Sunday, September 27, 2020
Trending News

Deividu Aiku rupji cenzē sociālajos tīklos, kādēļ viņi tā baidās no viedokļa?

Izaicināt oficiālo viedokli ir nāvējoša spēle mūsdienu kontrolētajā tehnokrātijā. Britu populārais autors Deivids Aiks (David Icke) tika cenzēts un aizliegts visās sociālo tīklu platformās Facebook, YouTube un tagad nesen arī PayPal. Tas viss notika uzreiz pēc viņa pirmās intervijai ‘London Real’ YouTube kanālam, kuru noskatījās miljoniem cilvēku. Ko viņš tādu pateica, ka sociālo tīklū īpašnieki tik ļoti nobijās? Vai tā bija pārāk tieša patiesība?

Tā ir dzēsta no Youtube, bet to pateicoties Andrim Ciekuram var noskatīties šeit ar latviešu subtitriem. Lai jums ērtāk būtu skatīties mēģinājām šo latviešu versiju ielikt Youtube, bet izrādās tā tiek automātiski dzēsta –

Ekrānšāviņš no Youtube sadaļas “Your videos”

Tādēļ jālieto cita platforma Bitchute, kur nav šādas cenzūras, šeit skatāms video angliski –

‘Reclaim The Net’ ziņo, ka Aiks tika aizliegts Facebook, YouTube un tagad nesen arī PayPal. Ja atvērsiet David Icke’s lapu un mēģināsiet viņam noziedot kādus līdzekļus, parādīsies uzraksts, ka konts nav vairs pieejams.

Šodien, 19:00 London Real intervija ar David Icke IV. Tagad London Real ir izveidojuši savu neatkarīgu platformu, kur iespējams pārraidīt tiešraides. Deivids Aiks šobrīd ir tik populārs, ka viņu skatās miljoni. Zemāk links, kur tiešraide šodien būs apskatāma.

2020. gada 25. maijā Deivids Aiks Tviterī rakstīja, kā pasaules varenie baidās no viena parasta cilvēka teiktā –

Arī daudziem citiem redzamākajiem aktīvistiem, domubiedriem un godīga satura veidotājiem ir arī aizliegts izmantot PayPal un pat viņu banku kontus. Daži no tiem – ‘Proud Boys’ līderis Enrique Tarrio, Soph, ‘Straight Pride’, ‘The Hacker News’ un pat ‘Mr. Obvious’.

Deivida Aika pārkāpums ir tas, ka viņš pauž viedokli, kas ir pretēji vispār pieņemtajam viedoklim par koronasvīrusu. Visās demokrātisko valstu konstitūcijās ir teikts, ka cenzūra ir aizliegta un katram ir brīvas tiesības paust savu videokli. Tomēr patiesībā, praksē viss ir otrtādi.

Deivida Aika precedents parāda, ka mēs dzīvojam viltus demokrātijā. Faktiski demokrātija vairs nepastāv.

Ir pārsteidzoši, ka Icke Twitter konts vēl nav atslēgts, bet, ņemot vērā to, ka ‘Big Tech’ ir virzījies uz priekšu, cenzējot un aizliedzot visiem runāt par viņiem, nebrīnieties, ja viņa sociālo mediju klātbūtne nākamajās nedēļās tiks samazināta vēl vairāk.

Deivids Aiks pētījis tā sauktās epidēmijas pēdējo 30 gadu laikā:

Viņš raksta: “COVID-19 gadījumā es esmu uzrakstījis vismaz vienu rakstu, kurā sīki aprakstīts katrs ilūzijas galvenais elements. Šeit es izkārtoju modeli. Katra viltus epidēmija tiek realizēta pēc šī parauga.

Vīrus pats kompromitē statistiku.
 1. ir izveidota struktūra epidēmijas idejas popularizēšanai un atklāšanai. Pasaules Veselības organizācija (PVO), ASV slimību kontroles centrs (CDC), ietekmīgas sabiedrības veselības amatpersonas, kas piesaistītas valdībām visā pasaulē, utt.
 2. Tiek radīts negadījums. Uzliesmojums. Acīmredzami tiek aizmirsts acīmredzamākais iemesls. Piemēram, šausminošs gaisa piesārņojums vai groteskas fekālijas un urīna piesārņojums milzu komerciālā cūku fermā. Tā vietā pasaulei tiek sacīts, ka ir atrasts jauns vīruss. Vietējos pētniekus, ja tādi ir, papildina pētnieki no CDC, PVO.
 3. Nepastāv drošu pierādījumu ķēde, kas precīzi izskaidrotu, kā tika atklāts jaunais jaunais vīruss. Nav pierādījumu par vīrusa atklāšanu, izmantojot pārliecinošas metodes, nav pienācīga vienota daudzu iespējamo epidēmijas pacientu pētījumu.
 4. Tādēļ ir PVO un CDC, kas vienkārši pasaulei pasaka, ka šī ir epidēmija, ko izraisa jaunais vīruss. Propagandas un plašsaziņas līdzekļi darbojas ātri.
 5. Tiek sākts nepierādītā jaunā vīrusa diagnostikas testi. Viņi safabricē viltus “pierādījumus” par “infekciju”, piemēram, monētas no džekpota spēļu automāta.
 6. Tādējādi visu nāves gadījumu statistika, kuru pamatā ir testi, tiek padarīti bezjēdzīgi. Un… tie jau bija bezjēdzīgi, jo domājams, ka jaunais vīruss, par kuru “tiek pārbaudīts”, nekad netika pienācīgi atklāts.
 7. Neskatoties uz to, šie testi (plus bezjēdzīga acs ābola diagnostika) tiek izmantoti, lai veidotu oficiālus ziņojumus par gadījumu skaitu. “Epidēmijas” laikā ziņojumi turpina parādīties, un pieaugošie skaitļi tiek pasniegti kā svarīgas ziņas. Šajos ziņojumos skaitļi ir salikti neloģiski, lai tos padarītu vēl iespaidīgākus un biedējošākus.
 8. Īsti cilvēki patiešām slimo un mirst, bet lielākoties tie ir cilvēki, kuri mirst no jau esošām un hroniskām slimībām – gripas uzraisītas pneimonijas, citām plaušu infekcijām utt. Šie cilvēki ir “atkārtoti iesaiņoti” ar jauno epidēmijas etiķeti – cūku gripa, COVID utt. -“ jaunās epidēmijas slimības ”- klīnisko simptomu – oficiālais apraksts ir pietiekami vispārīgs, lai aiz tā varētu viegli paslēpt to, kas nepieciešams.
 9. Ja ir kāda jauna slimība, to var izskaidrot ar cēloņiem, kuriem nav nekā kopīga ar jauno vīrusu. Piemēram, toksisko vakcīnu kampaņa. Ļoti iznīcinoša narkotika. Ļoti toksiski pesticīdi.
 10. Laika gaitā epidēmijas definīcija tiek patvaļīgi paplašināta, iekļaujot vairāk simptomu un klīnisko pazīmju, lai palielinātu gadījumu skaitu.
 11. Informācijas kontrole par “epidēmiju” ir pastiprināta. Runājošās galvas TV ekrānos no preses un sabiedrības veselības aģentūrām zina tikpat daudz par faktisko zinātni, kā truši zina par dronu streikiem. Bet viņi ir “atbildīgi”. Disidentu informācijai uzbrūk un tā tiek cenzēta.
 12. Medicīniskās zāles, ko lieto pacientu ārstēšanai, ir toksiskas. Ja vakcīna tiek izvērsta, tā arī ir toksiska. Slimības un nāve, kas rodas šo un citu medicīnisko uzbrukumu rezultātā, tiek uzskatīti par “vīrusa izraisītām epidēmijas gadījumiem”.
 13. Galvenā maldināšana ir šāda: “epidēmija ir viena slimība vai sindroms, ko izraisa viens dīglis”. To pārdod ar nemitīgu propagandu. Lielākā daļa cilvēku šo ideju “nopērk”. Viņi pat savā starpā strīdēsies par to, kurš “tas” ir vienīgais “tas” slimības cēlonis. Patiesībā nav “tā” cēloņa vai slimības.
 14. Sabiedrībai tiek pārdoti meli pēc meliem par inficēšanos un “tā” izplatīšanos.
 15. Aizmigusī sabiedrība atkārto kā mantru (it kā neviens nekad nav miris): “Cilvēki mirst, tam jābūt vīrusam”.

Kā es rakstīju COVID ilūzijas sākumā, vienīgā atšķirība šoreiz, 2020. gadā, ir melu svars, jo tie noveda pie ekonomikas apturēšanas un uzņēmumu iznīcināšanas. Tas ir Rietumnīla, SARS, Cūku gripa, Zika.

Lieki piebilst, ka personām un grupām, kas ir atbildīgas par šo viltus vīrusu operāciju uzsākšanu, jāslēpj savi noziegumi.

Noziedzniekiem, protams, ir savi ieroči. Starp viņu visspēcīgākajiem: preses kontrole un nesaudzīga tehniskā valoda, kas izliekas par būtisku. Šī valoda ir tik blīva, ka neziņā nav iespēju to iekļūt.

Piemēram, pētnieki stundām ilgi var ļauties savam vajātajam diagnostiskajam testam – PCR. Tomēr vienkārša patiesība ir tāda, ka būtisks testa elements nekad nav ticis pārbaudīts. Pārbaude nekad nav pārbaudīta reālajā pasaulē ārpus laboratorijas.

Par to esmu rakstījis plaši. Izmantojot nelielu vadlīniju ar nosaukumu ZINĀTNE, jūs “pārbaudīsit testu”, saliekot, piemēram, tūkstoš pacientu, dažus veselus, dažus slimus no viltus vīrusa. Jebkurš vīruss. Audu paraugus ņem no katra pacienta. PCR iekārta analizēs šos paraugus, ziņojot, kuri pacienti parāda to, ko viņi sauc par augsto “vīrusa piesātinājumu”.

Tas nozīmē: šiem konkrētajiem pacientiem ir miljoniem un miljoniem vīrusu, kas aktīvi replicējas viņu ķermenī, un viņi būs nekļūdīgi un redzami slimi.

Tad PCR paziņos: “Pacienti 3,45,65,76,132 … visi noteikti ir slimi.”

Tagad mēs atceļam pētījumu un redzam, kas ir kas . Vai šie ieceltie pacienti ir slimi vai viņi skrien maratonus? To sauc par vienkāršu zinātnisku metodi.

Šis pētījumu fragments nekad nav veikts. Tas nekad netiks darīts. Tas ir pārāk reāli. Tad patiesībā kļūtu pārāk kaila. PCR atbalstītājiem būtu pārāk daudz ko zaudēt, ja viņu vērtējumi par veseliem un slimiem izrādītos absurdi nepareizi.”, – raksta Deivids Aiks.

Avots
David Icke lapa

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment