Trending News

Dubultie standarti -mēs un viņi

Kamēr cilvēkiem visā pasaulē uzspiež masku režīmus un ceļojumu ierobežojumus, karantīnas un visa veida aizliegumus, tas neattiecas uz globālistiem, kuri ierodas uz kārtējo klimata afēras konferenci Skotijā.

Kamēr pašiem britu salu iedzīvotājiem ceļošana saistās ar milzīgām problēmām un dažādiem notiekumiem, mājas arestu pēc atgriešanās mājās un tamlīdzīgi, kas ir viens no iemesliem, kapēc daudzi nekur arī nevēlas doties, tas viss neattiecas uz citu klasi. Parastiem iedzīvotājiem nemitīgi jāseko līdzi arī valdības luksoforu spēlītēm, kurā krāsā viņi iezīmē attiecīgo valsti un cik bīstama tā ir. Ja tā ir sarkanā zona, tad atgriežoties mājās no tādas valsts, ir brutāls karantīnas režīms cietumam līdzīgā viesnīcā par savu naudu.

Turklāt 10 dienu cietums pienākas pat tad, ja cilvēks ir potējies. Savukārt no zemākas bīstamības zonas atgriezies var atsēdēt vismaz savās mājās zem stingras policijas kontroles. Tas viss attiecas uz cilvēku parasto.

Savukārt uz klimata afēristiem nekas no tā neattiecas. Novembrī paredzēta kārtējā viņu tikšanās Skotijā. Tur ieradīsies ap 25.000 dažāda ranga ierēdņu, lielākā daļa no tiem ielidos ar Co2 ražojošām lidmašīnām, lai lasītu lekcijas par to, kā mums taupīt elektrību. Visiem viņiem ir piešķirts izņēmuma statuss.

Tas nozīmē, ka viņiem pat nevajag būt potētiem, ja vien tie ielido no zemākas bīstamības zonām. Savukārt britu valdība apstiprina, ka viņiem nebūs arī karantīna.

Tie, kas ieradīsies no ‘nāvējošās sarkanās zonas’, no kuras parastiem britiem iesaka izvairīties kā no mēra, būs tikai 5 dienu izolācija un tie būs pavisam citi apstākļi, nekā parastam ceļotājam. Valdība šos dubultos standartus attaisno ar to, ka klimats esot nopietna lieta. Tieši tāpat, kā BLM vandāļi, kuriem ļāva savākties tūkstošos plāndēmijas pašā plaukumā, jo baltais rasisms arī ir svarīgāks, kā vīruss.

Tas jau nav arī pirmais tāds izgājiens – tas pats bija nesen notikušajā G7 samitā Kornvolā, Anglijā. Tur tieši tāpat visi šie politiķi bija bez maskām, kameru priekšā darīja vienu, aiz kamerām ballējās uz nebēdu, tai pašā laikā padarot dzīvi neciešamu savu tautu cilvēkiem.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Šeit sākas atklāta sabiedrības pieradināšana pie domas, ka ir divas klases. Mēs un viņi – elite un plebeji. Tas nav nekas jauns, tā vēsturiski vienmēr ir bijis, tikai šobrīd cilvēce bija pārāk aizrāvusies ar demokrātijas un cilvēktiesību ilūziju, kuras mums jāizcīna pa jaunam.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment