Trending News

EEG atklāj, ka masku valkāšana jau pēc 15 minūtēm palēnina smadzeņu darbību

Pēc 15 minūtēm maskas valkāšanas; šīs personas smadzeņu darbība palēninājās par 1HZ. Normāla smadzeņu darbība darbojas pie 10HZ; tas nozīmē, ka indivīda uzmanības ilgums un modrība samazinās par 1HZ tikai pēc 15 minūtēm, tad iedomājieties kādu kaitējumu smadzeņu darbībai nodara stundām ilgstoša maskas nēsāšana. EEG veica neirozinātnieks no Frankfurtes, cieši sadarbojoties ar Manuelu Doeringu lietā pret Deutsche Bank un Deutsche Bahn saistībā ar viņu prettiesisko rīcību, mēģinot piespiest visus valkāt sejas maskas.

Drīzumā tiks publicēts pilns ziņojums, kur būs detalizētāka EEG analīze, kā maskas ietekmē smadzenes aktivitāti un modrību skābekļa trūkuma dēļ smadzenēs.

EEG ir elektroencefalogramma. Tā ir galvas smadzeņu bioelektriskās aktivitātes pieraksts. To veic ar speciāliem sensoriem (elektrodiem), kas ir novietoti uz galvas un ar vadiem savienoti ar datoru. Elektrisko potenciālu (bioelektrisko potenciālu) reģistrēšanai izmanto speciālu aparātu elektroencefalogrāfu. Iegūto līkni sauc par elektroencefalogrammu (EEG), tā ir daudzu galvas smadzeņu garozas šūnu summārās elektriskās aktivitātes (bioelektriskās parādības) pieraksts. EEG reģistrācijas laikā cilvēks atrodas miera stāvoklī, tiek izslēgta gaisma, skaņa u.c. ārējie kairinātāji. Uz galvas tad novieto speciālu elektrodu kompleksu, kas savienots ar elektroencefalogrāfu. Elektroencefalogramma ir sarežģīta līkne, ko veido svārstības ar dažādu frekvenci. Tā palīdz diagnosticēt dažādas nervu slimības.[1]

Vai sejas maska aizsargā no Covid-19?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment