Friday, October 23, 2020
Trending News

Elons Masks: Es nevakcinēšos pret koronavīrusu; Bils Geitss ir tizlenis

SpaceX dibinātājs Elons Masks atkals ir sacēlis ažiotāžu, sakot, ka neviņš, ne viņa ģimene nevakcinēsies pret COVID-19, pat ja vakcīna būtu viegli pieejama.

49 gadus vecais miljardieris bija ļoti ass pirmdienas uzstāšanās laikā New York Times viedokļu podkastā “Sway”. “Es neesmu pakļauts riskam, tāpat kā mani bērni,” Masks stāstija Kara Swisher par viņa lēmuma pamatojumu.

Sarunas laikā Tesla vadītājs uzskata valsts mēroga lokdaunu kā “bez uzvaras situāciju”, kas “mazināja manu ticību cilvēcei”. Masks iepriekš plaši izplatītās karantīnas sauca par “neētiskām” un “faktisku mājas arestu".

Pašreizējo lokdauna pasākumu vietā Boring Company boss ieteica mērķtiecīgākus ierobežojumus, kur “ikviens, kas ir pakļauts riskam”, tiek “ievietots karantīnā, līdz vētra pāriet”.

Swisher kritizēja viņa ierosinājumu, piebilstot, ka cilvēki šajā procesā potenciāli varētu nomirt.

“Visi mirst,” sacīja Masks.

Vai Tu veiksi testu, ja parādīsies Covid jeb saaukstēšanās simptomi?

Lai uzsvērtu karantīnu smieklīgumu, Masks lepojās, ka SpaceX visas pandēmijas laikā “neizlaida nevienu dienu”. “Mums bija valsts drošības atļauja, jo mēs veicām valsts drošības darbus,” viņš teica. “Mēs nosūtījām astronautus uz Kosmosa staciju un atpakaļ.”

Vēlāk automobiļu magnāts pievērsās Bila Geitsa kritikai un atklāja savu skepsi pret koronavīrusu, kuru Masks martā nosauca par „stulbumu”. CNBC intervijas laikā jūlijā Microsoft dibinātājs apgalvoja, ka Masks neko daudz nezina par vakcīnām, un teica, ka viņš cer, ka SpaceX vadītājs “nejauc tēmas, kurās viņš nav pārāk iesaistīts”.

“Geits teica kaut ko par mani, nezinot, ko es daru,” Masks teica Swisher. “Tas ir līdzīgi:” Hei, tizleni, mēs faktiski izgatavojam vakcīnu iekārtas CureVac, uzņēmumam, kurā jūs ieguldāt. “Viņš atsaucās uz faktu, ka Tesla ražo aprīkojumu vācu biofarmācijas firmai CureVac.

Pagājušajā jūlijā automašīnu magnāts veltīja Geitsam ar virkni noslēpumainus tvītus, kuros bija rakstīts: “Bilijs G nav mans mīlnieks” un “Baumas, ka Bils Geitss un es esam mīlnieki, ir pilnīgi nepatiesi.”

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Very interesting points you have remarked, thankyou for putting up.

    oktobris 5, 2020
  • It is really a great and useful piece of info. I’m happy that you shared this useful information with us. Please keep us informed like this. Thank you for sharing.

    oktobris 13, 2020
  • Howdy just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the pictures aren’t loading correctly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different internet browsers and both show the same results.

    oktobris 14, 2020

Leave A Comment