Trending News

Eiropas digitālais maks – afēristu nākamā ēsma

Eiropas Savienība it nemaz negrasās apstāties pie zaļajām injekciju pasēm. Globālistu nodoms ir skaidri redzams – tā ir vienotā digitālā identitāte, caur kuru notiek visu sistēmu sasniegšana, personisko un ekonomisko aktivitāšu kontrole. Tagad tehnokrātiem ir padomā digitālais maks.

Tas tiks izziņots nākošnedēļ, bet pamatojums tam ir dalībvalstu prasības atrast drošu veidu saviem pilsoņiem, kā sasniegt savus personiskos un privātos pakalpojumus tiešsaistē.

Šī aplikācija ļaus visiem ES pilsoņiem droši sasniegt dažādus pakalpojumus ar vienu tiešsaistes ID – tā ziņo Financial Times. Digitālais maks glabās gan maksājumu ierakstus, gan paroles un caur to 27 valstu pilsoņi varēs ielogoties vietējo valdību lapās un apmaksāt visus rēķinus ar vienoto atpazīstamo identitāti. Tā saka ļaudis, kas izstrādā šo projektu.

ES lietošanā paredzēto aplikāciju varēs iedarbināt ar biometriju – pirksta nospiedumu vai acs tīklenes skanēšanu un tajā varēs glabāt arī savus oficiālos dokumentus, kā auto vadītāja apliecību. Tas vismaz pagaidām nebūs obligāts, bet tiem, kuri pierakstīsies, būšot ekstra digitālā drošība un elastība.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Brisele šobrīd ir sarunās ar dalībvalstīm, lai izstrādātu vadlīnijas un tehniskos standartus šīs aplikācijas palaišanai, kuru paredzēts palaist gada laikā. Šobrīd Eiropā jau darbojās līdzīga sistēma, bet pieejama tikai 19 valstīs un digitālie ID līdz šim nebija savienojami visā Eiropā. Taču tagad globālisti cer, ka jaunā sistēma, kas būs daudz plašāk lietojama, kļūs daudz populārāka, pateicoties ‘digitālo zināšanu’ uzlabojumam plāndēmijas laikā. Un tā ļaudis zem ērtību ēsmas tiks dzīti vēl dziļāk digitālajā verdzībā. Ar šo sistēmu varēs maksāt rēķinus, iznomāt auto un noskaidrot arī darījumu partneru identitātes, tāpat varēs saņemt elektroniskās atslēgas izīrētam auto, lai nav jāgaida rindā lidostā. Daudz visādu labumu, bet mērķis tam ir viens – totāla kontrole.

Vai cilvēki spēs apstāties un atteikties no tā, kas ved koncentrācijas nometni?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment