Trending News

Eksplozijas ķīmiskajā un naftas industrijā – globālisti rīkojas?

Pēdējā laikā visā pasaulē notiek aizvien dīvainākas lietas. Izskatās, ka apzināti nemitīgu sprādzienu rezultātā tiek likvidēta vesela industrija. Daudzviet sprāgst rūpnīcas, degvielas uzpildes stacijas, tankeri – kas notiek?

Tikai pēdējās nedēļas laikā vien ir bijuši 5 milzīgi sprādzieni dažādās pasaules fabrikās, kurās ražo industriālo ķīmiju.

Sprādziens ASV Ilinoisas štata Roktonā ķīmiskajā fabrikā. Šeit tika ražotas dažādas eļļas, smērvielas un tamlīdzīgas mašīnbūvē izmantojamās ķīmiskās vielas. Tagad nelielajā pilsētiņā esošā rūpnīca ir pilnīgi izpostīta, apdraudēta ir vietējā upe un 7600 iedzīvotāji piedzīvoja īstu šoku, kad milzīgā eksplozija satricināja visu pilsētu.

Ķīmiskā fabrika Taizemē – pirms 5 dienām arī šeit nogranda līdzīgs sprādziens – tie bija pat divi, pēc pirmā sekoja otrais, jo neizdevās apdzēst ķīmiskās vielas. Arī šeit fabrika ir pilnībā nopostīta un cietuši 60 cilvēki.

Ķīmiskā fabrika Indijā – cietuši 5 cilvēki un arī šeit milzīgs ugunsgrēks.

Sprādziens naftas pārstrādes fabrikā Rumānijā un naftas laukā Kaspijas jūrā Azerbaidžānā.

Nesen parādījās arī ziņas par eksploziju uz naftas tankera Dubaijā.

Tas viss burtiski dažu nedēļu laikā, bet 5 no šiem sprādzieniem ir tikai vienas nedēļas laikā. Trīs izpostītas ķīmiskās pārstrādes rūpnīcas un divas jēlnaftas uzkrājumu vietas. Tādas fabrikas visa pasaulē nemaz nav tik daudz, ja tiek pārrauta globālā apgādes ķēde un sistēma, tad tas rada ķēdes reakciju un tā sāk jukt, trūkst nākamajiem un tas aptur veselas industrijas. Redzam taču arī to, ka cenas visam lec debesīs, tai skaitā degvielai un šie notikumi to ietekmēs vēl vairāk.

Grūti noticēt, ka šie visi gadījumi ir kaut kā saistīti? Tā var šķist tikai tad, ja nekas nav dzirdēts un saprotams par globālistu plāniem, Resetu, zaļo afēru un nodomiem apturēt fosilo kurināmo, iekšdedzes dzinējus un visu satiksmi starp kontintentiem. Bet tāds plāns viņiem ir un to sauc Absolute Zero – tā ir pāreja uz 100% ‘zaļo enerģiju’, kuras praksē vienkārši nav un nepietiek ne simtajai daļai no tā, ko cilvēki patērē šobrīd.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tāpēc lai mūs nemulsina tas, ka sprādzieni notiek dažādās pasaules valstīs un tālu viens no otra – apgādes ķēde ir globāla un tāpēc visa pasaule arī ir mērķis, kuru vajag apturēt. Tādā veidā pavisam atklāti izpaužas Resets un šīs ķīmiskās/agrikultūras industrijas apturēšana.

Līdz ar to jau pavisam drīz mēs piedzīvosim kosmiskas cenas kurināmajam un arī ierastās degvielas trūkumu – ne jau velti Rīgā tiek aktīvi sprausti Staķa stabiņi un iekārtoti velo celiņi. Tas viss arī ir apzināta gatavošanās tam, ka automašīnu ar iekšdedzes dzinējiem pēc dažiem gadiem var  kļūt pavisam maz, bet braukšana ar savu auto un vela ar fosilo degvielu Resetā vispār nav paredzēta.

Šīs lietas diez vai var ietekmēt arī vietējās varas nomaiņa, jo globālistu afēra skar visu pasauli. Tie, kuriem ir iespēja iegādāties lielākas degvielas rezerves, droši vien būtu vērts par to padomāt.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Ko juus te varat pļuutiit

  jūlijs 11, 2021
 • Aivi un ja vārna uzdirš uz galvas, tā sanāk arī ir globālistu slepenā misija ?

  jūlijs 11, 2021
 • Krievijā arī pēdējā gada laikā bija pieteikami daudz munīciju noliktavu un arī ar degvielu / gāzi saistīti sprādzieni. Tad to norakstīja uz nevīžīgo attieksmi (cik saprotams, vairums ķimisko avāriju iemesli tādī arī tur ir). pēc šiem notikumiem zīmejas pavisam cita bilde.
  par degvielas krājumiem. nav jēgas pēc bezizmēra krājumiem, jo viss pārējais apstāsies tāpat un varbūt pat būs bīstami pārvietoties ar auto. pienācis laiks saprst, ko cilvēks darīs šādā situācijā.

  septembris 6, 2021

Leave A Comment