Trending News

Dakters Fauči nevar izskaidrot, kāpēc Teksasā krītas kovid statistika

Vairāk kā mēnesis pagājis kopš brīža, kad Teksasas štata gubernators Gregs Abots šokēja plāndēmijas arhitektu amatpersonas Amerikā, noņemot visus viņu rekomendētos aizliegumus kā individuālām personām, tā biznesiem, ieskaitot obligāto masku nēsāšanu. Kādas tam bija sekas?

Dažāda kalibra veselības eksperti, pašu Fauči ieskaitot un visi liberālie mediji metās sprediķot par Teksasai draudošo katastrofu – tūkstoši mirs un pie tā būs vainīgs Abots – viņu ierastā retorika jau vairāk kā gadu. Taču pat visi oficiālie dati rāda tieši pretējo – pozitīvo gadījumu skaits nemitīgi krītas, kamēr demokrātu štatos, kā Mičiganā jau palaisti kārtējie mutanta viļņi.

Kamēr plāndēmijas epidemiologi kasa galvas un cenšas atrast tam izskaidrojumu, tikmēr Teksasā cilvēki aizvien vairāk sāk pusdienot iekštelpās, kas arī līdz tam bija liegts. Bet ekspertiem nav loģiska pamatojuma, kāpēc tad tas neizraisa solīto kārtējo epidēmiju.

Šis jautājums tika uzdots arī pašam dakterim Fauči intervijā MSNBC kanālā. Jautājums sākās ar frāzi – Ja jūs esat Teksasā, tur izskatās kā 2019. Restorāni ir pilni, parki mudž no cilvēkiem. Tomēr pozitīvo gadījumu skaits turpina kristies.

Uz to Fauči īsti labi atbildēt tā arī nespēja. Vispirms viņš apsvēra domu par to, ka uzliesmojums vēl nav parādījies statistikā aizkavēšanās dēļ.

Tas varbūt mulsinoši, Jūs varat redzēt aizkavēšanos, jo parasti jāpagaida vairākas nedēļas, var būt visādi iemesli…

Taču to vēl varētu pieņemt par argumentu pirmajās divās nedēļās, jo tas ir ierastais statistikas aiztures standarts, kas jāņem vērā. Bet Teksasas gadījumā viss darbojas jau mēnesi un visu šo laiku statistika krīt uz leju.

Es neesmu drošs –Fauči turpina – tas var būt tāpēc, ka viņi vairāk uzturas ārpusē, ziniet, ir grūti salīdzināt.. Es ceru, ka tas turpinās kristies, tas būtu lieliski. Bet vicemēr ir bažas, ja jūs sākat atkal pulcēties iekštelpās, pusdienot bāros, kur sanāk daudz cilvēku.. jūs varat sagaidīt aizkavēšanos, bet tad statistika atkal uzleks uz augšu.

Mēs esam tikuši piemuļķoti iepriekš, atverot vietas vaļā – sākumā nekas nenotiek, bet tad pēkšņi pēc vairākām nedēļām atkal ir eksplozija. Mums jābūt uzmanīgiem, lai pārāk agri nevērtētu Teksasas situāciju.

Tiem, kas nav sekojuši līdzi, kas Teksasā notiek – tur pagājis jau mēnesis kopš štats tika 100% atvērts bez obligātām maskām. Visa kovid statistika, jaunie gadījumi, hospitalizācija, mirstība ir samazinājusies un turpina kristies. Vēl vairāk – Teksasas gubernators sekojis Floridas piemēram un arī tur parakstīts likums, kas aizliedz vakcīnu pases.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Līdz ar to šobrīd divi lieli un nozīmīgi štati jau parādījuši to, ka negrasās pakļauties vispārējai ASV demokrātu politikai un kovidšovam. Tagad atliek gaidīt demokrātu reakciju, jo ir pietiekošs pamats uzskatīt, ka viņi to tā neatstās.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • dating seiten
  [url=”http://stfreeonlinedating.com/?”]free local personal ads [/url]

  aprīlis 16, 2021
 • Es varu pateikt. Kopš šī gubernatora paziņojuma Teksasā aptuveni 10 reizes mazāk testu uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju nekā Latvijā un apmēram 5 reizes mazāk nekā Kalifornijā. Rezultātus jūs varat redzēt tepat. Svētdienās atklāto kovid gadījumu skaits ir 3-5 reizes mazāks nekā darbadienās, tātad apstiprināto kovid gadījumu skaits ir stipri neprecīzs, un daudz mazāks kā patiesībā. Šo informāciju labi pārzinu, jo pats dzīvoju Austin. Negribu, lai pieļaujat muļķīgas kļūdas kā Fauči!

  aprīlis 16, 2021
 • stromectol 3 mg tablet – buy oral ivermectin buy ivermectin for humans australia

  maijs 4, 2021
 • ivermectin 500mg – ivermectin for humans for sale ivermectin lotion 0.5

  maijs 7, 2021
 • ivermectin 12 mg – ivermectin 3 mg cost of ivermectin 3mg tablets

  maijs 9, 2021
 • tinder online , tider
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder sign up [/url]

  maijs 10, 2021
 • clopidogrel discount – generic plavix in usa plavix rx

  maijs 12, 2021
 • ed griffin red pill page – ed pills chris levlen ed pill price

  maijs 14, 2021

Leave A Comment