Saturday, August 15, 2020
Trending News

Elites pedofilu tīkla līdzdarbone Maksvela gatava sadarboties ar FBI un nosaukt uzvārdus

Jau ziņojām, ka pagājušā nedēļā tika arestēta Epšteina līdzdalībniece Ghislaine Maxwell, kura palīdzēja Epšteinam vervēt, iegūt uzticību un, visbeidzot, ļaunprātīgi izmantot upurus. Epšteins kļuva slavens pēc savas nāves cietuma kamerā. Tur viņš bija nonācis dēļ apsūdzībām pedofilijā un seksuālos noziegumos. Viņš bija elites pedofilu tīkla organizētājs uz viņa slaveno salu neskaitāmas reizes braukušas daudzas slavenības – arī Bils Klintons, Hilarija Klintone un britu princis Andrew,

Džefrijam Epšteinam bija sava privātā lidmašīna “Lolita Express” un sava sala Karību jūrā, kur viņš regulāri veda pasaules elites pārstāvjus seksa izklaidēs. Šo salu dēvē arī par pedofilijas jeb orģiju salu. Vairāk par šo stāstu iespējams noskatīties 60 minutes Australia.

Šobrīd tiek ziņots, ka Žizlēna Maksvela (Ghislaine Maxwell) ir gatava sadarboties ar izmeklēšanu un nosaukt uzvārdus. Ja viņa ir gatava nosaukt uzvārdus! Tās ir traģiskas ziņas daudziem pasaules elites pedofiliem un seksuālajiem varmākām. Saraksta galvgalī ir britu karaļnama princis Endrjū, par kuru jau rakstījām iepriekš.

Tagad galvenais ir nodrošināt, lai viņa paliek dzīva, jo ir daudzi ļoti ietekmīgi pasaules elites pārstāvji, kuri vēlētos, viņu nogalināt, –

saka Fox News žurnāliste.

Kā zināms elites pedofīlu grupējuma galva Džefrijs Epšteins mira cietuma kamerā, gaidot savu notiesāšanu. Oficiālā versija – izdarījis pašnāvību, bet pastāv ļoti lielas bažas, ka patiesībā viņš tika nogalināts, jo kā jau rakstījām iepriekš, tieši viņa slepkavības brīdī nestrādāja novērošanas kameras. Viņa brālis arī netic oficiālajai versijai.

Vairāk par Maksvela un Epšteina apsūdzībām var uzzināt šeit –

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment