Trending News

Factcheck.org – kreiso liberāļu propagandas projekts

Ja Jūs gribētu izmantot ļaužu lētticību, kuri cenšas atšķirt patiesību no meliem, lai viņiem iebarotu vēl vairāk melus, kas būtu jādara? Jūs varētu izveidot resursu, kas pretendē uz enciklopēdijas statusu apgalvo, ka tajās izmantotie fakti ir patiesi un neapšaubāmi. Kas no tā sanāk? Faktu ‘čekeri’

Tieši tādam nolūkam arī tika izveidotas tādas lapas, kā factcheck.org. Gan jau kāds būs pamanījis arī šo Patiesības ministrijas filiāles zīmogu kādā no saviem ierakstiem, ja tur kaut kas  nesakrīt ar Farmas vai Sorosa viedokli. Kas tad īsti ir šīs web lapas, kas nodarbojas ar tā saukto ‘faktu pārbaudi’ un kam ir attiecīgs lepns nosaukums, kā šim konkrētajam? Tās ir politiskās propagandas resursi, kuru nolūks ir tieši tāds – padarīt ticamāku kādas konkrētas grupas viedokli, atbalstot to jeb kalpojot kā atsauce viņiem. Tas ir tā, it kā Jums ir draugs, kas palīdz melot un Jūs uz viņu atsaucaties kā uz liecinieku, tikai nesakāt nevienam, kas viņš īsti ir. Tā vienkāršotā valodā darbojas šī sistēma.

Turklāt viņiem patīk izvēlēties skanīgus nosaukumus. Taču lapu ikviens var nosaukt, kā vēlas – īsti fakti, patiesi fakti vai jebkā citādi – tas taču netraucē tur publicēt politisku propagandu. Vārds neko nenozīmē, tas kalpo tikai kā papildus ilūzija. Un tādu tagad ir savairojies uz katra stūŗa.

Vai Jūs paļautos uz kādu vienu lapu, lai meklētu patiesību tikai tur? Ikviens godīgs resurss nepretendē uz ko tādu un parasti pat iedrošina ļaudis meklēt informāciju pašiem, tai skaitā arī citādākus viedokļus. Tad bilde saliksies kopā pati. Apgalvot, ka ir tāds uzdevums, pārbaudīt faktus, vien jau liecina par krāpšanu. Taču nav jau tik grūti paskatīties, kas tad stāv aiz šīm patiesības lapām. Tur parasti ir dažādi sponsori, kuru ideoloģija it nebūt nav atklāt kaut kādu patiesību. Painteresējoties tuvāk, kas tās par organizācijām, var atrast pēdas arī uz konkrētām idejām un saprast, ko tad pārstāv šie patiesības zinātāji.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Lūk, šis pats factcheck.org. Tam norādīts, ka viņus apmaksājusi kāda Annenberg Foundation. To sākotnēji dibināja Valters Anenbergs – viņš personiski bija konservatīvais, kas atbalstīja Reiganu. Biznesmenis, filantrops un tā tālāk – labais tēvocis. Bet pēc viņa nāves organizāciju pārņēma viņa ģimene un tad tā uzsāka atbalstīt kreisos liberāļus. Tai ir saiknes ar galēji kreisajiem liberāļiem, kā Bill Ayers. Bet tam savukārt ir tiešā draudzība un sadarbība ar Baraku Obamu. Ajers savulaik bija Čikāgas Annenberg Challenge autors  – tā bija Čikāgas skolu reforma 1995-2001. Tās priekšsēdētājs bija neviens cits, kā tas pats Baraks – nākamais ASV prezidents. Tur tad arī parādās saikne, darīšanas un finanšu plūsmas viņu starpā, kā arī kreisā liberāļu ideoloģija, kas vispār bija reformas pamatā. Tikai viens neliels piemērs, kā darbojas, ko pārstāv un no kā finansējumu saņem šie ‘neatkarīgie ‘ faktu maisītāji.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Ta zināma tā fakčekeru “loģika” un manipulācijas ar faktiem.
  Piemēram, ir fakts, ka PCR kā zinātniski pētniecisko testu izgudrotājs K.Mullis skaidri pasaka, ka viņa testi NAV domāti slimību diagnostikai.
  Tas ir ierakstīts video.
  Ko dara piem. rebaltica – atzīt šo ierakstu par feiku nevar, jo tas vnk IR,
  bet mēģina diskreditēt nelaiķi,
  ka viņam esot bijuši atšķirīgi uzskati AIDS/HIV jautājumā,( it kā zinātniekiem nedrīkstētu būt teorijas) tipa nu ko no tāda var gaidīt…
  Vai arī par bēdīgi slaveno pandēmijas lokdaunu un citas figņas izspēli pirms kovidšova event 201 nesen lasīts pie fakčekeriem –
  jā tāda esot bijusi, bet… tā nekādi neattiecoties uz c-19 pLāndemiju.
  Vienkārši nāvējoši “argumenti”.:)))

  jūnijs 7, 2021
 • This is another testimony on how Chief Dr Lucky cured my HIV disease. Do you need a cure for your HIV disease? Do you want to be cured from your cancer disease? Or you want to be free from any type of disease. Kindly visit his website https://chiefdrluckyherbaltherapy.wordpress.com/ . He just cured my HIV disease and I’m very grateful to him, he is the only herbalist that can cure you.  
  WhatsApp number : +2348132777335 
  Via Email : [email protected]
  Thank you all for reading,
  God bless”

  jūnijs 14, 2021

Leave A Comment