Trending News

Elektrifikācija kā moderno slimību pamats?

Kad sākās viss tas, ko mēs šodien pazīstam kā modernās slimības, regulāra gripas sezona un viss pārējais? Daudziem varētu būt pārsteigums, bet tas viss sākās līdz ar moderno elektrifikācijas ēru.

Tiem, kuri iestājas pret 5G un planētas pārvēršanu par kibernētisku organismu, bieži nākas sastapties ar šo tehnoloģiju fanu tā saukto trumpja argumentu, ko viņi pielieto gan te, gan attiecībā uz injekcijām.

Proti, ka cilvēki kādreiz tāpat esot baidījušies no elektrības un radio. Šo argumentu var bieži lasīt un dzirdēt šajās tēmās un tie, kas tādu uzdod, pašapmierināti uzsit sev uz pleca ar domu, ka ir pateikuši kaut ko ļoti gudru un neapgāžamu. Respektīvi, cilvēki vienmēr ir bijuši muļķi un baidās no visa jaunā gan toreiz, gan tagad – bet viss taču ir aizgājis, darbojas un nekāda vaina nav. Tad kāda vaina var būt no Mrns injekcijām, kad sāk darboties pilnā jaudā vēl arī 5G tīkls? Nav vairs daudz to sazvērestību atlicis, šī vēl ir viena  no retajām, ko režīms mums vēl gatavo.

Tā patiešām varētu likties, ja vien cilvēks nav interesējies dziļāk par šīm tēmām, kāpēc tad cilvēki toreiz no tā visa baidījās un vai tiešām viņi bija tādi paši muļķi un folija cepurītes, par kādiem tagad cenšas padarīt mūs visi tie ‘eksperti’, kas vienā laidā vaimanā, cik tas 5G ir nekaitīgs un tas vispār nav pat apšaubāms. Taču ir dati, kas ievieš skaidrību šajā lietā. Jau 2009. gadā tika publicēts šis pētījums.
Tajā tiek uzskatāmi demonstrētas ASV veiktās elektrifikācijas sekas uz iedzīvotāju veselību un mūža ilgumu. Elektrifikācija tur sākās jau 1880. gadā, bet līdz 1940. gadam bija izveidojusies situācija, kad ASV aptuveni 3/4 populācijas dzīvo ar elektrību un tās darbinātām ierīcēm un attiecīgi elektromagnētisko lauku ietekmē, bet 1/4 daļa vēl dzīvo bez tā visa. Uz to brīdi bija arī pilnībā ieviesta iedzīvotāju dzimstības/mirstības un nāves iemeslu statistika.

Šajā darbā tad arī tiek salīdzināta elektromagnētisko lauku ietekmē dzīvojošo mirstība un nāves iemesli ar tiem, kuri vēl nebija pakļauti šiem laukiem.

Un atšķirības tajā ir grandiozas – tieši elektrificētajos apgabalos sirds un asinsvadu slimības un dažādas vēža formas strauji izvirzījās kā galvenie nāves iemesli, bērnu leikēmijas gadījumu skaits kļuva uz pusi lielāks, strauji pieauga arī diabēta un pašnāvību skaits. Uz 1900. gadu paredzamais dzīves ilgums tur, kur šie lauki jau darbojās, bija par 10 gadiem īsāks.

Faktiski no šī pētījuma izriet tas, ka visas mūsdienu ‘modernās slimības’ savu uzvaras gājienu ir sākušas tieši pateicoties šiem elektromagnētiskajiem laukiem – visām tām ierīcēm, kas tiek darbinātas ar elektrību. Un jo vairāk šādu ierīču, mobilo sakaru torņu, wifi, jo straujāk izplatās visas šīs slimības un problēmas – mūsdienās Rietumos tās visas ir sasniegušas katastrofālus apjomus – sirds un asinsvadu problēmas ir pirmajā vietā pasaulē un no tām katru gadu mirst ap 18 miljoniem cilvēku – vienās pašās ASV ap 650tk. Tagad, kad visur strauji tiek ieviests 5G, mēs varam sagaidīt vēl nebijuša apjoma sirds slimību, leikēmijas un citu vēža paveidu uzliesmojumus.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Par šo tēmu faktiski ir klusēts visus pēdējos 80 gadus – ir atsevišķi pētījumi par elektromagnētiskā starojuma ietekmi, it kā daudzi to saprot, bet savilkt kopā šos datus un skaidri pateikt, ka iemesls šīm kaitēm ir ne tik daudz dzīvesveids un urbanizācija, kā tieši šis starojums, to main stream zinātne nav izdarījusi. Arī to, ka spāņu gripas uzliesmojums sakrita ar globālo radio pārraižu uzsākšanu, visi ignorē.

Tā kā patiesībā ne jau cilvēki bija muļķi, ka baidījās no elektrības un radio, viņi vienkārši juta, kas tas patiesībā ir. Arī tagad daudzi jūt, kas tas ir un kas ir 5G. Un cilvēce nevis atmeta bailes un pieņēma to visu, bet vienkārši viņus nozombēja ar to, ka šīs kaites un tāda dzīve ir ‘normāla’ modernās sabiedrības sastāvdaļa, ka to visu var ārstēt ar toksiskiem medikamentiem. Tieši to pašu tagad cenšas izdarīt ar 5G.

Taču realitātē aizvien jaunāki cilvēki slimo ar kādreiz veco cilvēku kaitēm un sabiedrība kļūst aizvien slimāka, par spīti visām tehnoloģijām un medikamentiem. Ir laiks apstāties un pateikt, ka sarkanā līnija ir sasniegta.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment