Thursday, September 24, 2020
Trending News

Daiļamatniecības pamatskolai – pedofilu logo

Rīgas centra daiļamatniecības pamatskolai logo pilnīgi sakrīt ar FBI (ASV federālā izmeklēšanas biroja) dokumentos iekļauto pedofilu simboliku. Tas ir spirālveidā attēlots trijstūris ar asām malām. Saskaņā ar FBI skaidrojumu tas nozīmē “puisišu mīlniekiem”.

Pedofili, kuri seksuāli izmanto bērnus, kā arī tie, kas ražo, izplata un tirgo bērnu pornogrāfiju, izmanto noteikta veida identifikācijas logotipus vai simbolus, lai atpazītu viens otru un atšķirtu viņu seksuālās vēlmes. Tas ir signāls kādu “preci” konkrētajā vietā vai pie konkrēta dīlera iespējams saņemt. Lai konkrēti norādītu pedofila dzimuma izvēli, pedofilu organizāciju dalībnieki mudina lietot tādus aprakstus kā “boylove”, “girllove” un “childlove”.

Šie simboli ir iegravēti gredzenos un kuloniem. Daudz kur tie ir arī atrasti arī uzdrukāti uz monētām. Izrādās arī Rīgas pamatskolai Aspazijas bulvārī 35 – tas izvietots pavisam atklāti pie pašas ieejas uz oficiālās skolas šiltes.

(U) BoyLover logotips (BLogo) ir mazs zils spirāles formas trīsstūris, kuru ieskauj lielāks trīsstūris, kurā mazais trīsstūris apzīmē mazu zēnu, bet lielākais trīsstūris – pieaugušo vīrieti. Tieši šāds logo skaidri paslēpts Daiļamatniecības pamatskolas logotipā. Nesaprašanu izraisa arī vīruss, kas ir apkārt pedofilu trijstūrim. Šeit skatāma oficiālā pamatskolas mājaslapa –

Šeit skaidri redzams trijstūrveida pedofilijas logo, kas ir gandrīz identisks Rīgas pamatskolas logo.

Rīgas centra Daiļamatniecības pamatskolas atrodas pašā centrā Aspazijas bulvārī 34 tajā pašā kvartālā, kur policijas iecirknis. Skolu vada direktore Aija Neilande.

Ja no maija vēl šodien nav nomainīts logo, vai tas ir normāli?


Vai tiešām tā ir sagadīšanās, ka pamatskolas logo ir identisks visā pasaulē pieņemtai pedofilu zīmei, lai viņi varētu atpazīt viens otru un saņemt attiecīgos pakalpojumus?

Saruna ar skolas direktori Aiju Neilandi

Vai daudzi pasaules elites pārstāvji ir vainojami pedofilijā un cilvēku tirdzniecībā?
Share With:
Rate This Article
Comments
  • http://www.rcdp.lv/lv/sadalas/par-skolu/skolas-vesture 3.1996.gadā izveidota skolas zīme, kas simbolizē piecas daiļamatniecības nozares. Zīmes autore Inita Krastiņa.

    septembris 15, 2020
  • Varavīksnē ir 7 krāsas, bet praidistiem ir sešas.

    septembris 15, 2020
  • ABSOLUTELY BEAUTIFUL! I’M A COLLECTOR AND THIS ONE LOOKS LIKE THE REAL DEAL… WELL DONE!

    septembris 20, 2020

Leave A Comment