Dānijā pēc masu protestiem atceļ fašistisku piespiedu vakcinācijas likumu

Pēc deviņu dienu masveidīgiem sabiedrības protestiem Dānijā tika atcelts likums, kas valdībai būtu devis varu piespiedu kārtā vakcinēt cilvēkus ar koronavīrusa vakcīnu.

Demonstration imod regeringen og epidemiloven foran Christiansborg i København, fredag den 13. november 2020.. (Foto: Nils Meilvang/Ritzau Scanpix)

“Epidēmijas likums” Dānijas valdībai būtu piešķīris pilnvaras ieviest obligātus karantīnas pasākumus pret jebkuru personu, kas inficēta ar Covid-19, taču vislielāko sabiedrības pretestību izraisīja tieši piespiedu vakcīnas.

Dānijā valdība ierosināja jaunu epidēmijas likumu, kas ietver tiesības veikt piespiedu fizisku vakcinēšanu, pilnvaro izolēt un ļauj policijai vadīt brutālu piespiedu vakcināciju.

Tauta pretojās.

Priekšlikums tika noraidīts.

Labi darīts, Dānija!

“Dānijas veselības pārvalde spētu noteikt cilvēku grupas, kuras ir jāvakcinē, lai ierobežotu un novērstu bīstamu slimību,” ziņo vietējais medijs.

“Cilvēkus, kuri atsakās no iepriekš minētā, dažās situācijās var piespiest ar fizisku aizturēšanu, policijai ļaujot palīdzēt.”

Tomēr pēc deviņu dienu ilgām protesta akcijām pret jauno likumu – tas tagad ir atcelts.

Tā kā koronavīrusa vakcīnu plāno pasaules elite, lai ieviestu Lielo restartu, ielikteņu valdības visā pasaulē spriež, kādus soda pasākumus piemērot tiem, kas atsakās to lietot.

Jau tiek gatavoti fašistiski šantāžas plāni – Ticketmaster, gan aviokompānijas apsver iespēju liegt cilvēkiem iekļūt vietās un lidot, ja viņi nevar pierādīt, ka ir lietojuši vakcīnu.

Tātad, lai gan sabiedrības protesti var novērst iestādes, kas veic piespiedu vakcināciju, cilvēkiem būs vēl jāturpina aktivitātes, lai novērstu 21. gs. fašistisko uzliesmojumu, kad cilvēkiem, kuri atsakās potēties, var būt gandrīz neiespējami baudīt jebkāda veida sabiedrisko dzīvi, izmantot sabiedrisko transportu vai pat atrast darbu.

Kas jādara, lai totalitārismu nepieļautu Latvijā?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment