Trending News

Darbu uzsāk pārtikas suverenitātes projekts

Domājams, ka daudzi saprātīgi cilvēki jau būs ievērojuši pasaulē notiekošos procesus un globālo korporāciju centienus pārņemt visas planētas resursu un arī cilvēku kontroli. Process nav sācies ne šodien, ne vakar. Tas ir ļoti ilgi un rūpīgi gatavots plāns un tas arī nav izdarāms ne gada, ne pat 10 gadu laikā. Taču tagad tas kļūst jo dienas jo redzamāks. Bet kas ir pats galvenais instruments, kā pārvaldīt sabiedrību? Tā ir pārtikas apgādes kontrole.

Līdz ar to kļūst saprotams viss šobrīd notiekošais. Gan globālistu centieni privatizēt dzeramā ūdens krājumus, gan globālo ģmo korporāciju cīņa ar vietējiem mazajiem zemniekiem visā pasaulē, pamazām izspiežot tos no viņu ierastās dzīves un savācot milzīgas zemes platības. Bils Geitss šobrīd ir lielākais fermeris ASV. Ko tad viņš tur plāno audzēt, ja reiz atklāti reklamē sintētisko gaļu un printētu pārtiku?

Vēl vairāk, Davosas forums atklāti parāda siseņu fabrikas, kas nākotnē ieplānotas kā iztikas avots ierindas ļautiņiem. Plānos ir arī kaisīt kaļķi atmosfērā, lai bloķētu Saules gaismu un visa zaļā afēra tiek plānota tāpēc, lai maksimāli apturētu agrikultūru kā tādu, izspiestu mazos ražotājus no tirgus un nodrošinātu lielajām korporācijām brīvu vaļu rīkoties un diktēt savus noteikumus – kā to jau dara Monsanto ar savām sēklām. Citiem vārdiem sakot, globālistu plānos ir izraisīt pārtikas krīzi un daudzviet arī badu, tādā veidā pārņemot kontroli pār apgādes ķēdi-  tad viņiem piederēs pilnīga vara pār sabiedrību, jo tajā nebūs nekādu alternatīvu, kā pašiem audzēt kaut ko savās saimniecībās. Šādas simulācijas tika veiktas jau pirms vairākiem gadiem – process ir Reseta viena no svarīgām sastāvdaļām.

Šobrīd pasaulē strauji pieaug pārtikas vienību cenas – tie produkti, kurus pieņemts uzskatīt par pamata lietām un ar ko mēra situāciju pasaulē, kā graudi, augu eļļas un tamlīdzīgi.

Visu šo summē viens no globālistu redzamākajiem darbiniekiem pasaulē Henrijs Kisindžers.

Tas, kurš kontrolē pārtiku, kontrolē cilvēkus. Tas, kurš kontrolē enerģiju, pārvalda kontinentus un tas, kas kontrolē naudu, pārvalda visu pasauli. Tas tika pateikts vēl 1974.gadā un kopš tā laika process tiek virzīts, lai sasniegtu šos mērķus.

Ēdiens kā ierocis pret cilvēkiem – tā ir doktrīna, kas šobrīd tiek ieviesta praksē visur pasaulē.

Un tagad rodas jautājums, ko tad mums darīt? Nepietiek tikai par to runāt, ir vajadzīga praktiska rīcība, kā var izvairīties no globālistu spiediena un saglabāt mazos ražotājus. Lai to varētu izdarīt, vispirms ir jāsaprot šīs globalizācijas draudi un jāizdara izvēle.

Šobrīd ir laiks, kad daudziem vienkārši ir pazemojoši stāvēt rindās pie ārvalstu kapitāla maksimām un rimčikiem, nēsāt uzpurņus un justies kā vergam pašu Dzimtenē. Tāpēc ir jādomā risinājumi, kā izvairīties no šīs sistēmas. Un tādi pamazām veidojas. Viens no tiem ir brīvo cilvēku izveidotais pārtikas suverenitātes projekts. Tam tagad ir arī mājas lapa un ir iespējams to notestēt, veikt pasūtījumus un dalīties ar atgriezenisko saiti, kā tas strādā, kā to uzlabot un kādu sortimentu vēl var ieviest.

www.partikassuverenitate.lv

Tā ir lapa, kurā var veikt pasūtījumus un saņemt tos no vietējiem ražotājiem, tādā veidā iedarbinot iekšējā atbalsta sistēmu gan viņiem, gan pašiem sākot iziet no sistēmas un tās uzspiestajiem noteikumiem. Tas ir pirmais solis savas ekosistēmas veidošanai, kas ļauj spert arī nākošos, jo plānos ir veidot arī tālākas lietas, vēl vairāk dažādus pakalpojumus, līdz pat savas izglītības sistēmas izveidei. Taču sākas viss ar pamatiem un nodrošināt pamata vajadzības šobrīd ir primārais. Lai arī šobrīd varbūt veikalu plaukti vēl liekas pilni, tad atcerieties, ka globālisti nupat skaidri demonstrēja arī to, cik viegli ir bloķēt visas pasaules apgādes sistēmu ar vienu kuģi Suecā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tikko tiek slēgtas robežas un loģistika, veikalu plaukti paliek tukši – tajā brīdī paliek tikai tas, ko spēj piedāvāt vietējie, taču arī viņiem vajadzīgs atbalsts un tas sākas šodien.

Pārbaudiet šo lapu, kā tā darbojas, kādi ir Jūsu ieteikumi un ierosinājumi – kontakti tajā ir- varat veikt kādus pasūtījumus tādā veidā – kāpēc mums ir jāspēlē globālistu spēles un jābaro ārvalstu kapitāls, ja varam sākt kļūt autonomi un pašpietiekami savā zemē?

A. Vasiļevskis

Kā izskatās šis projekts?
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment