Trending News

Ellen izvairās komentēt kādēļ viņa Wayfair tirgo spilvenu par 10’000 ar cilvēka vārdu

Elena Degeneresu sociālos tīklos apsūdz par bērnu tirdzniecību Wayfair, pārdodot dārgus cilvēku vārdā nosauktus spilvenus un citas preces. Sarunu šova slavenība tika iztaujāta Twitter par viņas Wayfair kolekciju, kurā, domājams, bija iekļauts spilvens, kurš maksāja piecciparu skaitli. Sociālo plašsaziņas līdzekļu lietotāji apšaubīja sarunu šova vadītāju un to, vai viņa ir iesaistīta iespējamā bērnu tirdzniecībā. Jau ziņojām iepriekš par pierādījumiem, ka viņai ir uzlikta uz kājas izsekošanas ierīce, kas nozīmē, ka viņas rīcība jau tiek izmeklēta.

“@TheEllenShow, lūdzu, paskaidrojiet, kāpēc jūs pārdodat Wayfair spilvenus par vairāk nekā 10 000$, uz kuriem ir uzrakstīti pazudušu bērnu vārdi? Vai jūs piedalāties #wayfairtrafficking ??? ” kāds cilvēks jautāja sociālajos medijos.

Tvītam tika pievienots spilvena attēls ar cenu 10,098 USD, bet, meklējot šo produktu Wayfair vietnē bez bērna vārda, tika atrasta tāds pats spilvens par 99 dolāriem.

Ne Ellen, ne Wayfair pirmdien neatbildēja uz žurnālistu pieprasījumiem komentēt šīs apsūdzības.

ED Ellen Degeneres kolekcija Wayfair tika publicēta 2015. gadā kā kopuzņēmums starp sarunu šovu vadītāju un Burch radošās pilsētas izpilddirektoru Kristoferu Buršu, liecina Wayfair vietne.

Apgalvojumi, ka Wayfair ir bijuši iesaistīti cilvēku tirdzniecībā, izplatījās pagājušajā nedēļā, kad Reddit lietotāji atzīmēja ekrānuzņēmumu attēlus ar mēbeļu priekšmetiem ar augstām cenu zīmēm, kas neietilpst Ellen kolekcijā. Skapju cena bija no 12 699,99 USD līdz 14 499,99, kā arī mēbeles, kas marķētas ar cilvēku vārdiem, piemēram, Neriah, Yaritza, Samiya un Alyvia. Foruma lietotāji ir teikuši, ka vārdi varētu piederēt pazudušiem bērniem. Vairāk par šo jautājumu jau rakstījām iepriekš.

Tikai pēc vairākām dienām Wayfair noraidīja šīs apsūdzības. “Protams, šiem apgalvojumi nav patiesi,” piektdien Wayfair pārstāve Susan Frechette rkstīja FOX Business e-pastā.

“Attiecīgie produkti ir rūpnieciskas kvalitātes skapīši, kuru cena ir precīza.”

atbild Wayfair.

Kopš tas atklājās nez kāpēc uzņēmums ir noņēmis produktu attēlus no savas tīmekļa vietnes un paziņojis, ka plāno produktus pārdēvēt. Arī simtiem Wayfair darbinieki izgāja protestā ielās protestējot pret uzņēmuma sadarbību ar migrantu nevalstiskajām organizācijām, kuras bieži tiek izmantotas par bērnu un cilvēku tirdzniecības līdzekli. Vairāk nekā 500 darbinieki parakstīja vēstuli uzņēmumam vadībai. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir miljardieris Niraj Shah – ASV uzaudzis indiešu migrantu dēls.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment