Tuesday, August 11, 2020
Trending News

Eiropas Savienība dos 9 miljonus “faktčekeriem”

Eiropas savienība ir ļoti satraukusies, ka, piemēram, Vācijā par 90% ir samazinājies atbalsts vakcinācijai tikai 2 mēnešu laikā. Pēc Eiropas Savienība Savienības ierēdņu domām tas esot dēļ dezinformācijas. Interesanti, ka Eiropas Savienības ierēdņi ir tik tuvredzīgi vai uzpirkti, ka vakcinācijā saskata tikai ieguvumus, bet neredz būtiskos riskus.

Jau iepriekš informējām, ka tieši šis pats raidījums Panorāma pats izplatīja īstas viltus ziņas par vakcināciju. Tātad faktiski Eiropas Savienība aiz vārda “viltus ziņas” taisās finansēt nevis patiesības noskaidrošanu, plusu un mīnusu izvērtēšanu, bet vienkārši vakcinācijas propogandu.

To ko Eiropas Savienības ierēdņi mums pasniedz kā cīņu ar “viltus ziņām” – patiesībā būtu jālasa kā cīņa ar pretēju viedokli. Arī Latvijas imunologs Dr. Lauris Līcītis un deputāte Jūlija Stepaņenko intervijā uzsver vairākas svarīgas lietas, par ko ir vērts padomāt –

  1. Pret vīrusa slimībām nav jāvakcinējas, tās jāizslimo, jo vakcīna satur dažādas bīstamas vielas.
  2. Veselības ministrijā 5 gadu laika periodā no 2012-2017.g. reģistrēts tikai 1 vakcīnu blakusefekts, lai arī patiesība ir pilnīgi cita.
  3. Dr. L.Līcītis pastāsta reālus savas prakses gadījumus, kur vakcinētie bērni smagi saslimuši īsi pēc vakcīnas.

Vēl jo vairāk bīstamu padara fakts, ka visi vakcīnu blakusefekti tiek mērķtiecīgi slēpti un cenzēti. Piemēram arī šo ārsta viedokli cenzēja “faktčekeri”. Viņu saimnieki baidās, ka cilvēki sāks domāt paši kritiski, neticēs oficiālajam viedoklim un atteiksies no vakcinācijas.

Pazīstamais neatkarīgais žurnālists Sandris Točs teica, ka

Tik traģiska situācija nebija pat padomju laikos. Žurnālisti cenzē ārstus. Piemēram Dr. A. Gulbja, Dr. L.Līcīša viedokli cenzējuši “Re-čekisti”.

Svarīgi zināt, ka FaceBook “faktčekerus” pilnvaro un viņiem piešķir cenzēšanas tiesības Poynter – organizācija, kur naudu ieguldījuši Soross un Geits. Viņi apmaksā šo anti-konstitucinālo noziegumu pret cilvēci.

Patiesība ir vēl skarbāka, ko izrādās, jo ir arvien vairāk pierādījumu, ka paši “faktčekeri” nodarbojas ar viltus ziņu izplatīšanu. Piemēram, Jāņa Pļaviņa video tika cenzēts no FaceBook, lai arī tas nesaturēja nekādu nepatiesu informāciju – tieši pretēji – šodienas notikumi tikai vēl vairāk apstirpinājuši koronavīrusa patieso izcelsmi. Vēljovairāk – faktčekeri – Rebaltica izvairās no diskusijām, neatbild uz jautājumiem, nesniedz argumentētas atbildes, izvairās atzīt kļūdas. Viņi paši rupji pārkāpj Poynter noteikumus. Eiropas Savienība to izliekas neredzam un piešķir šāda tipa propogandai papildus 9 miljonus.

Jāņem vērā, ka vakcīnai ir divas medaļas puses – arī būtiski riski, kas būtu jāapzinās pilnībā pirms izšķirties par šo soli. Jau iepriekš rakstījām par kādu zēnu ASV, kurš pēc vakcinācijas tika paralizēts. Visvairāk biedē apstāklis, ka valsts institūcijas nevis finansē risku izvērtēšanu un plusu un mīnusu noskaidrošanu, bet tieši vienu viedokli – jāvakcinē maksimāls cilvēku skaits un pret pārējo ir jāpiever acis.

Piemēram, Krievijā ir reģistrētas zāles pret Covid 19. Krievijas slimnīcas var izdot šo antivīrusa līdzekli, kurš ir reģistrēts ar nosaukumu ‘Avifavir’, pacientiem no 11. jūnija. Krievijas atbildīgā amatpersona uzsvēra, ka kompānija ir spējīga ražot pietiekami daudz pretvīrusa līdzekļa, lai varētu izārstēt 60,000 cilvēkus mēnesī. Eiropas Savienība neuzskata par vajadzīgu pieredzes apmaiņu un turpina dezinformēt, ka zāles neeksistē.

Turklāt Roberts Kenedijs ir izteicis savas bažas, ka patiesībā aiz vakcinācijas kā virsmērķis slēpjās pasaules diktatūras plāns katram piešķirot digitālo identitāti, kas saistīta ar ķermeni kā čips (vai cits tehnologisks risinājums). Arī režisors Ārons Russo īsi pirms savas nāves atklāja šokējošu sarunu ar N.Rokefelleru, kur atklāj vairāk par terorismu, medijiem, 9/11 un pasaules elites galveno mērķi – cilvēku čipošanu! Mediju mafija spēlē milzīgu lomu melu pasaules uzturēšanā. Realitātē notiek viens, bet cilvēkiem ar perkamu mediju palīdzību tiek pasniegta pilnīga cita realitāte.

Tādēļ sāk izskatīties, ka Eiropas Savienība ierēdņi kā paklausīgi darbinieki vēlas palīdzēt pasaules vakcinētājam bilam Geitsam un citiem līdzdalībniekiem realizēt viņu plānus, kurus vislabāk pastāsta viņš pats šajā video.

Geitsa neprātīgās idejas par pasaules vakcināciju, pilnībā ignorējot nopietnos vakcīnu blakusefektus un risksus ir iemesls, kādēļ visā pasaulē sākušās milzīgas protesta akcijas. Piemēram, ASV cilvēki pulcējās un kliedz “Arstējiet Bilu Geitsu” un pauž pret viņu masveida kritiku sociālajos tīklos.

Kā zināms Latvijā ir divas orgnaizācijas, kuras ir pilnvarotas veikt FaceBook faktu pārbaudi un cenzūru – Rebaltica un Delfi.

Tādejādi šāda agresīva vēršanās pret viedokļu daudzveidību ar cenzūru nozīmē, ka faktiski pasaulē vārda brīvība un demokrātija kā vērtības ir apdraudētas to pašos pamatos.
Share With:
Rate This Article

Leave A Comment