Tuesday, August 11, 2020
Trending News

FaceBook,Twitter un Instagram cenzē iedvesmojošu ASV prezidenta video

Sociaļie tīkli – Twitter, FaceBook un Instagram no savās platformās cenzēja prezidenta Donalda Trumpa video veltījumu Džordžam Floidam. ASV prezidents savā Youtube kontā pie šī video raksta, ka “Mēs atbalstām mierīgu protestētāju tiesības un dzirdam viņu iebildumus,… Es stāvu jūsu priekšā kā draugs un sabiedrotais katram amerikānim, kurš meklē taisnīgumu un mieru.”

"Twitter neļāva skatīties videoklipu, bet atstāja postu, savukārt Facebook un Instagram noņēma gan video, gan postu," ziņoja Vox. Twitter apgalvoja, ka viņi cenzēja videoklipu autortiesību pārkāpumu dēļ. Tomēr visi zina, ka pat, ja ir konstatēti autortiesību pārkāpumi, tad parasti tie liedz video monetizēt, nevis to uzreiz dzēš. Dzēšana parasti notiek tad, ja video saturs neatbilst platformas īpašnieku politiskajiem vai vērtību uzstādījumiem.

Notikušais drīzāk parāda, ka Deep State piederoši sociālie mediji neatbalsta tās vērtības, par ko Tramps runā savā video. Atslēga ir vērtību atšķirībās, nevis autortiesību strīdos.

Endrjū Klarks no Trumpa kampaņas sacīja: “Šis atgadījums ir vēl viens pierādījums, ka Twitter rada savus noteikumus – kā vajag.” Tviiteri katru mēnesi ASV izmanto nedaudz vairāk kā 48 miljoni aktīvo lietotāju, tādēļ tas noteikti ietekmē sabiedrisko domu.

Saskaņā ar The Hill rakstīto:

“Twitter pēdējais solis piemērot sankcijas par Trump kampaņas saturu ir pastiprinātas spriedzes dēļ starp sociālo mediju gigantu un prezidentu.

“Pagājušajā nedēļā Twitter cenzēja (faktčekoja) vienu no prezidenta pretenzijām par krāpšanos saistībā ar balsošanu pa pastu.

"Prezidents atbildēja ar izpildrakstu, kas lika federālajai valdībai apsvērt iespēju noņemt daļu no sociālo mediju platformām paredzētās tiesiskās aizsardzības."

No YouTube platformas pagaidām video nav dzēsts, lai arī šī platforma pēdējā laikā cenzējusi daudz Deep State nevālamus materiālus.

Videoklipā ar nosaukumu “Dziedināšana, ne naids”, Tramps saka:

“Es saprotu sāpes, kuras cilvēkiem liekas, ka Džordža Floida nāve bija smaga traģēdija. Tā nekad nedrīkstēja notikt. Tas ir piepildījis amerikāņus visā valstī ar šausmu dusmām un bēdām. Mēs atbalstām mierīgu protestētāju tiesības un dzirdam viņu iebildumus. Likumpaklausīgo pilsoņu balsis ir jādzird un jādzird ļoti skaļi. ”

ASV prezidents turpina: “Mēs stāvēsim kopā ar Džordža Florida ģimeni un ar mierīgajiem protestētājiem un visiem likumpaklausīgajiem pilsoņiem, kuri vēlas paust savu viedokli pieklājīgi, krietni un droši, bet tam, ko mēs tagad redzam mūsu pilsētu ielās, nav nekā kopīga ar to.”

Tāpat savā video ASV prezidents piemin Antifa kā organizācija, kuru veic šos grautiņus, vairāk par to, kas tā ir un kas stāv aiz šīs organizācijas var lasīt šeit. Ziņojām arī ka Eiropas Savienība tā saucamajiem “faktčekeriem” tikko lēmusi piešķirt papildus 9 miljonus Eiropas Savienības nodokļu maksātāju līdzekļus.

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment