Trending News

Faktu čekeru nedienas – vīrusa mākslīgā izcelsme vairs nav sazvērestība

Pēc 18 mēnešu ilgstošas cenzūras kampaņas pret visiem tiem, kuri rosināja padomāt par kovid vīrusa mākslīgo izcelsmi, Facebook beidzot pārstāj dzēst šādus ierakstus. Tagad tēma atkal ir atklāta – vīrusa dabiska izcelsme joprojām nav pierādīta.

Par to paziņoja kompānijas pārstāvis Politico resursam. Tie ir vieni no Patiesības ministrijas pārbaudniekiem. Šobrīd tie ieraksti, kuri apgalvo to, ka šis vīruss nav radies dabiski, bet tas ir izveidots laboratorijā vai kā citādi uzlabots, vairs netiek dzēsti.

Tāds paziņojums seko pēc tam, kad Wall Street Journal publicēja stāstu par to, ka trīs Uhaņas virusoloģijas institūta darbinieki nonāca slimnīcā 2019.gada beigās ar vīrusam līdzīgiem simptomiem. Tas bija turpinājums iepriekšējam rakstam par to pašu tēmu. Šie abi raksti sāka mest šaubu ēnu uz līdz šim pastāvošo ‘oficiālo’ versiju par to, ka vīruss esot pārlecis no sikspārņa uz cilvēku caur starpsugu. Gan toreiz, gan arī tagad daudz saprātīgāka liekas teorija par to, ka šis vīruss ir izmucis vai tīšām palaists no laboratorijas, par kuru ir zināms tas, ka tā ir manipulējusi ar sikspārņu korona vīrusiem, lai ar tiem varētu labāk inficēt cilvēkus. Atkal atgriežamies pie vairāk kā gadu veciem notikumiem un 2015.gada žurnāla Nature publikācijas par šo tēmu.

Bet visu šo laiku tas skaitījās ‘sazvērestības teorijas’ un visas pasaules ‘patiesības policaji’ metās virsū ikvienam, kurš atļāvās runāt par to, ka šis vīruss nav dabīgs. Tomēr laiks visu saliek pa vietām un tagad arī ASV ir sācies pamatīgs skandāls par šo tēmu, atkal tiks veiktas izmeklēšanas un ir acīmredzami, ka gan Fauči, gan citas attiecīgas amatpersonas ļoti nevēlas, lai tāda notiek. Taču šī tēma atkal ir atklāta, jo līdz šim nekādu pierādījumu tāda vīrusa dabiskai izcelsmei nav. Turklāt zināms, ka viena no FB faktu pārbaudītājām Danielle Anderson arī ir strādājusi tai pašā Uhaņas laboratorijā, aizstāvot savus bijušos kolēģus. Par kādu patiesību šeit var runāt?

Ko tagad dara izgāzušies faktu policaji? Viņi paklusām maina savus iepriekšējos uzstādījumus, pievienojot tur paskaidrojumus, ka tagad situācija ir mainījusies un tapēc tagad mēs te vairs neko, var atkal diskutēt par šo tēmu.

Protams, ka nav nekādas atvainošanās ne tiem, kuru ieraksti tika izdzēsti, ne tiem, kuri tika vainoti sazvērestības teorijās. Atceramies arī to, ka šādu versiju par mākslīgu izcelsmi izvirzīja arī toreizējais prezidents Tramps. Tieši tas bija oficiālo mediju histērijas galvenais iemesls.

Turklāt tagad izradās, ka Baidens ir atcēlis vēl Trampa laikā iesākto izmeklēšanu par šo jautājumu par to, vai šis vīruss ir saistīts ar Ķīnas bioloģisko ieroču programmām. Te ir pavisam dīvainas lietas – kā būtu iespējams tas, ka ASV augstākās amatpersonas negrib atklāt patiesību par sava pasludinātā ienaidnieka programmām saistībā ar bioloģiskiem ieročiem?

Nu šeit ilgi nav jādomā – ja izrādīsies, ka vīruss tomēr ir mākslīgs, tad sabruks viss kovidšovs un būs arī jāatzīst, ka demokrāti ir izmantojuši to saviem politiskajiem mērķiem un ne tikai viņi, bet tas ir visas globālās afēras pamats. Šobrīd tas viss sāk pamatīgi ļodzīties. Kādas injekcijas, pret ko tad ir visas šīs potes, pret Ķīnas bioloģisko ieroci? Tad viss šis izrādīsies par kosmiska mēroga afēru, krāpšanu un skandālu. Kas tā arī ir. Pagaidīsim, kā attīstīsies notikumi ASV, kur Fauči vairs nezina, kur likties un maina viedokļus katru otro dienu. Tagad viņš vairs ‘nav drošs‘ par vīrusa dabisku izcelsmi. Pirms tam gan bija absolūti pārliecināts. Uhaņas laboratorijas saņemtais finansējums no Fauči aģentūras un sadarbība arī vairs nav nekāds noslēpums. Bet vainīgi sikspārņi?

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tikmēr atcerēsimies to, kas pirms gada bija tepat pie mums. 2020.gada 21.martā Rejbaltika publicēja savu ’pētījumu’, kurā mums daudziem zināmais Jānis Pļaviņš tika vainots tieši tajā, ka runā par šī vīrusa mākslīgo izcelsmi. No tā brīža sākās arī visa pārējā intensīvā nomelnošanas kampaņa gan pret viņu, gan daudziem citiem, kas nebija mierā ar šīm valdības versijām un pasakām.

Nu tad ko, cienītie kolēģi – tagad atliek ņemt un vilkt ārā visus šos rakstus par ‘sazvērestībām’, kas pēc neilga laiciņa ir piepildījušās, bet Rejbaltika ir melojusi un nelietīgi apvainojusi cilvēkus, kuri netic šīm varas pasakām. Šis ir pirmais precedents par pašiem afēŗas pamatiem, tad sekos arī viss pārējais, PCR testi, asimptomātiskie pārnēsātāji un injekcijas, kas nav vakcīnas. Visa afēra jūk pa vīlēm un paliek tikai režīma histēriski mēģinājumi sagrābt varu un paturēt kontroli.

A. Vasiļevskis

Tad no kurienes uzradās šis vīruss?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment