Trending News

Dižtehnokrāti Dieva vietā

Vai Big Tech kompānijas ir izgājušas ārpus kontroles? Atbilde noteikti ir jā. Aplūkosim dažus īsus piemērus, kas parāda to nākotni, kādā dzīvos visi tie, kuri laicīgi nebūs atvienojušies no šiem totalitārā režīma ieviesējiem.

Pirmais stāsts ir par Džastinu Donaldu. Viņš uzrakstīja grāmatu vidējam investoram, kurā paskaidroti veidi, kā cilvēks var sev nodrošināt finansiālo brīvību. Turklāt tā nonāca Wall Street žurnāla labāk pārdotāko grāmatu pirmajā vietā. Šķiet, ka viss ir lieliski, vai ne?

Nekā tamlīdzīga. Kad Džastins plānoja izlaist šo grāmatu, tad viņš gribēja to ievietot Amazon platformā tirgošanai. Bet Amazon viņam atteica. Atteikuma iemesls ir ģeniāli absurds. Tas skan tā – par cik Džastins nav medicīnas eksperts, viņš savā grāmatā nedrīkstēja lietot jēdzienus pandēmija, koronavīruss, covid un tamlīdzīgus. Kaut arī viņš tos lietoja tikai kontekstā ar esošo situāciju pasaulē, tas Amazon nekādi neinteresēja.

Tikai pēc tam, kad grāmata tika attiecīgi izlabota, Amazon atļāva to izmantot savā platformā. Tad kurš te ir medicīnas un visu lietu eksperts? Tas, kurš pasaulē bagātākais.

Otrs piemērs ir vēl nejēdzīgāks. Tas saistās ar ECCAC – tā ir labdarības organizācija, kura palīdz seksuāli vai fiziski traumētiem bērniem. Bet Facebook to ir atzinis par ‘sociālu problēmu organizāciju’ un kopš 2020. gada 27. oktobra zem šī zīmoga tām ir aizliegts reklamēties. Līdz ar to organizācija nevarēja realizēt savu ziedojumu vākšanas kampaņu 2020. gadā, kas bija briesmīgākais gads tieši bērnu problēmu ziņā, kā arī tika pamatīgi ietekmēta 2021. gada kampaņa, kaut arī ar vakardienu – 4. martu šis aizliegums tika noņemts. Organizācijai, kuras eksistence un iespējas palīdzēt ir tiešā veidā saistītas ar nepārtrauktu ziedojumu plūsmu, tika aizliegts to darīt, jo tas neatbilst kaut kādas Facebook komūnas standartiem.

Un ko Twitter? Tas nesen izdzēsa vairākus simtus kontu par to, ka tajos paustā informācija graujot ticību NATO.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Patiešām, mūsdienās eksistē arī tāds formulējums, par ko Jūs var izmest no sociālajiem tīkliem.  Izrādās, ka arī NATO ir reliģija un balstās uz ticību, kuras apšaubīšana ir sodāma. Cik zināms, tad šobrīd esošā NATO definīcija to apzīmē kā militāru organizāciju, nevis reliģiju. Kā tādai tai absolūti nav nepieciešama kaut kāda ticība, nedz arī aizsardzība soctīklos. Turklāt pašai NATO ir vesela armija, kas nodarbojas ar propagandu un informatīvo karu – ir taču vesels ‘izcilnieku centrs’ arī šeit, Latvijā. Tomēr izskatās, ka ar to viņiem nepietiek un tiek iesaistītas arī lielās soctīklu kompānijas.

Kas tagad jādara vienkāršiem cilvēkiem, kad tiks atvērtas pirmās NATO pielūgsmes vietas vai baznīcas?

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • local personals
  [url=”http://freedatingsitesus.com/?”]dating sites for over 50 [/url]

  aprīlis 15, 2021
 • online dating
  [url=”http://datingfreetns.com/?”]dating website [/url]

  aprīlis 16, 2021
 • tinder date , tinder website
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder login[/url]

  maijs 9, 2021

Leave A Comment