Trending News

Elektroniskie nervu putekļi un 5G

Pētnieki izstrādājuši arī nanobotus, “nervu putekļus”, kuri spēj ietekmēt nervu sistēmu. Neironu putekļi, kas izveidoti no CMOS shēmām / sensoriem, izmanto ultraskaņu, lai darbinātu 3 mm platu implantu, kas bezvadu režīmā var izsekot un pārsūtīt reāllaika datus no nerviem, orgāniem un muskuļiem. Lai tie pilnvērtīgi funkcionētu ir nepieciešams 5G tīkla pārklājums.

Tagad jūs saprotiet, ka 5G internets nav vajadzīgs, lai jūs 10 sekunžu vietā ielādētu failu 3 sekundēs. Tas ir vajadzīgs, lai jūsu ķermenī var jums pat nezinot ievadīt dažādus nano izmēra robotus kā nervu putekļus, kas ietekmēs jūsu noskaņojumu, veselību un pārvērtīs jūs no dzīva cilvēka par staigājošu un ietekmējamu bio masu. Tehnoloģiskās iespējas ir neticami plašas.

Bezvadu implantējami sensori varētu uzlabot smadzeņu kontroli, izvairoties no vadiem, kas iet cauri galvaskausam.

Nervu putekļu izstrāde notika ar DARPA (ASV Aizsardzības īpašo militāro projektu aģentūras) finansējumu. 2013. gada Berklija Universitātes izstrādātu pētījumu (pieejams PDF) ar nosaukumu “Neironu putekļi: ultraskaņas, mazjaudas šķīdums” konceptuāli izskaidro jau pabeigtu šīs tehnoloģijas versiju, kuru varētu izmantot, lai uzsāktu implantējamu smadzeņu saskarsmi ar ultraskaņas sensoriem, kas var stimulēt noteiktas smadzeņu zonas.

Mūsu ķermeņi ir diezgan caurlaidīgi pret ultraskaņu un ir izstrādāti smadzeņu implanti, kuri ar ultraskaņas palīdzību un biosensoriem spēj uzraudzītu veselību un regulēt ķermeņa funkcijas, sākot no urīnpūšļa kontroles līdz protezējošo ekstremitāšu kustībai.

Pirms nervu putekļiem DARPA 1998. gadā ar Berkeley Universitātes starpniecību finansēja pētījumus, lai izveidotu “viedos putekļus” – tehniski pazīstamus kā “mikroelektromehāniskos sensorus” (MEMS) -, kas būtībā ir IoT (lietu interneta) ierīce, kuru var novietot jebkurā vietā apkārtnē, lai bezvadu režīmā uzraudzītu dažādas izmaiņas: gaisma, vibrācijas, temperatūra, mitrums, magnētisms vai ķīmiskas izmaiņas, kuri šķietami pilda nervu galu funkcijas, kas nodrošina pilna spektra inteliģenci.

Šāda veida “nanobotus” pašlaik jau lieto arī cilvēkiem vēža audzēju novēršanai, un tos var tālvadīt ar magnētiskiem impulsiem vai ultraskaņu pēc ievadīšanas asinsritē netālu no mērķa zonas (parasti skābekļa noplicinātās zonās).

Šīs nano izmēra ierīces iespējams caur vakcīnu vai jebkurā citā invazīvā ceļā ievadīt cilvēka ķermenī un pēc tam, izmantojot 5G tīkla iespējas ietekmēt lielas cilvēku masas viņiem pašiem to pat nesaprotot. Šo ierīču izmantošana sabiedrības kontrolei un pakļaušanai ir noziegums pret cilvēci.

Tāpat šai tehnoloģijai iespējams arī pielietojums, kas balstīts uz labiem nodomiem. Šeit ir dažādu zināmo nano raobot veidi –

Magneto-aerotaktisko baktēriju nanoboti – “… jauni nanorobotu līdzekļi, kas spēj pārvietoties pa asinsriti, lai precīzi ievadītu zāles, īpaši mērķējot uz aktīvajām audzēju vēža šūnām …” Šīs nanorobotu aģentu leģions faktiski sastāvēja no vairāk nekā 100 miljoniem baktēriju – un līdz ar to pašpiedziņas – un ir piepildītas ar zālēm, kuras tiek pārvietotas, veicot vistiešāko ceļu starp zāļu injekcijas punktu un izārstējamo ķermeņa zonu.”

Aļģu bāzes nanoboti – tālvadības kontrolēta, bioloģiski noārdāma, vēzi iznīcinoša nanobota, kas šoreiz izgatavota no spirulīnas aļģēm ar fluorescējošām un magnētiskām īpašībām, lai izsekotu un kontrolētu tās attālos ķermeņa apgabalos.

DNS bāzes nanoboti – izgatavots no DNS, šis radījums spēj veikt nanomehāniskus uzdevumus, piemēram, atrast, pārvadāt un šķirot molekulāro kravu, piemēram, ķīmiskas vielas, izmantojot to nukleotīdu rokas, kājas un pēdas, lai veiktu uzdevumus un pārvietotos. Viņi ir pietiekami gudri, lai strādātu kopā ar citiem robotiem tajā pašā apgabalā, netraucējot viņu uzdevumus, un to varētu izmantot zāļu piegādei visā ķermenī, transporta gēnu rediģēšanas rīkiem vai citām programmējamām terapijām.

Bio risinājumi veido lielāko daļu šīs kategorijas nanotehnoloģiju, un zinātnieki uzskata, ka šāda veida robotus galu galā varētu ieprogrammēt tikpat detalizēti kā pilna izmēra mehanizētus robotus.

Vai 5G varētu izmantot kā ieroci?
Paredzams, ka dažu nākamo gadu laikā 5G pārveidos pasauli ar pastāvīgu bezvadu savienojumu, kas ļaus izveidot viedo IoT ierīču tīklu, kas sastāv no gandrīz visa, kas atrodas uz zemes, kas galu galā nozīmētu, ka jūsu ķermenī būtu implantēti dažādi mini-roboti, kuri padotu informāciju uz centrālo tīklu, izmantojot 5G. Jūs pat nezinātu, ka šādi mini roboti atrodas jūsu ķermenī un ietekmē jūsu noskaņojumu, veselību un kāds kontrolē, vai jums dzīvot, vai mirt.

Kad viltus filantropi Bils un Melinda Geitsi pieteica otro vilni, Melinda meloja visai sabeidrība, ka šādas tehnoloģijas neeksistē, lai arī tās patiesībā eksistē.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment