Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Džastina Bībera klipa slēptie ziņojumi

Dziesma šķiet neticami tipisks popmūzikas skaņdarbs, bet pēc 1 minūtes 10 sekundēm, kad ritms samazinās, jūs tiksiet appludināts ar tik daudziem zemapziņas vēstījumiem, ka, iespējams, jutīsities satriekts. Zīmīgs ir arī klipa nosaukums – “Where Are Ü Now” – Kur tu esi, kad esi man vajadzīgs?

Bībera klipa klipa “Where Are Ü Now” oriģināls

Es atceros, ka pirmo reizi noskatījos šo video, es to patiesi uztvēru ar emocijām. Lielāko daļu zibenīgi mainošos kadrus var uzskatīt par “mākslīgu”: tie ir tikai labdabīgu, pilnīgi nekaitīgu, vidusskolas skulptūru vai zīmējumu skices, kas izgatavoti skolas stundā.

Bet dažās vietās, apturot video, atklājas satraucoši vienkārši satraucoši fakti, kas diemžēl ir tikai kārtējais daudzo problēmu apstiprinājums. Ir sātaniski attēli, pedofili, seksuāli un sevišķi vardarbīgi attēli, un daži ļoti dīvaini pravietiski politiski tēli.

Šeit ir daži no tiem, bet jūs paši varat izpētīt videoklipu un atrast vēl simtiem –

Džordžs Bušs esot organizējis 2001. gada 11. septembra teroraktu

Tas spilgti sasaucas ar pedofila Džerfrija Epšteina mājās esošo gleznu, kur Bušs attēlots starp diviem sagrautiem jenga torņiem rokās turot papīra lidmašīnīti.

Klipa kadrs, kuru vars saskatīt tikai apstādīnot klipu, jo tā izmērs ir 1 kadrs
Glezna pedofila Epšteina mājās

Šeit vēl daži slēptie kadri. Jāpiebilst, ka daudzos kadros Bībers lūdz pēc palīdzības, raud. Tas liek domāt, ka arī viņš ir seksuālās vardarbības upuris.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Šausmīgi

    augusts 11, 2020

Leave A Comment