Saturday, August 15, 2020
Trending News

Epšteina līdzdalībniece Maksvela arestēta, vai nākamie Klintons un princis Endrju?

Ghislaine Maxwell palīdzēja Epšteinam vervēt, iegūt uzticību un, visbeidzot, ļaunprātīgi izmantot upurus. Epšteins kļuva slavens pēc savas nāves cietuma kamerā. Tur viņš bija nonācis dēļ apsūdzībām pedofilijā. Viņš bija elites pedofils uz viņa slaveno salu neskaitāmas reizes braukušas daudzas slavenības – arī Bils Klintons, Hilarija Klintone un britu princis Andrew,

Džefrijam Epšteinam bija sava privātā lidmašīna “Lolita Express” un sava sala Karību jūrā, kur viņš regulāri veda pasaules elites pārstāvjus seksa izklaidēs. Šo salu dēvē arī par pedofilijas jeb orģiju salu. Vairāk par šo stāstu iespējams noskatīties 60 minutes Australia.

ASV tieslietu departaments uzreiz pēc aresta pagājušajā nedēļā atklāja sešas federālās kriminālās apsūdzības Ghislaine Maxwell – Džefrija Epšteina ilggadējai partnerei un līdzdalībniecei.

Kādas ir apsūdzības detaļas?

Klintons un Maksvela

Maksvelai tiek izvirzītas apsūdzības par diviem sazvērestības gadījumiem par nepilngadīgas personas savervēšanu ceļot, lai nodarbotos ar nelikumīgām seksuālām darbībām, nepilngadīgo pārvadāšanu, par nelikumīgu seksuālu izmantošanu, kā arī divos gadījumos par nepatiesu informācijas sniegšanu.

Prokurori apgalvo, ka Maksvela kopš 1994. gada palīdzēja mirušā finansista Džefrija Epšteina seksuālās tirdzniecības nodrošināšanai.

“Jo īpaši no vismaz 1994. gada vai aptuveni līdz pat vismaz 1997. gadam vai ieskaitot to, Maksvela palīdzēja un sekmēja Džefrija Epšteina nepilngadīgo meiteņu ļaunprātīgu izmantošanu, cita starpā palīdzot Epšteinam savervēt, iegūt uzticību, un galu galā ļaunprātīgi izmanto upurus, par kuriem Maksvela un Epšteins zināja, ka tie ir jaunāki par 18 gadiem, “teikts daļā apsūdzības.

Prokurori turpināja:

Atbildētāja Maksvela un Džefrijs Epšteins, realizējot savu shēmu nepilngadīgo upuru ļaunprātīgai izmantošanai, mudināja nepilngadīgos upurus ceļot uz Epšteina rezidencēm dažādās valstīs, kā to Maksvela zināja un iecerēja. ar mērķi viņiem uzmākties un pakļaut seksuālai vardarbībai.

Saskaņā ar apsūdzību Maksvela vervēja un uzturēja nepilngadīgas meitenes Epšteina priekam, veidojot ar tām personiskas attiecības. Kad viņa varēja izveidot saites un nodibināt uzticību ar saviem upuriem – bērniem, viņa atdeva tos Epšteinam seksuālajai izmantošanai, apgalvo apsūdzība.

“Maksvela bija klāt nepilngadīgo upuru saskarsmes laikā ar Epšteinu, ieskaitot dzimumattiecības. Kāds nepilngadīgais upuris tika izģērbts tālākām seksuālām darbībām ar Epšteinu. Maksvela palīdzēja upurus iemānīt slazdā, jo klāt bija pazīstama, pieaugusi sieviete,” teikts apsūdzības rakstā.

Vai bija iesaistīti citi?

Bila Klintona glezna Epšteina mājā uz orģiju salas.

Turklāt apsūdzības rakstā tika norādīts, ka viņa, Epšteins un “citi” piedalījās šādās darbībās.

“Citi pazīstami un nepazīstami cilvēki apzināti pārvadāja personu, kas vēl nebija sasniegusi 18 gadu vecumu, starpvalstu tirdzniecībā ar nolūku, lai šī persona iesaistītos seksuālās darbībās, par kurām var tikt piemērota kriminālatbildība”, piebilsts apsūdzības rakstā.

Prokurori arī apgalvo, ka Maksvela ir sniegusi nepatiesu informāciju, kas izriet no 2016. gada nopratināšanas, kurā viņa uzstāja, ka viņa nezināja par sava ilggadējā puiša [Epšteina] aizraušanos ar nepilngadīgo tirdzniecību.

Maksvela tiks nogādātā federālajā tiesā ceturtdien saistībā ar neskaitāmajām apsūdzībām.

Pilnu 18 lappušu apsūdzību dokumentu varat izlasīt šeit.

Bijušais prezidents Klintons ir uzstājis, ka viņš nekad nav apmeklējis mirušā finansista bēdīgi slaveno “orģiju salu”. Tad interesanti kā Bils Klintons izskaidro šo dīvaino gleznu un arī dokumentus no lidmašīnas no Epšteina Boeinga 727 ar ID nr. N908JE iekāpšanas saraksta.

Konteksts

Oficiālā versija vēsta, ka Epšteins cietumā pats izdarīja pašnāvību. Tomēr viņa brālis Marks uzskata, ka viņš neizdarīja pašnāvību. Lielas aizdomas rada arī tas, ka nav viņa kameras novērošanas kameru ieraksti, tie esot pazuduši. Tieši pašnāvības brīdis neesot redzams. Zinot elites pārstāvjus, kas brauca uz viņa orģiju pedofilijas un sātanisma salu St. James, kas atrodas Virdžīnu salās Karību jūrā starp Kubu un Dienvidameriku, ir pamatotas aizdomas, ka viņš zināja daudz par daudz. Protams, ka šādās situācijās prokurori mēģina iemainīt soda samazināšanu pret vēl lielāku un pazīstamāku personāžu atmaskošanu.

Maksvela kā Epšteina draudzene un tuva līdzdalībniece noteikti zina vairāk, jo bijusi klāt daudzās epizodēs. Tas nozīmē, ka ir elites pārstāvji, kuriem draudētu ne tikai būtisks reputācijas zudums, bet arī reāls cietumsods, vai pat mūža ieslodzījums, ja Maksvela sāktu liecināt pret šīm personām. Tādējādi viņas dzīvība šobrīd arī ir nopietnās briesmās. Tālākais scenārijs būs atkarīgs no policijas godaprāta, nesadarbojoties ar augsti stāvošajiem līdzdalībniekiem, un neļaujot nogalināt šo izšķiroši svarīgo liecinieci.

Šeit ASV senatoru diskusija ar atbildīgo amatpersonu, lai noskaidrotu kā cilvēks varēja izdarīt pašnāvību vietā un apstākļos, kur tas šķietami nav iespējams.

Harvija Vainšteina upuris, aktrise Rose McGowan Tviterī publicēja zīmīgu ierakstu – tagad arestējiet Bilu Klintonu un Pirnci Andrew!

Princis Andrew un Rachel Chandler

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment