpties aiz kriptovalūtām un jums šķiet, ka neesat notverams, šādu uzbrukumu veikšana neko nemaksā – to mums ir jāizmaina kopā ar valdībām – Roger Halhbheer.

Viņš ir Microsoft drošības eksperts un uzstājās vienā no sesijām ar nosaukumu “Digitālā rītdienas valsts, kas tā būs”?

No šejienes var saprast to, kas tad ir domāts – visa vecā shēma par inscenētiem draudiem un kiber uzbrukumiem, lai attaisnotu arī pilnīgu Interneta brīvības likvidāciju, kriptovalūtas un tālāk jau arī sociālos tīklus, kurus šobrīd valdības un korporācijas nespēj cenzēt. Tur visur slēpjas teroristi – tieši tāpat, kā tas bija pēc 9/11. Un viņi izmanto kriptovalūtas, kas ir jāaptur. Tā vietā ir jānodibina stingra pārraudzība un jāievieš korporāciju kontrolētas digitālās valūtas. Davosas forumam decentralizētās kriptovalūtas diezgan stipri krīt uz nerviem.

Iedomājieties, ka varat iedot saviem bērniem 10 digitālos eiro, bet varat uzlikt aizliegumu precēm, ko bērns nedrīkst pirkt?

Tāds ir šī pasākuma mērķis, ļoti vienkāršiem vārdiem izteikts un visiem saprotams. Tikai ielieciet bērna vietā sevi un vecāku vietā valdību, tad būs vēl vairāk saprotams, ko iecerējis Davosas forums. Tieši tas ir digitālās valūtas milzīgā priekšrocība, kas vajadzīga viņiem – iespēja ierobežot cilvēkus un totāli viņus kontrolēt, līdz pat pirkumiem, ko drīkst un ko ne. Un tieši tāpēc šobrīd ir sacelts tracis par kiber uzbrukumiem, kas tiek izmantots par iemeslu, lai šādu kontroli ieviestu.

Otra sadaļa, kas ir tieša Reseta ieviešana, ir korporāciju un valdību saplūšana. Tādu pārvaldes formu sauc par fašismu un tas faktiski diezgan līdzīg formā jau eksistēja gan Itālijā, gan arī nacistiskajā Vācijā, kāpēc visi lielie rūpnieki tik ļoti atbalstīja fīreru. Un tagad švābisti grib ieviest to pašu, tikai modernākā un izsmalcinātākā formā, izmantojot digitālās tehnoloģijas, ar kuru palīdzību cilvēki un priekšmeti tiks saslēgti vienotā Lietu Interneta tīklojumā. Tad arī paši cilvēki un visas viņu lietas var tikt apdraudētas no dažādiem kiber uzbrukumiem, bet tas savukārt dod vēl lielāku varu korporācijām, kuras apņemas visu šo ekosistēmu sargāt un kontrolēt. Tālāk seko nākamā digitalizācijas fāze – ķermeņu internets – Internet of Bodies, kā to sauc Xiao Liu, viena no Davosas foruma profesoriem. Tas nozīmē visu veidu datu vākšanu no implantētām vai pat apēstām ierīcēm, kas ģenerē milzīgus daudzumus datu, kas faktiski kļūst par jauno zeltu un vērtību, ar ko tirgoties.

Pirmais solis uz to visu tad arī ir šīs digitālās injekciju pases, kas vajadzīgas dažādu pasākumu apmeklēšanai – tās vajadzīgas tāpēc, lai valdība zinātu katru jūsu soli un reģistrētu katru apmeklējumu, nevis tāpēc, ka viņiem interesē jūsu veselība. Bet cilvēki ir sašpricēti tāpēc, lai viņus šajā sistēmā pieslēgtu. Tālāk tam seko vēl intensīvāks spiediens un PCR testi, kas līdz šim bija alternatīva potei, tagad būs par maksu un tas nozīmē, ka vēl vairāk cilvēku tiks iedzīti elektroniskajā aplokā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tādiem nolūkiem tika veikta šī simulācija, lai atrastu un apspriestu veidus, kā to efektīvāk izdarīt. Tas viss ir Reseta akselerācija un kamēr cilvēki turpinās uzskatīt, ka potes ir viņu veselībai, nevis totālai kontrolei, tikmēr lietas ir tādas, kādas tās ir. No šī aploka izkļūt ir praktiski neiespējami, vieglāk ir tajā nenonākt, par spīti visam spiedienam un vardarbībai, tā ir pēdējā sarkanā līnija starp dzīvu un brīvu cilvēku un vadāmu biorobotu.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment