Trending News

Epidemiologi zina,bet klusē par to, ka vakcinācija rada vīrusa mutantus

Ar šādu paziņojumu nācis klajā profesors Luks Montanjē – Nobela prēmijas laureāts. Viņš ir franču virusologs un prēmiju ieguvis 2008.gadā. Savā intervijā ar Pjēru Barnerias viņš izteica daudzus eksplozīvus komentārus un tie ir krasā pretrunā ar kreiso liberāļu medicīnisko patiesību.

Viņa vēstījums ir sekojošs – kamēr ir saprotams tas, ka vīrusi mutējas, radot dažādus to variantus, šajā gadījumā to paveic tieši injekcija. Jau pagājušā gada aprīlī profesors nāca klajā ar pamatīgiem argumentiem par to, ka šis vīruss ir veidots laboratorijā. Tas tā satracināja oficiāļus, ka viņi toreiz pielika lielus spēkus, lai diskreditētu gan to paziņojumu, gan pašu profesoru. Tagad gan redzam, ka arī oficiālā zinātne un mediji pamazām kāpjas atpakaļ un vīrusa izcelsmes jautājums tā arī nav noskaidrots.

Montanjē izsakās par šo vakcīnu programmu kā par nepieļaujamu kļūdu. Masu vakcinācijas vienmēr ir zinātniska un medicīniska kļūda. To parāda vēstures grāmatas, jo tieši tas rada dažādas jaunas vīrusu versijas.

Prominentais virusologs paskaidro, ka vakcīnas radītās antivielas spiež vīrusu meklēt citus risinājumus, citādi tas aiziet bojā. Tāpēc arī tie mutējas. Tie ir tiešas vakcīnu sekas.

Viņš apgalvo, ka epidemiologi to zina, bet klusē – eksistē tāds fenomens, ko sauc par ADE – antivielu atkarības pastiprinājums. Šajā sakarā pārējie zinātnieki apgalvo, ka ar kovid vakcīnām tas nav būtisks. Bet Montanjē saka, ka tieši tas vērojams katrā valstī, kur pēc injekcijas uzsākšanas strauji pieaug arī mirstība.

Profesora apgalvojumu apstiprina arī Eiropas medicīnas aģentūras ārstu vēstule, kurā teikts, ka ir daudzi mediju ziņojumi par to, ka pēc potēšanas vērojams straujš saslimstības pieaugums aprūpes namos.

To pašu nesen pateica arī vēl viens franču virusologs Kristine Rouzioux – dažādās Francijas pilsētās šajos aprūpes namos vērojams saslimstības pieaugums tieši pēc injekcijas.

Bet Montanjē turpina veikt arī savus eksperimentus ar tiem, kas saslimuši pēc injicēšanas pret vīrusu.

Es Jums parādīšu to, ka tas rada mutantus, kas ir noturīgi pret vakcīnām – tā profesors.

Neliels izvilkums no intervijas:

Ja mēs paskatāmies uz PVO līkni, kopš janvārī sākās vakcinācijas, tad jaunu infekciju statistika ir burtiski eksplodējusi, ieskaitot mirstību. Īpaši starp jauniešiem.

Jā. Kopā ar trombozi.

Kā Jūs vērtējat masu vakcinēšanas programmu? Salīdzinot ar ārstēšanu, kas strādā un nav dārga?

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tā ir milzīga kļūda, vai tad ne? Zinātniska un medicīniska. Tā ir nepieļaujama kļūda – vēstures grāmatas parāda, ka tieši vakcīnas rada jaunus vīrusu variantus.

Ķīnas vīrusam ir antivielas, ko rada vakcīna. Ko tas dara, mirst vai atrod jaunu risinājumu?

Jaunie variant ir vakcinācijas rezultāts. To jūs redzat katrā valstī – vakcīnas līkni pavada mirstības līkne. Es tam sekoju līdzi un veicu eksperimentus ar tiem, kas saslimst pēc injekcijas. Es jums parādīšu, ka tas rada variantus, kas ir noturīgi pret vakcīnu.

Vai pandēmijas laikā jāveic vakcinācija?

Tas ir neiedomājami. Bet viņi klusē, daudzi to zina, epidemiologi to zina. Vīrusa izstrādātās antivielas ļauj infekcijai kļūt stiprākai. To mēs saucam par ADE un tas nozīmē, ka antivielas dod priekšroku konkrētai infekcijai. Tās pievienojas vīrusam un no tā brīža tām ir receptori, antivielas, mums tās ir makrofāgos un citur. Tās nonāk saskarsmē ar vīrusu nevis nejauši, bet tāpēc, ka tie viņām piesaistās. Un ir skaidrs, ka jaunie varianti rodas šīs antivielu veiktās selekcijas caur vakcināciju dēļ.

A. Vasiļevskis

Vai kovid injekcijas rada jaunus vīrusa mutantus?
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment