Trending News

Dažu nedēļu laikā mirst 4 British Airways piloti

Pēdējo dažu dienu laikā plašu ažiotāžu sacēlis fakts, ka ļoti īsā laika posmā aizgājusi bojā veseli četri šīs kompānijas piloti. Par to paziņoja arī pati kompānija savā Twitter kontā. Kas tad ir noticis?

Protams, pats galvenais jautājums, kas no šī izriet ir viennozīmīgs – vai viņi bija vai nebija sašpricēti? Pati kompānija savā vēstījumā noliedz, ka ir jekbāda saikne starp šīm nāvēm. Reuters faktu čekisti dara to pašu – balstoties uz šīs pašas kompānijas un britu medicīnas regulatora MHRA teikto, kas saņēmis dāvanas no Bila un Melindas fonda.

Ir daži mediji, kuros var kaut ko atrast par šiem pilotiem un kas ar viņiem notika.

Viens no tiem ir pavadījis veselas 243 dienas Teksasas slimnīcā un tad nomiris Anglijā 10 jūnijā. Līdz ar to šis varētu arī nebūt saistīts ar injekciju. Bet kas ir pārējie trīs?

Viens no tiem ir bijis 33 gadus jauns vīrietis Edward Brice-Bennett, kurš tika atrasts bez samaņas blakus savam kalnu velosipēdam kādā no Anglijas kalnu parkiem, kur bija devies izbraukumā. Viņam palika sieva un divus gadus veca meita. Pagaidām publiski nav pausts patiesais nāves iemesls. Par to rakstīja kāds vietējais avots. Droši vien tiks paziņots, ka vienkārši nokritis no riteņa, taču vai vīrietis spēka gados tā vienkārši ņem un krīt bezsamaņā nost no velosipēda?

Par abiem pārējiem pilotiem pagaidām ziņas īsti nevar atrast, ir tikai visu četru publiski izvietotās bildes.

Taču mēs zinām to, ka pirmkārt, visiem pilotiem vienmēr jābūt ļoti labā fiziskā un veselības formā un viņiem katrus 6 mēnešus jāiziet ļoti rūpīgas veselības pārbaudes. Zinām arī to, ka aviosabiedrības ir pašas pirmās un naskākās un potēšanu, kā pilotiem, tā pasažieriem – to taču redzam tepat uz Airbaltic piemēra.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un zinām arī to, ka augstais atmosfēras spiediens rada daudz vairāk briesmas tiem, kam ir potenciāls veidoties trombiem, kas savukārt tagad ir skaidri zināms faktors pēc injekcijām, īpaši pēc Zenekas.

Saliekot kopā šos faktorus, secinājumi uzprasās paši par sevi.

A. Vasiļevskis

Kas notika ar pilotiem?
Share With:
Rate This Article
Comments
  • Atmosfēras spiediens ludmašīnās gan nav augsts, lidnašīnas kabīnē tas tieši ir zemāks, – lidmašīnai esot 10km augstumā, kabīnē spiediens atbilst 2…2,5km augstumam zemes atmosfērā.

    jūnijs 20, 2021
    • Nebojā šovu! 😆

      jūnijs 22, 2021

Leave A Comment