Trending News

Farma turpina uzbrukumu – jāšpricē arī mājdzīvnieki

Švakcīnu industrija un vīrusu veidošanas infrastruktūra it nemaz nav apmierināta ar pīķa proteīnu eksperimentiem uz visu vecumu cilvēkiem, sievietēm stāvoklī un maziem bērniem. Tagad Farmas industrija pievērš uzmanību arī mājdzīvniekiem un gatavo kovidpotes arī tiem.

Farmas progaganda un lobiji pilnā sparā sāk darboties ar uzdevumu panākt arī mājdzīvnieku kovid injekciju izstrādi un pielietošanu. Britu leiboristu partija jau mudina ierēdņus ātrāk tādu apstiprināt lietošanai uz mājas mīluļiem. Kā izteicies sers Marks Hendriks, tad prioritāte ir nošpricēt cilvēkus, bet gada laikā mums jāķeras klāt arī dzīvnieku potēšanai. Šis ir vakcīnu vēsturē unikāls gadījums, kad vispirms tās izmēģina uz cilvēkiem un tikai tad apstiprina uz dzīvniekiem.

Tikmēr SAGE – ‘zinātnieku’ un ekspertu grupa, kas darbojas kā britu valdības padomdevēji jau rekomendē uzsākt jaunus eksperimentus ar vīrusu, lai pārveidotu pīķa proteīnu lietošanai uz dzīvniekiem. Kā izsakās SAGE virusologs Deenan Pillay, tad patreizējās potes vajadzētu pārveidot tā, lai tās derētu arī ‘necilvēku sugām’, respektīvi, suņiem, kaķiem, ūdelēm un tamlīdzīgiem zvēriņiem.

Histērijā iesaistās arī Britu Veterinārā asociācija, izplatot mītus par to, ka bīstamais vīruss varot slēpties dzīvnieku kažokos. Tāpēc asociācija mudina arī dzīvnieku  mīļotājus dzīvot pastāvīgā panikā, baidīties no saviem mājdzīvniekiem un mazgāt rokas pēc katras saskarsmes ar tiem. Savukārt mājas sesku ieteikts pat izolēt uz 21 dienu gadījumos, ja izolējas paši saimnieki vai tas bijis līdzi ceļojumos uz attiecīgām valstīm.

Tādā veidā afēristi cer turpināt pelnīt triljonus ne tikai uz cilvēkiem, kuri nonāk atkarībā no šīm substancēm, bet arī uz mājdzīvniekiem, kurus šie paši propagandas apstrādātie ļautiņi nesīs špricēt tikpat regulāri, kā to darīs paši.

ES arī izrādījusi interesi par šādiem ar pīķa proteīnu saistītiem eksperimentiem, kaut arī nav nekādu pierādījumu tam, ka dzīvnieki vispār izplata šādu vīrusu. Savukārt ASV veterinārās farmācijas kompānija Zoetis jau steidz piedalīties šajā histērijā ar nolūku nošpricēt arī visus mājdzīvniekus. Ar viņu eksperimentālām potēm sašpricēti dzīvnieki vairākos zooloģiskajos dārzos. ASV agrikultūras departaments jau pieņem licenču pieteikumus kovid vakcīnām, kas domātas ūdelēm.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un kāpēc lai viņi to nedarītu, ja reiz viltus PCR tests spēj izdot pozitīvus rezultātus jebkam, tai skaitā mājdzīvniekiem, kazām un pat papaijas augļiem? Noteikti, ka arī tie var saslimt ar kovid un tāpēc steigšus nepieciešams izstrādāt vēl jaunas potes.

Kādu postu tās nodarīs mājdzīvniekiem un vai tiks uzskaitītas blaknes, to varam tikai minēt.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment