Trending News

Cyberpolygon simulācija – vai kārtējā Davosas afēra?

Jau drīz, 9.jūlijā gaidāma kārtējā Davosas foruma simulācija Cyberpolygon 2021. Pēc iepriekšējās viņu veidotās simulācijas Event 201 pasaulē sākās vīrusa histērija un demokrātijas demontāža. Vai šis ir otrais solis?

Pēdējos mēnešos daudzi neatkarīgie mediji un žurnālisti ceļ trauksmi par šo jautājumu, brīdinot savus sekotājus par to, ka tāda simulācija eksistē un ka tās laikā vai pēc tam pasauli var sagaidīt pavisam īsta elektrības atslēgšana.

Arī lielie mediji un ASV valdības amatpersonas brīdina par to, ka šāds uzbrukums elektro apgādes sistēmām un pārtikas apgādes loģistikas ķēdei ir pavisam reāls. Bet starp šiem viedokļiem ir liela atšķirība – ja oficiālā versija tajā vainos ārvalstu ietekmi, Krievijas vai Ķīnas hakerus, kas jau visu laiku tā arī tiek darīts, tad neatkarīgie pētnieki nešaubās par to, ka šis būs plānota akcija no tiem pašiem krīzes arhitektiem, kas sagādāja kovidšovu. Tā būs ‘false flag’ jeb viltus operācija ar nolūku vēl straujāk paātrināt digitālo distopiju zem lielā Reseta aizsega un ieviestu Švāba lolojumu jeb IV industriālo revolūciju.

Protams, ka visi šie brīdinājumi tūlīt pat tiek aizslaucīti kā paranoiskas sazvērestību teorijas, Q sektas idejas un antivakseru muļķības. Taču vai tad sabiedrībai ir tik īsa atmiņa, ka mēs neatceramies šo pašu tendenci vairākus gadus pirms šīs plāndēmijas, kad to rādīja filmās, tai gatavojās miljardieri, to simulēja un atklātā tekstā izziņoja tas pats Fauči jau 2017.gadā?

Kas tad šeit ir citādi? Viss notiek pēc tā paša scenārija. Atkal visā pasaulē sāk apspriest iespējamos kiber uzbrukumus – vēl vairāk, tie taču jau sākot notikt. Nesen bija ASV koloniālā degvielas sistēma, Īrijas Veselības Departaments HSE, JBS gaļas ražotājs un tā paša Davosas foruma partneris – cik ironiski. Varēs bļaut, ka savējos sit. Vēl bija uzbrukums Ņujorkas satiksmes tranzīta aģentūrai.

Vienlaicīgi ar publikas bombardēšanu ar šiem paziņojumiem, korporatīvie mediji arī cītīgi stāsta par to, ka valdības, dažādi dienesti un organizācijas rūpējas par mums un strādā, lai uzlabotu infrastruktūras drošību. Un protams, ka procesa avangardā ir labo onkuļu klubiņš Davosas forums. Tas pats, kas gatavo planētai Lielo Resetu.

Tieši Davosa arī gatavo pēc dažām dienām paredzēto kiber drošības simulāciju jeb Cyber Polygon. Tur tiks simulēti dažādi uzbrukumi un vērtētas starptautisko organizāciju un privāto kompāniju prasmes to apturēšanā.

Plānotāji stāsta par to, ka pieaugot globālai digitalizācijai, pasaule kļūst aizvien savienotāka un digitālās ekosistēmas kāda bloka izvešana no ierindas spēj sagraut visu sistēmu, gluži kā domino efekts.

Šogad paredzētas arī sarunas par digitālu valsti, naudu un jauno pasauli, kuru uzbūruši švābisti un kurā cilvēks ir pilnībā robotizēts un iekļauts šajā sistēmā bez spējas domāt un spriest. Taču arī šādu sistēmu kaut kas var apdraudēt un uzlauzt, tāpēc ir nepieciešams izstrādāt pavisam jauna veida likumus un nodrošinājumus, kiber drošības regulējumus un panākt visa Interneta ‘unifikāciju’ jeb apvienošanu vienā milzīgā digitālā telpā, kur katrs ir redzams, izsekojams un arī sodāms ar digitāliem paņēmieniem.

Bet uz doto brīdi visbīstamākais šajos plānos ir pārtikas ķēdes pārraušana, kas arī ir viena no spriežamajām tēmām. Davosa acīmredzami plāno makslīgu deficītu un cenu pieaugumu, jo tas taču ir labākais kontroles mehānisms.

Tieši par to arī brīdina visi tie, kas iepazinušies ar šo afēristu darbībām – viņu piedāvātā shēma ir atkal tikpat vienkārša – problēma, reakcija, risinājums. Šī simulācija ir tas pats, kas bija Event 201, tikai tā vēsta par vēl grandiozākiem notikumiem un haosu, kā plāndēmija. Jo tā taču viņi dara visu laiku.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Arī pats Švābs jau pagājušā gadā pietiekoši skaidri izteicās, ka kiberpandēmija ir kaut kas tāds, salīdzinot ar ko šī krīze ir tikai mazi ziediņi. Pamazām par šo tēmu balsis paceļ arī citi globālisti – kā Izraēlas Kiber direktorāta boss Yigal Unna un citi.

Gluži loģiski, ka vainoti sistēmas nojaukšanā būs kaut kādi hakeri, bet valdības steidzami uzņemsies glābt situāciju, piešķirt sev vēl papildus varu un atņemt procesā vēl vairāk cilvēktiesības parastajiem cilvēkiem – jo kāpēc gan lai kāds nevarētu būt asimptomātisks kiber drauds drošībai-  te jau vairs nav tālu līdz Orvela domu policijai. Viss tas strauji tuvojas un atliek vien brīnīties, kā tas var būt, ka cilvēki joprojām iekrīt uz šiem plāniem katru reizi.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment